Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1360 Ft és 2310 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. január 2.

Ár:   1360 Ft és 2310 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Kategória:   Testápolás

Az édesmandula olaj a mandulafa terméséből nyerhető. Nemcsak az egészségre gyakorolt hatásai miatt, hanem bőrszépítő, hajerősítő tulajdonásai miatt is nagyon népszerű.

Bársonyosan oszlik el ujjbegyeden, és puhán simogatja a bőrödet. Ujjaid közt finoman oszlass el néhány cseppet a szépségolajodból, és gyengéden vidd fel az arcodra. Lágy mozdulatokkal masszírozd be, és élvezd, ahogy bőröd szinte issza magába a finom szépségolajat.

Tartalmaz: A-vitamint, B1-vitamint, B6-vitamint, sok fehérjét, Omega-9 zsírsavakat, kisebb mennyiségben E-vitamint, antioxidánsokat, proteint, kálciumot, linolsavat és olajsavat, mindkettő védi és táplálja a bőrödet.

Védi és táplálja a bőrödet, nyugtatja a bőröd, kiválóan táplál és hidratál, bőrpuhító hatással bír, általános immunerősítő, száraz, húzódó bőrre tökéletes enyhülést hoz, erősíti a körmeidet és a körömágybőrt, bőrfiatalító, és hatékonyan felveszi a harcot a szarkalábakkal, enyhíti a viszkető bőr tüneteit, hajadat erőssé, fényessé, puhává teszi, gazdagon táplált, egészséges hajkoronával ajándékoz meg Téged, serkenti a hajnövekedést, gombás bőrfertőzések esetén is enyhíti a tüneteket, gyorsítja a bőrsejtek gyógyulási folyamatait, az ekcémás bőrt is megnyugtatja, cserepes ajkaidat is szuperül táplálja

Kiszerelés: 50 ml

cshrs

2020. július 10.

Szemsminkem lemosására használom első lépésként és meg vagyok vele elégedve. Amikor megvettem még nem ez volt a cél, de rájöttem, hogy erre fogom elhasználni. Nagyon sokáig elég lesz így és nagyon tetszik, hogy kíméletes és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Banyika

2020. február 19.

Eleinte az arcomra használtam. Nagyon szépen hidratált, simított. Egy ideje viszont nem kenem az arcomra, mert mást használok. Most masszázs olajként funkcionál. Hajra is próbáltam, de nekem egyáltalán nem jött be. Nekem nem szebb lett tőle a hajam, hanem gyorsan zsíros, pedig csak keveset kentem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

goldengirl

2019. október 12.

Régóta használom hajvégápolóként vizes hajra, illetve körömápoló olajként éjszakára. Jól működik, és sokáig elég. Arcra nem próbáltam, mert pattanásokat okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Arcra használtam estére szérumként heti 2 alkalommal. Lassan kifogy, de sokáig elég volt. Hatásáról viszont nem tudok beszámolni, nem éreztem változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Szissz2

2019. május 28.

Terhességi csíkok megelőzésére és testápolóként használtam. Nekem nagyon bejött, bár néha szünetet kell tartani mert olyan mintha a bőröm telítődne vele és nagyon zsíros lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

kersh

2019. május 7.

Rossz tapasztalatom nem kifejezetten van ezzel az olajjal kapcsolatban, de jó sem. Nekem nem szívja be a bőröm reggelre sem a vizes bőrre felvitt mennyiséget, kicsit nehézkes, zsíros marad tőle az egyébként száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

jotimko

2019. március 31.

Éjszakai arcápolásra használom. Könnyen felvihető, illata kellemes. Nagyon jó termék, megszokott manna minőség!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

deezsina

2018. október 17.

Arcra használom néhány naponta, kezdődő ráncok kisimítása miatt főleg, annyira amúgy nem vagyok lenyűgözve a terméktől de kellemes használni. Azért valószínűleg ki fogok próbálni másféle olajokat is, mert magam a formátum tetszene. Hajon még nem próbáltam, valószínűleg ez lesz a következő lépcső.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

canyon

2018. július 24.

Beletelt néhány napba, amíg megtanultam használni. Ezeken a napokon nem szívesen nyúltam felé, macerás volt, ragacsos maradt a bőröm stb. Aztán elhittem, hogy csak tényleg néhány csepp kell nedves bőrre nedves kézzel, így könnyű elosztani és bedolgozni. Szívesen használom éjszakai krém helyett! ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

sunflower91

2018. június 18.

Esti arcápolónak nagyon jó, sajnos nappalra az olajos formula miatt nem jó választás. Testápolóként száraz bőrre is tökéletes :) Csak sajnos nagyon hamar elfogy..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek