Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. július 4.

Kategória:   Szappanok

Kitti118

2020. április 12.

Téli hónapokra kerestem szappant, ami a kombinált arcbőrömre megoldás lehet. Amikor rátaláltam erre, nagyon sokat gondolkodtam, hogy ér-e nekem ennyit egy szappan. Aztán nem sokkal később a DM-ben szembejött velem és megvettem. Talán ilyen jó ápoló szappant még sosem használtam. Eleve is mindig szappan párti voltam, mivel a tusfürdők nagyon szárítják a bőröm. Eleinte csak az arcomat mostam vele, aminek nagyon jót tett, kellően ápol és tisztít, illetve egyáltalán nem okoz pattanásokat. Aztán kipróbáltam a testem más szárazabb részein is és nekem ott is csodát tett. Nálam plusz pont, hogy nagyon jól habzik, így kevés is elegendő belőle. igen, kicsit magas az ára, viszont nekem megéri, remélem ez így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Noncsi17

2020. március 20.

Az öcsémtől kaptam karácsonyra, a barátnőjével választották ki a dm-be, és az alapján, hogy ez volt a legkevésbé büdös. Régen több terméket is használtam a Mannától, természetesen örültem neki, el is tettem, és pontosan másfél hete ki is bontottam. Egy rablás az egész. 90g. nagyjából 1500!!! Forint körül mozog, és nem, nem bírta ki a másfél hetet! Pedig nem ezt használtam kézmosásra, nem pancsolok vele, mindig letörlöm róla használat után a vizet, viszont pillanatok alatt úgy felhabzik, hogy nem is látom, hogy a kezemben van. Szárít, de hát egye fene, mégis csak szappan, nem ezért vonom le a csillagokat. Az viszont biztos, hogy továbbra is maradok a Rossmann saját márkás szappanjánál, ami 300 Ft. és pontosan ugyanennyit tud, ha nem többet...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

mivett

2018. április 24.

Pár éve nagy Manna-rajongó voltam, aztán valahogy rájuk untam. Most kezdtem el érdeklődni a koreai rétegzős bőrápolás után. Mivel nincs lehetőségem egyszerre kb. 9 koreai termékre való beruházásra, olcsóbb itthoni alternatívákat kerestem 1-1 lépés helyettesítésére. Vele például a reggeli arclemosást szerettem volna kiváltani. Olyan terméket kerestem, ami az éjszaka rárakódott szennyeződést úgy távolítja el, hogy közben nem szárít, és nem tartalmaz illóolajat. Egy kevés hidratálás az arckrém előtt sem utolsó szempont. Mivel a Manna dm-es kínálata érdekelt elsősorban, így csak ő felelt meg a kritériumoknak :) Az én kombinált bőrömet sok más arclemosóval szemben nem szárítja, így örülök, hiszen különben rögtön adnám is tovább. Úgy tűnik, pár hónapig biztosan megfelelő lesz, amíg nem rendelem meg a kiszemelt Cosrx arclemosót. Addig is megelőlegezek neki 4 csillagot, egyelőre megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

pepszi

2018. január 31.

Kellemes, nagyon diszkrét, de finom az illata, imádom! Fürdés után végre nem kell állandóan testápolóznom magam, mert egyáltalán nem szárítja a bőröm! Nekem megéri az árát, nem csak magamnak nem ártok vele, de a környezetet sem szennyezem a sok műanyag csomagolással, dobozzal és a sok vegyszerrel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

AngiToth

2017. december 26.

DM-ben vettem. Isteni az illata. Nagyon jól habzik, szépen tisztít, és bámulatosan puha lett tőle a bőröm. Elég gyorsan fogy, ha a szappannal dörzsölöm közvetlenül a bőröm, ezért én először felhabosítom a tenyeremben, és úgy mosom vele a testem, így tovább elég. Kicsit borsos az ára, de szerintem megéri, hogy a bőröm illatos, puha, és vegyszermentesen ápolt legyen. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Edinaena

2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ez a termék , mindig van itthon ! :)
Tökéletes az állaga, a krémes habja , nem fogy el hamar , nincs illata ,hidratál és még sorolhatnám !
Tökéletes termék !
Nálam *5 !!!!!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ez a termék , mindig van itthon ! :)
Tökéletes termék !
Nálam *5 !!!!!! :D

delila6400

2016. november 17.

Nagyon finoman habzik, kellemes natúr illata van, imádok vele fürdeni. Az egyik kedvencem a mannák közül. Az ára viszont elég magas. A dolce vita vagy a jeges csoki szappan is van ilyen jó, ha ár-érték arányt nézünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Nimeaida

2016. szeptember 24.

A Manna szappanok közül talán ezt szeretem a legjobban. Régebben több szappant váltogattam tőlük egyszerre, mert némelyiknek az illata egy idő után sok volt már, de ez valahogy semlegesebb illatú, és állagra is jobban bevált. Arcmosáshoz, valamont borotválkozáshoz kiváló termék, az érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm szereti. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Gabci0426

2016. március 25.

Nekem nagyon bevált. Pikkelysömrös bőrre is használható. Nem irritál és nekem nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

renataH

2016. január 31.

Nagyon nem vált be. Szanaszét szárította a bőröm, hiába akármilyen szépek az összetevői. Használtam más natúr, házilag készített szappant, azoknak nem volt ilyen brutális hatása, bár a csodát azok sem hozták el. Ami viszont még külön az agyamra ment, az a manna agresszív, tolakodó marketingje. Ez csak megerősíti az elhatározásom, hogy soha többet tőlük nem veszek semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate