Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

Fzsani

2019. november 17.

Nagyon szeretem, minden este ezzel tisztítom meg az arcom és szinte látni ahogy felfrissül. Minimálisan szárít, de ez az én bőrömnek nem hátrány. Sokáig elég, bár az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Renike2010

2019. november 14.

Tiniknek kötelező! Nagyon jó a hatása, szépen tisztítja a bőrt. Sokáig lehet használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

viktoria37

2019. október 13.

Remekül tisztít, nem mindennapos használattal nem is szárítja a bőröm. Sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

BriDra

2019. október 7.

Évek óta ezt használom, nagyon szépen tisztít, kíméletes, nekem kb. 4 hónapig elég egy.
Az ára viszont már 1800 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Az ára viszont már 1800 ft.

schnau.adelle

2019. október 4.

Nem tudom miért csak most írok véleményt a termék alá. Kb 3 - 4 éve.. Nem is tudom... Csak ezt használom az arcomra. Nagyon jó a bőrömnek. Az ára viszont már 1700 Ft körül van, ezt update-elni kellene! :)
Szóval akinek zsíros bőre van, kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Szóval akinek zsíros bőre van, kötelező!

imcsi

2019. szeptember 28.

Évekig használtam, mert azt hittem, hogy jót teszek vele a zsíros, tág pórusú bőrömnek, de egyáltalán nem. Közben folyamatosan cserélgettem az arckrémeimet, mert azt gondoltam, hogy azoknak a hibája, hogy ennyire kifényesedik a bőröm arcmosás után 1-2 órán belül. Szegény krémeket valószínűleg jól le is pontoztam itt, de aztán kiderült, hogy a szappan a hibás. Olvastam, hogy a zsíros bőrre az olaj-, alkohol- és szappanmentes lemosók a legjobbak, és szerencsére találtam is egy ilyen "mindenmentes" bio lemosót. Már pár napon belül csökkent a zsírosodás, most 2 hónappal később pedig már csak annyira fényesedik ki a bőröm, hogy az simán belefér az egészséges ragyogás kategóriába. Persze mindenkinek más válik be, de nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen erős szappanoktól bepánikol a bőr és még több faggyút termel, mint amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

liljaa

2019. szeptember 23.

Meglehetősen túl van árazva, de a funkcióját betölti, nekem semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

zsoffyy

2019. szeptember 17.

Imádom!! Nekem vegyes bőröm van, sokszor kisebb/ nagyobb pattanásokkal , de ez a szappan volt az, ami már pár napos használat után teljesen rendbe tette. Most heti 2-3 alkalommal használom, nekem egyáltalán nem szárít! Rengeteg dolgot kipróbáltam az arcomra korábban, de ez volt az, ami tényleg használt. És nem utolsó, hogy kb. fél évig elég így egy szappan... Én mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

dundicat

2019. szeptember 8.

Ud. Sajnos hosszú távon nem vált be (kb 3 hónapig használtam minden nap), csúnya pattanásos lettem tőle :/ túlságosan kiszárított, szóval váltottam másra.

Azt szeretem benne, hogy nem szárítja feszülősre a bőröm. Az is jó pont, hogy tisztítás után pár perccel nem zsírosodik vissza teljesen az arcom, amit sokszor tapasztaltam zsíros bőrre való termékeknél. Az illata klasszikus házi szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

culinnan

2019. szeptember 3.

Ez volt az utolsó termék, amit még kipróbáltam a Mannától. Teljesen laikusként vásároltam meg, nem sminkelek, nem értek a professzionális arctisztításhoz. Max egy kis natúr vajjal hidratálok hébe hóba. Azt mondanám, hogy normál bőröm van, nem egy problémás típus. (Minden féle műanyag tusfürdőt, bármit elvisel a bőröm, egyedül a szappanok képesek kiszárítani brutálisan bárhol 1 használattal is .) Gondoltam egy kis arctisztítás azért nem árthat, ezzel a csodaszappannal egyszerűnek is tűnik a dolog, és csak elég kíméletes lesz, ha archoz ajánlják.
1 hétig minden nap használtam, de úgy kiszárított hogy még masszív argán olajozás mellett is húzódott és hámlott le az egész arcom. Akkor visszafogtam a használatot heti 2-3 alkalomra. Így ment vagy 2-3 hétig. Még ha nem is hámlottam, de egyre rosszabbnak éreztem a helyzetet és még mindig húzódott a bőröm. Egyre 'ragyásabbnak' , valahogy egyenetlennek és csúnyának láttam az bőrömet és sorba kezdtek göbök kijönni rajtam, ami nem jellemző. Gondoltam se baj.... most tisztul, legyek türelemmel. De hetek múlva se éreztem hogy javulna a helyzet, hanem életemben először belenéztem a tükörbe és azt mondtam, hogy ehhez hasonlóan csúnya még sose volt az arcom. Tini koromban se. Úgyhogy végleg leálltam vele.
A legviccesebb az, hogy a Manna sószappanom vagy 5-6 éve megvan (nem nagyon fogy XD), de ha szökőévente kijött egy pattanás rajtam, azzal szappanoztam be a helyét és másnapra szépen leszárította, holott azt a szappant konkrétan nem ajánlják arcra XD Nem azt mondom, hogy az nem szárít, de valahogy csak a pattanást vitte le szépen és nem maradt heg. Ellenben ez a szenes szappan nem is vitte le, csak kihozta a göböket és nem húzta le őket, ráadásul heges csúnya maradt a helyük.

(Bocsánat de ez pluszba kikívánkozik: A kezdetek kezdetén vásároltam rendszeresen szappanokat, vajakat a Mannától, mikor még frissen alapították. A koncepció nagyon szimpatikus volt, mindaddig amíg fel nem kapták őket és nem kezdtek el elszállni maguktól, az áraikkal együtt ^^" Pofátlanul túl vannak árazva, mások majd féláron is nyújtanak ilyen vagy hasonló minőságet, ráadásul hadd ne mondjam melyik kisebb márka az, aki Pesten márkaboltot üzemeltet és kisebb rendezvényeken is képviselteti magát. A Manna mai napig nem nyitott egyetlen konkrét üzletet se. Szerintem ezzel bizonyítja valaki, hogy mennyire érdekli a vásárlója. A kezdeti időszakban csak és kizárólag házhozszállítással lehetett tőlük rendelni (nem voltak még terjesztve dm-ben vagy pick pack pont stb) akkor kérdeztem meg tőlük, hogy van-e kilátásba helyezve fizikai bolt nyitása a jövőben. Mert akkor kényelmesen bebattyogott volna az ember a neki megfelelő időpontban, nem pedig 8 órás intervallumban kellett volna várnia a futárt otthon ^^") Erre csak annyi volt a válaszuk, hogy nem és nem is lesz. Akkor végleg elásták magukat a szememben a rugalmatlanságukkal és (áraikkal) azóta bojkottálom őket.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate