Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

CrazyKid

2020. július 1.

Leárazva vettem, irtóra szárít. Nem való arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Leárazva vettem, irtóra szárít. Nem való arcra.

tti

2020. június 15.

Visszafogott, kellemes illata van, kordában tartja a pattanásokat, talán kis mértékben szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

dzsuz

2020. április 12.

kombinalt borre vettem, az orcam nagyon konnyen kiszarad, illetve az orrom vagy hamlik a kiszaradastol, vagy nagyon zsirosodik. nos ettol a szappantol konkretan pereg le a borom :( alkalmankent hasznalom, nagyon kicsi mennyisegben, de tobbnapi folyamatos gazdag hidratalas kell, hogy kezelje a kiszaradast. szerintem egyaltalan nem valo szaraz borre, inkabb erosen zsirosodora mukodhet, azt is csak nyaron :/ mindennapi arctisztitasra meg aztan foleg nem alkalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

szucsnoem95

2020. január 9.

Elég érdekes illata van, nem kifejezetten tetszik, de el fogom használni, mert jól tisztít, nem okoz újabb patikat, viszont kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

evanora

2019. december 23.

Szárítja a bőrt annak ellenére, hogy száraz, érzékeny bőrre való. Használata után érzem, ahogy hùzódik a bőröm. Ennél többet vártam ettől, kézmosásra jó lesz az 1700 ft-os szappan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

pzs14

2019. augusztus 24.

Krémes, nem habzó szappan, pont, mintha arcmosótejet / emulziót használnék. Aki habzó terméket keres, ne vegye meg, és ne pontozza le azért, mert nem habzik - nem is ígér ilyet.
Nem szárítja agyon a bőrömet - nem is ígér ilyet, pont a száraz, de kombinált bőrre találták ki (a kombinált részekkel is kezdeni kell valamit, így teljesen száraz bőrűeknek jó eséllyel nem lesz jó). Akinek nem ilyen, az ne vegye, és ne pontozza le ezért!
Pálmaolajmentes!! Ha számít a Föld jövője, ez is nagyon fontos. Végignézve a legdrágább szappanokat is, alig-alig találni olyat, amiben nincsen pálmaolaj.
Kevés, egyszerű, de hatékony összetevője van és illatmentes - kevesebb az esély az irritációra - akit zavar az illatmentesség, az ne vegye meg, és ne pontozza le emiatt!

Nem régóta használom, hiszen nem is régen akadtam rá a Mannára. A bőrtípustesztet kitöltve ezt ajánlotta. Utánaolvastam, egyre jobban tetszett.
A vásárláshoz az adta meg a végső lökést, hogy bár 45 éves vagyok, valamiért újra elöntöttek a mitesszerek (szerencsére be nem gyulladtak...) - nagggyon jól mutattak a kezdődő ráncaim mellett...
Nem sűrűn látogatom kozmetikusom, de most nem volt kérdés. Azt hitte túlzok, amikor bejelentkezéskor tinikezelést arctisztítást kértem - a kezelés végén megállapította, hogy sajnos örök kamasz vagyok... A sok mitesszer egyértelmű okát nem tudom, de jó eséllyel a lassan fogyó alapozó lehet az oka, amit ünnepélyesen iktattam is a kukába...
A kozmetikus szerint érdemes kizárólag öko-bio minősítésű dolgokat használni + az alapos arctisztítás után gondoltam, új alapokra helyezem az arctisztítási rutint, és eszembe jutott a mannás bőrteszt, és ez az ajánlás.
Nem is vacakoltam a rendeléssel (bár így nem gyűltek a kedvezményre jogosító pontjaim..), gyorsan bementem a dm-be és megvettem.

Szappan szállítására nem túl szexi, de tökéletesen alkalmasak azok a műanyag dobozok, amik 4 füllel záródnak, azokból egy csepp folyadék sem jön ki. A legkisebbet használva le kell vágni a szappanból - vágódeszkán, nagy késsel ez egyszerű.

A Krémmánia oldalnak nagy szüksége lenne egy olyan vérfrissítésre, amiben egyes termékek értékeléseiben lehet szűrni az értékelőkre. Sokan megvesznek egyáltalán nem a bőrtípusuknak / korosztályuknak / problémájukra javasolt kencéket - kipróbálják őket - nanááá, hogy nem jön be nekik - feljönnek a Krémmániára, és írnak egy negatív értékelést + lepontoznak.
Én meg állok a dm közepén, és egy órát guglizom, hogy megvegyem / ne vegyem??... És próbálom kiguberálni pl. a ránctalanító krémek értékelései közül a 45 év körüliek értékeléseit, és próbálom figyelmen kívül hagyni a 3-4 pontos lehúzásokat, amik tizen-huszonéves lánykáktól érkeztek, kipróbáltam-nem jött be-bár tényleg még nincs is ráncom kommenttel... De az is érdekes, amikor pattanásos kamaszbőrre való termékeket lehúznak száraz bőrrel rendelkezők, azzal a kommenttel, hogy agyonszárította a bőrét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

DoDobogyo

2019. augusztus 14.

Száraz bőrre ajánlják, én termékmintát kaptam belőle a zsíros bőrömre. Nyilván emiatt sem az igazi nekem, de az zavart, hogy felkenés után nem éreztem, hogy habzana vagy rendesen tisztítana... mintha csak egy plusz szappanos réteget pacsmagolnék szét a fejemen. Nem tudom hogy ezt más mennyire gondolja így, nekem nem jött be emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

jotimko

2019. március 31.

Az illata-állaga nagyon jó, könnyen habosítható, jól tisztít. Nekem kicsit szárította a bőröm, így inkább kevert/zsíros bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

stioneva

2019. március 25.

Már csak ezt az arctisztítót használom esténként, nekem teljesen bevált. Nincs pattanásom azóta, viszont szárítja picit a bőrt, így krémezni kell utána az arcot. Én szőlőmagolajjal kenem utána, azzal tökéletes páros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

senskin

2019. március 22.

Szerintem ez kombinált bőrre a legmegfelelőbb. Nem erős illatú, kellemes szappan. Használat után sem mállik, adja amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate