Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kókuszolajból, shea vajból és tiszta teafa illóolajból készült hidegen sajtolt natúr  antibakteriális szappan tradiciónális recept alapján. Szintetikus színezékektől mentes, tartósítószert nem tartalmaz. Bőrbarát szappankülönlegesség természetes összetevőkből.

evii92

2019. november 14.

Jó illatú, nem szárítja a bőrömet, pálmaolaj mentes. Az ára miatt kap csak 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Zsana22

2019. szeptember 10.

Én az arcomra használom a pattanások kordában tartására. Teszi a dolgát csökkentette a pattanások számát. Nagyon teafa illata van, de ez nem meglepő. Kicsit szárítja az arcom nyáron is ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szinella

2019. június 12.

Hajmosásra használom. Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajra
🤫 Sokkal jobb mint a tincsek szappa.
Szépen habzik, jól tisztít. Ez is szárít, és kell utána balzsamozni, de nem olyan extra mértékben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Hajmosásra használom. Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajra
🤫 Sokkal jobb mint a tincsek szappa.

Ahrimanoori

2019. május 28.

Pálmaolaj mentes :) a dolgát tökéletesen elvégzi, én sokkal jobban szeretem, mint pl a Lush szappanokat, ráadásul az ára is jóval kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Muffy

2019. március 30.

Zsíros bőröm van, nem is hittem abban, hogy bármilyen szappan radikálisan megváltoztatja. Ezzel a szappannal is az a tapasztalatom, hogy használat után max. 1 órán belül visszatér a bőröm a zsíros állapotához.
Nem tudom, hogy egyedül mire lenne képes, viszont én így használom: minden este zuhanyozás közben felkenem az arcomra, és egy arctisztító szivacs segítségével "hámlasztom" a bőröm vele. Zuhanyozás után kb. 20 perccel bekenem az arcom egy erősen hidratáló krémmel, amelyet szintén minden este használok. Mióta ezt a kombót alkalmazom, nagyon durván megváltozott a bőröm. A pattanásaim 80%-a eltűnt, és tulajdonképpen ezzel a reménnyel kezdtem el használni, mert elég sok pattanásom volt. Azt egyáltalán nem bánom, hogy zsíros maradt a bőröm, nem ez a lényeg. De a pattanásokon mindenképp segített.
Ami az ár-érték arányt illeti, nekem kb. 3 hónapig tart egy darab, pedig minden este használom... szóval abszolút megéri. :D Ez amúgy valszeg annak köszönhető, hogy nem vizezem be az egészet soha, hanem csak a vizes arctisztító szivaccsal érintem egyetlen oldalát, és így kenem az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

FodorPapBarbara

2018. október 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen problémás bőrömre már a teafaolaj nagyon jó hatással volt más termékekben.
Azt kell hogy mondjam amióta ezt használom a bőröm sokkal rosszabb állapotban van. Megnéztem most itt az összetevőket de azt hiszem a kókuszolaj lesz a ludas. Egyszerűen már 5 perc múlva törölgethetem a faggyút az arcomról.

Egyébként az arcomon kívül alapvetően szárazabb bőrrel rendelkezem, szeretem is a szappanokat főleg a kecsketejeset csoda puha lesz tőle a bőröm.Azt hiszem őt is inkább a testem többi részére fürdéskor használom el. Arcra ha problémásabb a bőröd én nem javaslom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Soly77

2018. augusztus 13.

Hát izé, nem vagyok manna fan... nem is leszek... nagyon gyorsan fogy, tény hogy jótékony lehúzza a gyulladásokat meg natur meg stb stb... de ahhoz hogy ilyen gyorsan fogy nagyon drága... vannak hasonlóan jó teafaolajos szappanok amik azért jóval tovább tartanak! Csak az ár érték arány miatt húzom le ja meg a nagy hipe miatt ami a manna körül van... azért annyira nem jó na...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

sailorluna

2018. augusztus 3.

pár éve rendeltem meg a problémás bőrre való csomagot, amelynek ez a szappan is a része. a teafaolajat ismerem-szeretem, ezért reméltem, hogy használni fog. ami azt illeti, eléggé öregasszony szaga van, amit még el is néztem volna, de nagyon szárította az arcomat, és így gyorsan újra is zsírosodott. a pattanásokon semmit nem segített. azóta tudom, hogy a szappan nem tesz jót a bőrrel, a manna meg túl is van árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

gancsklaudia

2018. július 30.

Imádom, mindig újraveszem. Nem minden nap használom, minimálisan szárítja, de a gyulladásokat leviszi, pattanásokon is szépen segít. Ha baj van mindig hozzá nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

chupachups

2018. június 11.

Először rendeltem manna termékeket, egy zsíros arcbőrre való csomagot választottam, amiben benne volt ez a szappan is. Csak pár napja használom de engem nagyon meggyőzött!:) Sajnos borzasztóan hajlamos az arcbőröm a zsírosodásra, erre kerestem megoldást. Az ében szappannal együtt használom reggel és este, nekem nem szárítja ki a kettő együtt, inkább csak mégjobb hatást érek el vele:) az arcom nagyon sokáig szép matt marad, és pihepuha ami már másoknak is egyből szembetűnt:) mindenképp csodaszer számomra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate