Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 21.

Kategória:   Fényvédők

100%-ban natúr és egészséges, kizárólag fizikai fényvédőt tartalmaz, teljesen biztonságos, értékes és prémium minőségű bőrbarát összetevőket tartalmaz. Gyorsan, könnyen, egyszerűen és olcsón elkészíthető. Vízlepergető hatású, ápolja, hidratálja, táplálja a bőrt.

A csomagodban egy alapkrémet találsz, egy kis nejlonzacskóban fehér por alakú cink-oxidot, és egy Manna illóolajat.

Kiszerelés 100, 200 és 300 ml

crazy cat lady

2014. május 28.

tavaly egész nyáron ezt használtam, és még most is van belőle. leginkább testre használom, és sosem égek le. az illata olyan, mint egy finom süti. keveset kell kenni belőle, mert különben nem szívódik fel, és ragacsos marad a bőröm. -1 csillag, mert az arcomra nem vált be, kipattogok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

redvelvet

2013. szeptember 29.

Ma kaptam meg, meg is csináltam gyorsan, nem volt vele gondom hál isten.. Felmelegítettem, bele az összes por, bár szinte folyamatosan kevergettem amíg vissza nem hűlt. A cink-oxid is szépen feloldódott, szóval minden okés. Egyedül a lábasból való kiszedése volt necces, mert annyira forró a tégely, hogy simán nem lehet megfogni, a víz is forró, konyharuhával pedig...hát jutott rá is na. :) Kipróbáltam, nagyon jól kenhető, nekem az illata is tetszik pedig nem tettem bele a levendulát, kellemes kakaós. Majd írok up-ot mi történt a napon.. :)

up: Nos, a balatonon volt tesztelve, bő két hétig. Sajnos valamennyire mindig megégtem..de érdekes módon jobban bebarnult utána, mint máskor szokott. Lehet, hogy többet..vagy többször kellett volna kenni. Mindenesetre én megtartom jövőre is, mert nem volt vészes a leégés ( mintha pl nem használtam volna semmit) és az összetevők is nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Juji

2013. augusztus 29.

Én megvettem, kikevertem (ujjacskámat megégettem), aztán 1-2 laza strandolás után, amit persze könnyedén vitt (mondjuk nem vagyok leégős), aug. elején bedobtam a mélyvízbe: 1 hetes kenutúra, bikiniben. 3 napot bírt (minden elismerésem!), aztán megégtem és több kiló sheavajat kentem magamra a következő napokon. Most kezdett hámlani a bőröm, az eddigi égésem a túra végére elképesztő barnaságba ment át.
Már várom, hogy jövő nyár legyen és megint kenegethessem vele magamat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Már várom, hogy jövő nyár legyen és megint kenegethessem vele magamat!

Minnie92

2013. augusztus 19.

Én leégtem sajnos tőle, az első nap, de szépen bebarnultam másnapra. Tényleg szép napbarnított bőrszínt adott, 1 hétig használtuk 4en a 100ml-t, még marad egy kevés.
Egyedül azzal volt bajom, hogy magamra kentem a krémet és jöttek rám a darazsak és pici bogarak. (Méhviasz miatt volt?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

andrej

2013. július 24.

2013.07.24.:
Update: jelentem, ez a krém remek fényvédő hatású!
Balatonon, 40 fokos melegben lett tesztelve, megállta a helyét. :) Könnyen kenhető krém, jól eldolgozható, vízlepergető hatású, ennek köszönhetően nem folyt le rólam a vízben.
Felkenés után szinte azonnal bementünk a vízbe, nem kellett úszás/labdázás közben leszednem magamról a víz által leoldott "naptej maradványokat", hanem sziklaszilárdan rajtam maradt a krém, így még a vízben is folyamatosan védve voltam.

Ajánlom mindenkinek, még sosem voltam ennyire elégedett egy 100%-ban natúr, természetes fényvédő krémmel, aki csak teheti, az vegye meg! Kiadós is, csak nagyon kevés kellett egy használatra, egész nap a vízparton csak kétszer kentem magam. Akciósan csak a 100 ml-eset rendeltem meg, de szerintem még jövőre is elég lesz!
Kellemesen pirultam (először általában leégek, de ezzel pirultam, nyilván az első nap sugaraitól nem lesz egyből barna az ember bőre), utána szépen, egyenletesen "bebarnult" a bőröm, nagyon szép. :)
Utána egy kis Manna shea vaj, ami megnyugtatja a bőrt, valamint attól nem lesz látványos a hámlás sem! :)

2013.07.06.:
Elkészítettem a strandkrémet úgy, ahogy leírták.
Megvártam, míg a méhviasz is maradéktalanul felolvad, utána pár csepp levendula illóolajat tettem bele.
Nekem az a tapasztalatom, hogy a cink-oxidot újramelegítéssel tudtam csak rendesen elkeverni, mert elég hamar kihűl és csak csomósodott az alján.
Kicsit mérges is voltam, nem tudtam elképzelni, hogy miért telepedik le az alján egy nagy csomóban az egész cink-oxid, miközben folyamatosan kevergettem és kis részletekben adtam a krémhez.
Ezért újra betettem a lábasba, de nem a tégely feléig tettem vízbe, hanem épp csak a lábas aljára, így újramelegítettem és jobban el tudtam keverni a port.
Utána többször kevergettem a krémet, a vége felé már nem láttam, hogy a tégely alján leülepedett volna a cink-oxid, nagyon odafigyeltem, remélem, jó lett. :)
Egyenletes, sárga színű krémet kaptam, ahogy olvastam, ez a jó.

Kezdő krémkeverőknek üzenném, hogy türelem és meglesz a végeredmény (én is ezzel kezdtem)! :)

Még ebben a hónapban felavatjuk, kíváncsi vagyok, hogy milyen hatása lesz, majd leírom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

2013.07.24.:
Update: jelentem, ez a krém remek fényvédő hatású!

2013.07.06.:
Elkészítettem a strandkrémet úgy, ahogy leírták.
Egyenletes, sárga színű krémet kaptam, ahogy olvastam, ez a jó.

Nessy

2013. július 16.

Könnyű volt elkészíteni, nincs vele semmi probléma, egyszer majd még újrakeverem hogy megbizonyosodjak róla, hogy minden cink-oxid feloldódott. Nagyon finom illata van, nem égtem mellette, nem nehezebb érzés viselni és nem is fehéríti a bőrt jobban mint egy átlag naptej. Elégedett vagyok vele, kicsit még barnultam is, amit amúgy sosem szoktam. Jövőre lehet megoldom házilag és csökkentem/kihagyom a kakaóvajat, mert valószínű attól lett egy pattanás a homlokomon(ahol sosem szokott lenni). De testre bárkinek ajánlom, megéri az árát! Ha nekem jó egy barnább bőrűnek egyenesen szuper lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Fényvédők: Zinc Oxide