Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kókuszolajból, shea vajból és tiszta teafa illóolajból készült hidegen sajtolt natúr  antibakteriális szappan tradiciónális recept alapján. Szintetikus színezékektől mentes, tartósítószert nem tartalmaz. Bőrbarát szappankülönlegesség természetes összetevőkből.

AkInImOd

2021. február 16.

Nagyon erős az illata, viszont szépen és kellemesen tisztít, nem irritálja a psoriasisos bőrömet, és a párom zsírosabb bőrét is jól ápolja, az ő pattanásait jól lehúzza. Engem nem szárított, pedig hajlamos vagyok rá. Nálunk gyorsan fogy, de nem baj, ezt és a kámforosat szívesen újraveszem bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Bibi0097

2021. január 5.

Kb.fél éve használom, csodás! Nem tervezek egy jó darabig váltani, nagyszerűen visszahúzta a pattanásaimat a hátamon és a mellkasomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

ringe

2020. október 25.

Ez egy must-have minden zsíros, acne-prone bőrű személynek. Szárít, de nagyszerűen kordában tartja a pattanásokat. A szárítást viszont könnyen lehet kezelni egy vízbázisú hidratálóval. Plusz pont még, hogy egy szappan nekem több, mint fél évig elég, pedig reggel és este használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

bndk

2020. augusztus 14.

Csalódás volt! Senkinek nem ajánlom! Nem használ és még drága is :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Csalódás volt! Senkinek nem ajánlom! Nem használ és még drága is :(

Szhojon

2020. június 18.

Nagyon jó szappan, hajmosáshoz használom. A hajam hajlamos korpásodra ez teljesen megszüntette. Kicsit szárít ezért én csak a hajam tetejét mosom meg vele, viszont nagyon nehéz ki öblíteni a hajamból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Kicsicsajbi

2020. május 16.

Hormonprobléma miatt jelentkező aknésodásra ajánlotta a Manna termékek ügyfélszolgálata, és amit tud segít, de nem csodaszer
Nekem szárítja az arcomat, de a teafaolajat tartalmazó termékeknél ez előfordul.
Ha valami belsőleg rombol, azt egy külsőleg alkalmazott "terápia" nem fogja megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

tucsok123

2020. március 8.

Tökéletes szappan. Még az érzékeny, allergiára hajlamos bőrömet is rendbe tette. Nem szárította. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

evii92

2019. november 14.

Jó illatú, nem szárítja a bőrömet, pálmaolaj mentes. Az ára miatt kap csak 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Zsana22

2019. szeptember 10.

Én az arcomra használom a pattanások kordában tartására. Teszi a dolgát csökkentette a pattanások számát. Nagyon teafa illata van, de ez nem meglepő. Kicsit szárítja az arcom nyáron is ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szinella

2019. június 12.

Hajmosásra használom. Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajra
🤫 Sokkal jobb mint a tincsek szappa.
Szépen habzik, jól tisztít. Ez is szárít, és kell utána balzsamozni, de nem olyan extra mértékben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Hajmosásra használom. Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajra
🤫 Sokkal jobb mint a tincsek szappa.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate