Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

Renike2010

2019. november 14.

Hideg ekcéma esetén ennek a használatát ajánlom a sheavajjal kiegészítve. 1-2 nap alatt visszaállítja a bőr épségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

nemeth.anita

2019. június 17.

Ezt a szappant azért vettem meg, mert akartam valami natúrterméket, amiben nincs pálmaolaj. Imádom a minimál, "zen" termékeket, amik minél kevesebb összetevőből állnak, ez konkrétan kettőből. Imádom az illatmentes, kifinomult tisztálkodószereket is, ebben is telitalálat. Olyan diszkrét illata van, ami csak nagyon közelről érezhető, nekem bejön. Valahogy annyira tisztának érzem ezt a terméket. Nem vagyok egyébként nagy híve a szappanoknak, mert a nagy részük kiszárítja és/vagy irritálja a bőröm. Ez csak szárítja, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon alaposan tisztít, és fürdés után amúgy is bekenem magam. Az is nagyon bejön, hogy nem habzik. Szerintem egyáltalán nem takonyszerű az állaga, inkább vizes-géles, nálam ez is pozitívum, nem zavar egyáltalán. Szembe kerülve csíp, hasonlóan a régi idők szappanjaihoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Raikiky

2019. január 12.

A mézes-kecsketejeset használtam régebben én imádtam, de sajnos azt már nem találtam így gondoltam, ez sem lesz rossz. Tévedtem. Érzékenyebb lett tőle a bőröm, foltokban pirosodik és talán kicsit szárította is. Nem tudom, hogy a szappanok alap öszetételén változtattak, vagy csak ezzel a fajtával van gondom, de messze áll attól amit a kecsketejes változatával tapasztaltam. Most az elefántcsontosat próbálom, de már előre félek. Kár, hogy a másikat űgy tűnik már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Ellise

2018. november 22.

Nem rossz szappan,de nagyon nem habzik,nem hogy a coco szappanokhoz képest hanem bármelyikhez képest,tehát több kell,macerásabb és gyorsabban is fogy,de nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Lyne

2018. szeptember 13.

3. hete szenvedek ezzel a szappannal.. az ekcémás kezemet valóban nem bántja. Ami viszont rettenetesen gusztustalan benne az a nyálkás, takony állaga.. egyszerűen elviselhetetlen..!!! Már mindent kipróbáltam, hogy szárazon tartsam, de semmi nem vált be.. olvastam a hozzászólásokat és teljesen érthetetlen számomra, hogy mások milyen egyszerűnek tűnő megoldásokkal, azt írják, hogy szárazon tudják tartani, én meg mindent bevetek és semmi..O.O Uh hiába nem bántja a kezemet, nekem használhatatlan az állaga miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

bernadettu

2018. július 3.

Kézmosásra használom mert a folyékony szappanok irritálják a kezem. Tökéletesen megfelel, bár fura, hogy nem habzik. A nyálkásodást úgy kerülöm el, hogy az egyik kezemet vizezem be először a másikkal meg a szappant tartva bedörzsölöm és utána vissza a tartóba, a vizes kézzel dörzsölöm a másikat, így viszonylag száraz marad a szappan. Ha olyan jellegű a szennyeződés, hogy nem akarom fogdosni a szappant, akkor Alverde folyékony szappant használok. Egyébként elégedett vagyok vele, de legközelebb talán egy olcsóbb verziót is kipróbálok olivás szappanból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

GergelyneTesiVass

2018. június 10.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Rendszeresen használom, kedvelem az illatát. Hosszú ideig elég. A Manna saját szappantartójában tartom, mindig lerázogatom róla a vizet használat után, így nem lesz nyúlós az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Mariann1807

2018. január 23.

Nem lenne rossz, ha nem lenne rajta az a nyúlós réteg. Pedig olyan lecsöpögtetős tartóban van. Az illatával nincs gondom, nem is szárít. De így csak kézmosásra használom el, mert sajnálom kidobni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

moniiiii

2018. január 2.

Ez egy nagyon jó alap szappan,csak tudni kell vele bánni. Nem szabad áztatni,akkor nem fog nyunyásodni. Azt el sem tudom képzelni mi száríthat benne. A gyerekeimet is ezzel mosom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Cicuka22

2017. november 2.

Nagy csalódás volt. Ki kellett dobnom! Átlátszó, nyúlós,csúszós, mint ahogy mások is írták---takonyszerű bevonat lett rajta amit egyszerűen nem tudtam lemosni. A mosdóról és a kezemről is alig jött le. Borzaszó. Nem hidratált különösképpen, így semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate