Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

KZEszter

2020. július 1.

Estére eléggé zsírosodik a bőröm, ezzel próbálkoztam egy időben, szépen lemattított kb 10 percre de ennyi. Emellett viszont a szám környékét nagyon szárította (pedig próbálom minden lemosóval kerülni mert hajlamos amúgy is száradni az a terület), úgyhogy én a hátamra használtam el, sajnos az is pattis, néhány hétig jobb volt, de helyre nem tette, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

EvandEra

2020. június 27.

Nagyon szétszárította a bőröm, a szaga borzalmas és olyan mint ha zsírkrétával mosnám a bőröm. Ha brutálisan zsíros az arcom nyáron, akkor néha-néha használom, de biztosan nem veszek többet. Nagyon nehezen jött helyre az arcom pár használat után, mert kipattogott és foltokban hámlani kezdett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Blaise

2020. június 14.

Nagyon nem vált be. Régóta szerettem volna kipróbálni, részben, mert magyar termék. Nem adtam fel azonnal, kb. másfél hónapig próbálkoztam, de a kifejezetten zsíros bőrömet is nagyon kiszárította és sajnos még több pattanást okozott. Szerencsére hamar rendbe jött az arcom miután leálltam a használatával. Még mindig tetszik a márka koncepciója, de ez a szappan elvette a kedvem, hogy más termékeket is kipróbáljak tőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

NyBetti

2020. május 2.

Annyira akartam szeretni...
Ronda akné jött ki a vállamon, arra vettem. Nem vált be, ugyan olyan ronda, csak most már hámlik is. Arcon is próbáltam párszor (brutál zsíros bőröm van) és hámlani kezdett a szám körül és a szemhéjam. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Annyira akartam szeretni...

Mona29

2020. május 2.

Nem szerettem. Tisztítást nem igazán éreztem, viszont minden használat után iszonyúan húzódott a bőröm. Egy időben nagyon problémás, pattanásos volt az arcom, de sajnos nem segített rajta. Ez a tömbforma sem igazán jött be, pl. a homlokomon kifejezettem rosszul esett a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

N0RINE

2020. április 29.

Nagyon akartam, hogy működjön és használjon de sajnos ez nem így lett. 3 hónapig használtam. Nagyon szárít és ennek kapcsán fokozott faggyú termelésbe kezdett a bőröm valamint nagyon csúnyán hámlott. Az orrom környéke erősen irritált, piros lett. A szappan használata után úgy éreztem, hogy nagyon tiszta a bőröm, mintha "több mindent eltávolított volna mint amennyit kellett volna" gondolok itt a bőr savas védő rétegére/köpenyére. Közvetlenül arcmosás után valóban puhább lett a bőröm de a pattanások, miteszerek és a zsírosság nem mérséklődtek, sőt... a szappanban található szilárdító anyagok talán el is tömíthették a pórusaimat. Még van egy kis darabka belőle az kézmosásra tökéletes lesz. Sajnálom, hogy nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

hdori23

2020. április 3.

Sajnos nekem abszolút csalódás a márka szappanjai több szempontból is. Több szappant is ajándékba kaptam köztük ezt is. Arcra nem használok szappant,nekem a tudatos arcápolásba ez nem fér bele mint kombinált zsíros bőrűnek sajnos. Testre elhasználom de szerintem nagyon szárít, nem igazán jut eszembe hogy ott van a fürdőbe. Két csillagot megérdemel, mert magyar márka és natúr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

nyuszika39

2020. március 6.

Nagyon sokáig használtam ezt a szappant, szépen tisztít, mattít, napi használat mellett nekem nagyon szárított. Mostanában úgy veszem észre, még több pattanást okoz sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

asbothb

2020. január 29.

Magamtól sosem jutott volna eszembe megvenni ezt a szappant, pont azért, mert mindenre érzékeny a bőröm, de mivel ajándékba kaptam, tettem egy próbát. Azonnal viszkető, piros foltjaim lettek, de érzésre is olyan volt, mintha lemarta volna a felső réteget... El sem tudom képzelni, hogy van olyan, akinek nem szárítja ki. Érzékeny, száraz bőrűek szerintem kerüljék el. Csak azért adok két pontot, mert úgy tűnik testre azért el tudom használni egy kis extra testápolóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Eria

2020. január 7.

Nem használom rendszeresen, de a polcon van, mert hasznosnak tartom és az összetevőit is szeretem. Kúraszerűen szoktam alkalmazni, most újra elővettem, gondolkozom hogyan lehetne a napi rutinba illeszteni.
Nagy pozitívum hogy nincs benne pálmaolaj sem, és a csomagolás is lebomló. Számomra ez a környezetvédelmi vonatkozás fontos, ahogyan az is, hogy nem terhelem vele a szervezetem szükségtelenül.
Szappan, tehát szárító hatása van, mert a ph értéke más mint a bőrnek. De pont ez az oka annak, hogy egy szappan jól tisztít, fellazítja, puhítja a bőrt, így nem kell mellette radírozással foglalkozni.
Úgy használom, akár az egész testemre, hogy bevizezem a kezem és átsimítom, a kellő mennyiséget felvéve. Ezzel a módszerrel nem ázik át, gyorsan visszaszárad és tartós.
Azon túl, hogy szárít valamennyire, negatív hatást nem tapasztaltam. Kíváncsivá tett a többi termékre. Jótékony hatásról a hosszútávú használat miatt nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate