Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tenagi

2021. március 30.

A maszkhordástól az állam tele lett pattanással, jelenleg küzdök ellene. Szalicilsavas lemosót és arctisztítót vettem, de az orcám nagyon húzódott tőle.
Szemeztem már a dm-ben a Manna termékekkel, így gondoltam itt az idő, hogy kipróbáljam. Az oldalukról rendeltem - az ő bőrtípustesztjük kitöltése után - ezt a szappant. Első használaton vagyok túl, az első észrevételem, hogy nem húzódott a bőröm, mint a szalicilsavas tisztítás után. Remélem beválik, nagy reményeket fűzök hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Beata1994

2020. november 8.

Kicsit szárítja a bőrömet, de egyébként eltávolítás a sminket és sokáig elég. Valószínüleg váltani fogok, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

nicorosie

2020. szeptember 1.

Az én arcom nyáron zsírosabb, így néha 2x kell megmosnom a szappannal mire tisztának érzem, de ez nem okoz számomra problémát és sokáig elég. Kb 2 hónapja használom, eddig tapasztalataim alapján hidratál, pattanás esetén mintha segítene a gyulladást kordában tartani. Utóbbi problémára célzottan más termékeket is használok. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

KaradyAnn

2020. augusztus 3.

Napi egyszeri használat mellett nagyon szárítja a bőrömet, ezért legfeljebb heti 3 alkalommal használom. Viszont szuperül le tudom vele mosni a sminkem (szemsminkre azért nem használom, csíp :D mivel szappan... :P ) és ecsettisztításra is nagyon bejött. A sminkszivacsomat is kimostam vele és jobb mint a Baba sampon, amit erre a célra használtam eddig. Meglep, hogy száraz bőrre ajánlják, mert ha az én kombinált bőrömet így szárítja, el sem tudom képzelni, mit tehet egy száraz pofival. Mivel eredeti céljára nem maradéktalanul alkalmas, de ecsettisztítónak szuper, szerintem egy 3 csillag korrekt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

GoldenJasmine

2020. július 24.

Féláron jutottam hozzá, így megérte, de újra nem venném, mert találtam ennél jobb natúr szappant is. Ez volt az első igazán natúr szappan, amit kipróbáltam, és a visszafogott illata tetszett. Enyhén szárított, de elég kíméletes a bőrhöz. Elég nagy hátrány, hogy borzasztóan hamar elfogyott, pedig igazán igyekeztem szárazon tartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

pzs14

2020. július 12.

Update: 1 éve folyamatosan használjuk, 2-en együtt, a lányommal. 1 év alatt 3 db fogyott el.
És azóta is szerelem <3.

Krémes, nem habzó szappan, pont, mintha arcmosótejet / emulziót használnék. Aki habzó terméket keres, ne vegye meg, és ne pontozza le azért, mert nem habzik - nem is ígér ilyet.
Nem szárítja agyon a bőrömet - nem is ígér ilyet, pont a száraz, de kombinált bőrre találták ki (a kombinált részekkel is kezdeni kell valamit, így teljesen száraz bőrűeknek jó eséllyel nem lesz jó). Akinek nem ilyen, az ne vegye, és ne pontozza le ezért!
Pálmaolajmentes!! Ha számít a Föld jövője, ez is nagyon fontos. Végignézve a legdrágább szappanokat is, alig-alig találni olyat, amiben nincsen pálmaolaj.
Kevés, egyszerű, de hatékony összetevője van és illatmentes - kevesebb az esély az irritációra - akit zavar az illatmentesség, az ne vegye meg, és ne pontozza le emiatt!

Nem régóta használom, hiszen nem is régen akadtam rá a Mannára. A bőrtípustesztet kitöltve ezt ajánlotta. Utánaolvastam, egyre jobban tetszett.
A vásárláshoz az adta meg a végső lökést, hogy bár 45 éves vagyok, valamiért újra elöntöttek a mitesszerek (szerencsére be nem gyulladtak...) - nagggyon jól mutattak a kezdődő ráncaim mellett...
Nem sűrűn látogatom kozmetikusom, de most nem volt kérdés. Azt hitte túlzok, amikor bejelentkezéskor tinikezelést arctisztítást kértem - a kezelés végén megállapította, hogy sajnos örök kamasz vagyok... A sok mitesszer egyértelmű okát nem tudom, de jó eséllyel a lassan fogyó alapozó lehet az oka, amit ünnepélyesen iktattam is a kukába...
A kozmetikus szerint érdemes kizárólag öko-bio minősítésű dolgokat használni + az alapos arctisztítás után gondoltam, új alapokra helyezem az arctisztítási rutint, és eszembe jutott a mannás bőrteszt, és ez az ajánlás.
Nem is vacakoltam a rendeléssel (bár így nem gyűltek a kedvezményre jogosító pontjaim..), gyorsan bementem a dm-be és megvettem.

Szappan szállítására nem túl szexi, de tökéletesen alkalmasak azok a műanyag dobozok, amik 4 füllel záródnak, azokból egy csepp folyadék sem jön ki. A legkisebbet használva le kell vágni a szappanból - vágódeszkán, nagy késsel ez egyszerű.

A Krémmánia oldalnak nagy szüksége lenne egy olyan vérfrissítésre, amiben egyes termékek értékeléseiben lehet szűrni az értékelőkre. Sokan megvesznek egyáltalán nem a bőrtípusuknak / korosztályuknak / problémájukra javasolt kencéket - kipróbálják őket - nanááá, hogy nem jön be nekik - feljönnek a Krémmániára, és írnak egy negatív értékelést + lepontoznak.
Én meg állok a dm közepén, és egy órát guglizom, hogy megvegyem / ne vegyem??... És próbálom kiguberálni pl. a ránctalanító krémek értékelései közül a 45 év körüliek értékeléseit, és próbálom figyelmen kívül hagyni a 3-4 pontos lehúzásokat, amik tizen-huszonéves lánykáktól érkeztek, kipróbáltam-nem jött be-bár tényleg még nincs is ráncom kommenttel... De az is érdekes, amikor pattanásos kamaszbőrre való termékeket lehúznak száraz bőrrel rendelkezők, azzal a kommenttel, hogy agyonszárította a bőrét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

És azóta is szerelem <3.

tti

2020. június 15.

Visszafogott, kellemes illata van, kordában tartja a pattanásokat, talán kis mértékben szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

dzsuz

2020. április 12.

kombinalt borre vettem, az orcam nagyon konnyen kiszarad, illetve az orrom vagy hamlik a kiszaradastol, vagy nagyon zsirosodik. nos ettol a szappantol konkretan pereg le a borom :( alkalmankent hasznalom, nagyon kicsi mennyisegben, de tobbnapi folyamatos gazdag hidratalas kell, hogy kezelje a kiszaradast. szerintem egyaltalan nem valo szaraz borre, inkabb erosen zsirosodora mukodhet, azt is csak nyaron :/ mindennapi arctisztitasra meg aztan foleg nem alkalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

szucsnoem95

2020. január 9.

Elég érdekes illata van, nem kifejezetten tetszik, de el fogom használni, mert jól tisztít, nem okoz újabb patikat, viszont kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

evanora

2019. december 23.

Szárítja a bőrt annak ellenére, hogy száraz, érzékeny bőrre való. Használata után érzem, ahogy hùzódik a bőröm. Ennél többet vártam ettől, kézmosásra jó lesz az 1700 ft-os szappan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate