Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kókuszolajból, shea vajból és tiszta teafa illóolajból készült hidegen sajtolt natúr  antibakteriális szappan tradiciónális recept alapján. Szintetikus színezékektől mentes, tartósítószert nem tartalmaz. Bőrbarát szappankülönlegesség természetes összetevőkből.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

JudB

2024. február 14.

A pattanásokat halványítja, a miteszereimet eltűntette, a tágabb pórusokat összébb húzta. Használat után kicsit szárítja a bőröm, de egy jó krémmel hidratálom és kész. A bőröm tisztább, üdébb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

KMoncsi

2022. szeptember 13.

Évek óta használom felváltva a feketeszenes szappannal. Nekem nagyon sokat javított a zsíros bőrömön, és pattanásokon. Szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Szandi1018

2022. július 7.

Zsíros arcbőrre használom. Nekem nagyon szépen kontrollálja a zsírosodást. Nyáron főleg szuper, télre kecsketejes szappant használok arcmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

Ashmatiii

2022. február 8.

Update:

Az utóbbi időben annyi Manna csalódás ért, hogy több esélyt nem kapnak.
A termékeik túl vannak árazva és a legtöbbnek meglepően gyatra az összetevő listája.
De ez semmi ahhoz képest, hogy sebesre szárították a bőrömet, pedig a bőröm zsírosodásra hajlamos.

Nagyon jó kis szappan. Picit ugyan húzódott utána a bőröm az első néhány használatnál, de később ez elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Update:

Az utóbbi időben annyi Manna csalódás ért, hogy több esélyt nem kapnak.

Mina_98

2021. május 31.

Csak testre használom, arcra és hajra nem próbáltam. Nekem nagyon bejött, jó illata van és szépen tisztít. Picit szárít, de én egyébként is testápolózok mindig, szóval egyáltalán nem zavar. Az ekcémámat se irritálja szerencsére. Nagyon szimpatikus a márka, szóval szerintem több terméküket is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

AkInImOd

2021. február 16.

Nagyon erős az illata, viszont szépen és kellemesen tisztít, nem irritálja a psoriasisos bőrömet, és a párom zsírosabb bőrét is jól ápolja, az ő pattanásait jól lehúzza. Engem nem szárított, pedig hajlamos vagyok rá. Nálunk gyorsan fogy, de nem baj, ezt és a kámforosat szívesen újraveszem bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Bibi0097

2021. január 5.

Kb.fél éve használom, csodás! Nem tervezek egy jó darabig váltani, nagyszerűen visszahúzta a pattanásaimat a hátamon és a mellkasomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

ringe

2020. október 25.

Ez egy must-have minden zsíros, acne-prone bőrű személynek. Szárít, de nagyszerűen kordában tartja a pattanásokat. A szárítást viszont könnyen lehet kezelni egy vízbázisú hidratálóval. Plusz pont még, hogy egy szappan nekem több, mint fél évig elég, pedig reggel és este használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

bndk

2020. augusztus 14.

Csalódás volt! Senkinek nem ajánlom! Nem használ és még drága is :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Csalódás volt! Senkinek nem ajánlom! Nem használ és még drága is :(

Szhojon

2020. június 18.

Nagyon jó szappan, hajmosáshoz használom. A hajam hajlamos korpásodra ez teljesen megszüntette. Kicsit szárít ezért én csak a hajam tetejét mosom meg vele, viszont nagyon nehéz ki öblíteni a hajamból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.