Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikiiiiiii

2022. április 30.

Mikor rendeltem, azt hittem valami különleges lesz, de szagra nagyon erős alap szappan szag, ami már zavaró, hatásra meg kb semmi. Kicsit szárít, ennyi. De pattanásokkal, egyebekkel nem segített. Megpróbáltam, hátha sminkeltávolításra jobb lesz, de azt sem nagyon akarta levinni, csak szétkente :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

ruby88

2022. április 5.

Sokat gondolkoztam a negatív vélemények miatt, de végül nagyon örülök, hogy kipróbáltam, csak azt sajnálom, hogy nem korábban. Naponta kétszer használom, és a bőröm sokkal tisztább, valahogy olyan 'makulátlanul' tiszta. Nem érzem a bőröm ragacsosnak, mint pl. a micellás vizek vagy sok zselés, krémes arctisztító után. A havonta egyszer jelentkező pattanásaimat is segít gyorsabban eltüntetni, anélkül, hogy szárítaná a bőröm. Sokáig elég (én csak arctisztításra használom), és biztosan újra fogom venni. Az illata egyébként teljesen semleges (nincs), egyedül arra kell figyelni, hogy ne álljon vízben, mert akkor elázhat. És bár ez mellékes, de gyönyörű fekete a színe, és a használatnál nem lesz minden fekete (ettől is tartottam egy kicsit). :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

gomoripetra

2022. március 14.

Problémás arcbőrömre kerestem megoldást, sajnos segítséget nem nyújtott a pattanásaim orvoslására. Keservesen elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Renapple

2022. január 17.

Az imént jött szembe velem ez a termék, és abban a pillanatban elöntött a düh.
Terméket ennyire én még nem utáltam!
Sok csalódás után neki valahogy nagyon akartam hinni, reménykedtem, hogy valóban segít a pattanásokon, miteszereken.
Na persze......
A használata nem volt valami jó érzés. Büdös, disznózsírból főzött szappanra emlékeztető szaga van. A szememet izgatta ha csak a közelébe került, ha netán bele is ment, azt hittem kifolyik, annyira marta.
Az akkor kifejezetten zsíros bőrömet sivataggá szárította. Nagyon kellemetlenül húzódott utána az arcom, néha égett is, hiába kentem azonnal hidratálóval. Egy darabig hűségesen használtam, vártam a hatást, de csak még több pattanást okozott.
Fájdalmas dudorok nőttek az állam vonalában, amelyekkel rengeteget szenvedtem több hónapig.
Győztem helyrehozni a kárt amit okozott. S még csak nem is érzékeny a bőröm.
Szappanhoz képest (a hatását nem is nézve) túlárazott. Egy darab igéretet nem vált be!

Senkinek nem ajánlom, még lábat mosni sem!
Ha rajtam múlna, betiltatnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Az imént jött szembe velem ez a termék, és abban a pillanatban elöntött a düh.
Terméket ennyire én még nem utáltam!
Na persze......
Győztem helyrehozni a kárt amit okozott. S még csak nem is érzékeny a bőröm.

Senkinek nem ajánlom, még lábat mosni sem!
Ha rajtam múlna, betiltatnám!

k001

2022. január 5.

Most, hogy végre találtam olyan termékeket, amelyek TÉNYLEG segítenek a pattanások, mitteszerek ellen, most "hálából" sorra veszem, hogy mik voltak, amik fabatkát sem értek nálam, és csak az időm és a pénzem rabolták. Ő az egyik. De amúgy semmilyen más általam próbált szappan nem jött be sajnos az arcomra amúgy se, kivéve az Alora natura szappanokat, de sajnos ők már bezártak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

atiratir

2021. november 14.

Korcsoport: 25-34 | Dátum: 2021. november 14.
1hete haszmálom, rengeteg pattanás jött ki rajtam. Főleg arcmosás után😢 Egy csomagba vettem amit zsíros bőrre ajánlanak 3manna szappan, shea vaj, szőlőmagolaj 6000ft volt. A helyzet egyre rosszabb, a szappan kiszárít, húzódik a bőr, az olajtól kipattogok.
Nagy pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Korcsoport: 25-34 | Dátum: 2021. november 14.
Nagy pénzkidobás volt

BTimi0203

2021. október 17.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, már kb 1 éve használom és még mindig nem fogyott el, szóval ár-érték arányban is abszolút jó termék. Nagyon picit szárítja a bőrt, szóval érdemes hidratálni utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

iorsika

2021. április 27.

Annyira akartam szeretni. De sajnos 4 hét után feladtam. Soha ennyire göbös, ragyás nem volt az arcom, mint amíg használtam. Borzasztóan szárított, azonnal hidratáltam utána. Az amúgy is zsíros bőröm 1 óra elteltével tiszta olaj volt. Húzódott egész nap az arcom. Visszatértem a régi arclemosó gélemhez +szónikus tisztító és 1 hét alatt rendbe jött az arcom. Gondoltam megprobalom hajmosásra. Rossz ötlet volt, tiszta korpa lett a fejbőröm.A kisfiam nagy örömmel festi ki vele esténként a fürdőkád oldalát, de így is nehezen fogy. Sajnáltam, többet vártam tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

H.Doriina

2021. március 18.

Imádom, minden pattanásom és sebem eltűnt mióta használom. Csak ajánlani tudom mindenkinek😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Anyezz

2021. február 18.

Sokáig kitart, az összetevők és a jó habzás, tisztítás miatt max pontos lenne, de nekem nagyon szárítja a bőröm, használat után muszáj egyből hidratálnom, mert feszül az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate