Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. július 4.

Kategória:   Szappanok

mivett

2018. április 24.

Pár éve nagy Manna-rajongó voltam, aztán valahogy rájuk untam. Most kezdtem el érdeklődni a koreai rétegzős bőrápolás után. Mivel nincs lehetőségem egyszerre kb. 9 koreai termékre való beruházásra, olcsóbb itthoni alternatívákat kerestem 1-1 lépés helyettesítésére. Vele például a reggeli arclemosást szerettem volna kiváltani. Olyan terméket kerestem, ami az éjszaka rárakódott szennyeződést úgy távolítja el, hogy közben nem szárít, és nem tartalmaz illóolajat. Egy kevés hidratálás az arckrém előtt sem utolsó szempont. Mivel a Manna dm-es kínálata érdekelt elsősorban, így csak ő felelt meg a kritériumoknak :) Az én kombinált bőrömet sok más arclemosóval szemben nem szárítja, így örülök, hiszen különben rögtön adnám is tovább. Úgy tűnik, pár hónapig biztosan megfelelő lesz, amíg nem rendelem meg a kiszemelt Cosrx arclemosót. Addig is megelőlegezek neki 4 csillagot, egyelőre megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

pepszi

2018. január 31.

Kellemes, nagyon diszkrét, de finom az illata, imádom! Fürdés után végre nem kell állandóan testápolóznom magam, mert egyáltalán nem szárítja a bőröm! Nekem megéri az árát, nem csak magamnak nem ártok vele, de a környezetet sem szennyezem a sok műanyag csomagolással, dobozzal és a sok vegyszerrel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

AngiToth

2017. december 26.

DM-ben vettem. Isteni az illata. Nagyon jól habzik, szépen tisztít, és bámulatosan puha lett tőle a bőröm. Elég gyorsan fogy, ha a szappannal dörzsölöm közvetlenül a bőröm, ezért én először felhabosítom a tenyeremben, és úgy mosom vele a testem, így tovább elég. Kicsit borsos az ára, de szerintem megéri, hogy a bőröm illatos, puha, és vegyszermentesen ápolt legyen. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Edinaena

2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ez a termék , mindig van itthon ! :)
Tökéletes az állaga, a krémes habja , nem fogy el hamar , nincs illata ,hidratál és még sorolhatnám !
Tökéletes termék !
Nálam *5 !!!!!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ez a termék , mindig van itthon ! :)
Tökéletes termék !
Nálam *5 !!!!!! :D

delila6400

2016. november 17.

Nagyon finoman habzik, kellemes natúr illata van, imádok vele fürdeni. Az egyik kedvencem a mannák közül. Az ára viszont elég magas. A dolce vita vagy a jeges csoki szappan is van ilyen jó, ha ár-érték arányt nézünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Nimeaida

2016. szeptember 24.

A Manna szappanok közül talán ezt szeretem a legjobban. Régebben több szappant váltogattam tőlük egyszerre, mert némelyiknek az illata egy idő után sok volt már, de ez valahogy semlegesebb illatú, és állagra is jobban bevált. Arcmosáshoz, valamont borotválkozáshoz kiváló termék, az érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm szereti. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Gabci0426

2016. március 25.

Nekem nagyon bevált. Pikkelysömrös bőrre is használható. Nem irritál és nekem nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

renataH

2016. január 31.

Nagyon nem vált be. Szanaszét szárította a bőröm, hiába akármilyen szépek az összetevői. Használtam más natúr, házilag készített szappant, azoknak nem volt ilyen brutális hatása, bár a csodát azok sem hozták el. Ami viszont még külön az agyamra ment, az a manna agresszív, tolakodó marketingje. Ez csak megerősíti az elhatározásom, hogy soha többet tőlük nem veszek semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

emcuscicus666

2015. július 20.

Kizarolag arcmosasra hasznalom, igy nem fogy gyorsan. A pattanasaimat teljesen megszuntette, a borom szebb, simabb, a porusaim sokkal kisebbek es tisztak. Puha, kremes habja van, nagyon konnyu eloszlatni a boron. Allando termek lesz nalam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Marcsus39

2015. január 24.

Imádom! Kellemes illat, krémes, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Imádom! Kellemes illat, krémes, nem szárítja a bőröm.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate