Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. május 28.

Kategória:   Egyéb

Kifejezetten mannaszappanokhoz fejlesztették. Finom bordázata rendkívül elegáns, ráadásul nagyon praktikus is, mert szárazon tartja a mannaszappanokat. A szappanok így nem ragadnak a szappantartóhoz, ezzel rengeteg pénzt takaríthatunk meg, hiszen a szappanok nem puhulnak fel, hanem a lehető leggyorsabban megszáradnak és kevésbé kopnak a következő használatkor.

A bambusz szappantartó nem szívja magába a vizet és egy körömkefével könnyedén, pillanatok alatt tisztítható. Fektetve 2, állítva akár 5-6  darab Mannaszappant is tárolhatunk rajta egyszerre.

gmaresz

2018. december 29.

Szerintem nekem a bevezetése óta van egy ilyenem, a mai napig megvan. Semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. február 24.

Bár már nincs ez a szappantartó, és nem is tudom miért olvasgattam el, mit írtak róla, de megdöbbentet néhány vélemény. Ezért nem bírtam ki szó nélkül. :) Képzeljétek el akkor vettem, amikor megjelent és azóta ugyanabban az állapotban van. Nem ázott el, nem rohadt el, nem tört le egy darabkája sem. Mindig legalább három szappant tartok rajta, mert imádom őket és azóta is ott áll a kád szélénél. Szerencsés vagyok, hogy épp még egy jó minőségű szállítmányból kaptam. Elképzelhető, hogy az első szállítások még máshonnan jöttek, vagy más készítette őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 24.

Lillababa

2017. január 31.

Pár hónap alatt elrohadt a mosdó szélén, pedig nem állt vízben, szerintem okkal vonták ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

zsuzsoka0925

2016. január 12.

Ennyi pénzért nem ajánlom. Július végen vettem az enyémet teljes áron, amit egy tartós, jó minőségű termékre nem is sajnálnék, de 4 hónap után letört az egyik sarka, pedig abszolút kíméltem: kád sarkán tároltam (a kádat nem használjuk), kéthetente körömkefével átmostam és csak leöblített/lerázott szappant tartok rajta. Elkötelezett Mannás vagyok, de ebben a termékben csalódtam :(

Update: ugyanezt a véleményt megírtam a Manna honlapján is. A véleményemet nem tették ki az adminok, ami eléggé felbosszantott, viszont nemrég kaptam egy emailt tőlük, ami abszolút pozitív és váratlan megleptés volt számomra:
Kedves Zsuzsanna!

Elnézését kérjük, hogy megvárakoztattuk a válaszunkkal, ennek
az az oka, hogy információt vártunk arra vonatkozóan, hogy
ki tudjuk-e cserélni a szappantartóját.

A pontos idejét nem tudom sajnos megmondani, de dolgozunk
azon, hogy minél hamarabb visszakerüljön a szappantartó.

Amint újra elérhető lesz, természetesen kicseréljük Önnek,
hogy továbbra is az elégedett vásárlóink között tarthassuk
számon.

Köszönjük megértését és türelmét.

További szép estét kívánunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Kedves Zsuzsanna!

Elnézését kérjük, hogy megvárakoztattuk a válaszunkkal, ennek
az az oka, hogy információt vártunk arra vonatkozóan, hogy
ki tudjuk-e cserélni a szappantartóját.

A pontos idejét nem tudom sajnos megmondani, de dolgozunk
azon, hogy minél hamarabb visszakerüljön a szappantartó.

Amint újra elérhető lesz, természetesen kicseréljük Önnek,
hogy továbbra is az elégedett vásárlóink között tarthassuk
számon.

Köszönjük megértését és türelmét.

További szép estét kívánunk. :)

EszterV

2015. május 4.

Nagyon hamar szétrohadt pedig vigyáztunk rá. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.

Nagyon hamar szétrohadt pedig vigyáztunk rá. :/

boltkoros

2015. március 1.

Én szeretem. Már régóta használom. Szép. Elfér rajta 2, állítva akár 3 szappan is. Minőségi problémám nincs vele. Jól használható, egy pici probléma viszont, hogy teljes áron drága 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

farkasgaboc

2014. november 19.

Óriási! Szó szerint és átvitt értelemben is.
Kb. 3 szappan ráfér. Szép marad használat közben is. Szerintem jó befektetés volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Óriási! Szó szerint és átvitt értelemben is.

anyyyca

2014. június 11.

Most vettem, és nagyon tetszik, szép, elegáns, hasznos!! Szerintem veszek még belőle, mert gyűlnek a mannás szappanjaim... :)

Update: hosszú távon is szuper, tartós, mutatós! Azóta vettem mégegyet akcióban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

tavikacsa

2014. május 6.

először is encsi azt ugye tudod, hogy a bambusz nem fa, hanem nád....
nem akarlak elkeseríteni, de bambuszból pl még kádakat, ereszcsatornát is csinálnak mert nem szívja magába a vizet
arról nem is beszélve, hogy jóval drágább ez mint egy átlagos porcelán szappantartó

Nekem ma érkezett meg, szép nagy habár az árát sokallom, mint általában a mannánál minden árat.
Egyenlőre tetszik, a tartósságáról meg majd pár hónap múlva updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

először is encsi azt ugye tudod, hogy a bambusz nem fa, hanem nád....

Egyenlőre tetszik, a tartósságáról meg majd pár hónap múlva updatelek.

birdybel

2013. október 13.

Megvettem, de nagyon csalódott vagyok. Nekem megállt benne a víz és állandóan bepenészedett. Tisztogattam, de azért napi szinten csinálni...hát nem jött be.:( Nagyon szép és elég nagy is, ha ez nem lenne, akkor akár 5 csillagot is kaphatna, így viszont pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.