Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

iorsika

2021. április 27.

Annyira akartam szeretni. De sajnos 4 hét után feladtam. Soha ennyire göbös, ragyás nem volt az arcom, mint amíg használtam. Borzasztóan szárított, azonnal hidratáltam utána. Az amúgy is zsíros bőröm 1 óra elteltével tiszta olaj volt. Húzódott egész nap az arcom. Visszatértem a régi arclemosó gélemhez +szónikus tisztító és 1 hét alatt rendbe jött az arcom. Gondoltam megprobalom hajmosásra. Rossz ötlet volt, tiszta korpa lett a fejbőröm.A kisfiam nagy örömmel festi ki vele esténként a fürdőkád oldalát, de így is nehezen fogy. Sajnáltam, többet vártam tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

H.Doriina

2021. március 18.

Imádom, minden pattanásom és sebem eltűnt mióta használom. Csak ajánlani tudom mindenkinek😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Anyezz

2021. február 18.

Sokáig kitart, az összetevők és a jó habzás, tisztítás miatt max pontos lenne, de nekem nagyon szárítja a bőröm, használat után muszáj egyből hidratálnom, mert feszül az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

csvik

2021. február 13.

Nem tudom hogy a méregtelenítés miatt, vagy más okból vagy más termék miatt, de nagyon csúnyán pattanásos lettem. Ez a termék nagyon szárította a bőröm és szerintem annyira nem higénikus egy szappant használni arctisztításra. Nem próbálok ki többet arctisztító szappant.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

csiges

2021. január 30.

2021.01.30.
Nagyon régi mese, nem is értem, hogy maradt ki az értékelésből...
Bullshit. Ez a szappan bullshit. Évekkel ezelőtt vettem, nagy reményekkel telve, mert akkor nagyon gyulladt pattanásos volt az arcom, mindenhol mitesszerekkel. Semmit nem csinált a problémával, csak kiszárította a bőröm, és még jobban fájt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

2021.01.30.
Nagyon régi mese, nem is értem, hogy maradt ki az értékelésből...

Sarlottha

2021. január 16.

Hatalmas remenyeket fűztem hozzá, de sajnos nagyon, de nagyon nem valtotta be oket. Alapbol miteszeres a borom, de nem zsiros, szoval az elso amit csinalt az az volt, hogy nagyon durvan kiszaritotta a boromet. Ha a szemedbe megy akkir azt megszivtad, 10-15 perc mulva se fogsz rendesen latni :DDD na de komolyan, a vegen elhasznaltam kezmosonak, max annak jo 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

schnau.adelle

2021. január 10.

Sokaig hasznaltam... tudatlan voltam
szappant nem teszunk az arcra... tobbet art, mint hasznal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Sokaig hasznaltam... tudatlan voltam
szappant nem teszunk az arcra... tobbet art, mint hasznal

GreenPeach

2021. január 9.

Kellemes vele arcotmosni, viszont mindennapi használata kiszárította az aknes bőrömet. A sminket se szedi le túl nagy sikerrel. Nem bánom, hogy kipróbáltam, de nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Viktoria_fks

2021. január 7.

Nagyon sokan le mondják, de az én tapasztalatom az, hogy imádom és örülök neki, hogy kipróbáltam!
Nagyon zsíros a bőröm, pattanásos, mitesszeres.
Kevésbé habzik elsőre de pár alkalom után már "megindul".
Le mattítja az arcot, és puha lesz tőle a bőröm. A gennyes pattanásokat megszünteti és fele annyi pattanásom lett mióta használom.
Én szeretem és csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Nagyon zsíros a bőröm, pattanásos, mitesszeres.
Kevésbé habzik elsőre de pár alkalom után már "megindul".
Én szeretem és csak ajánlani tudom!!!

ViragKisAsszony

2020. november 22.

Még régebben kipróbáltam, összességében véve szerettem. Mitesszeres a bőröm, ha csodát nem is tett, jobb lett tőle az összkép. Mivel nekem jobban bevált a kecsketejes szappan, ezért nem hiszem, hogy újraveszem. Szerintem zsírosabb bőrűeknek jó választás lehet, mert a szappanosított kókusztej kissé szárít. Plusz a Mannát én megbízhatónak tartom abból a szempontból, hogy valóban ellenőrzött ültetvényekről származnak a termékeik alapanyagai!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate