Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. július 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

munoom

2015. augusztus 19.

Szerettem, de a natúr jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Szerettem, de a natúr jobban bejött.

AndreaKiss

2015. július 4.

Ez volt az első manna arctisztításra használt szappanom, de úgy érzem elsőre beletrafáltam. A télen nagyon kiszáradt arcomat szinte teljesen rendbetette, érezhetően sokkal kevésbé volt száraz és már nem hámlott. Tényleg nem habzik, de nem értem, hogy miért kell ezért lehúzni a szappant, mikor ez oda is van írva a manna oldalára. ._. Valóban ilyen nyálkás állaga van, de ez engem egyáltalán nem zavart. Azóta már nem lehet kapni ezt a szappant, amit sajnálok, mert szerettem a levendula illatát is, de szerencsére a sima olívaolajos szappan megmaradt, ami ugyanaz, csak levendula nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

tdorina3

2015. február 14.

Ahogy arra a Manna oldalon is felhívják a figyelmet, a szappan nem tartalmaz kókuszolajat, csak olivaolajat, ezért nem habzik. Az állaga nagyon furi, ilyen nyálkás-nyúlós - gondolom az olivaolajtól -, és ez miatt gyorsabban is fogy. Kicsit olyan, mintha olajjal kenegetném a bőröm, ez miatt kevésbé érzem, hogy tisztítana. Azt viszont nem vettem észre, hogy szárítana, pont inkább az ellenkezője. Mindenképpen említésre méltó, hogy borotválkozáshoz szerintem az egyik legjobb választás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Estraven

2014. augusztus 25.

Hát ez a szappan a kifejezetten "interesting" élmény kategóriában ment. Talán javított a bőröm állapotán, de ebben se lennék teljesen biztos - szerintem inkább a tudatosan elkezdett étrend. Az állaga elég undorító, szárítja a kezem. Asszem parkolópályára teszem ezt a márkát, mert nem hat, de nagyon drága....A kezem állapotának enyhe javulásá azért jóindulatúan a számlájára írom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

crazy cat lady

2014. július 1.

3 éves húgomat ezzel a szappannal fürdetjük, és nagyon bevált, mert ekcémás a kis bőre. teljesen nem múlt el az ekcémája, fürdetés után shea vajjal kenjük még, így nagyon sokat javult a bőre. egyébként olyan finom, gyengéd szappan, krémes habja van,de nem habzik annyira,mint a kókuszolajos mannák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

gattonero

2014. május 14.

Az ekcéma stop "csodás" darabja, amely nem hogy az ekcémán nem segített, hanem még jobban kiszárította a már irritált bőrömet. Alig volt habja, és nekem az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

ILR

2013. október 13.

Kb 1 hónapja használom ezt a szappant arcmosásra, nekem nagyon bevált. Az egyébként száraz bőrömet nem szárítja jobban, krémezés nélkül is elfogadható az állapota, nincs a fürdés után szokásos húzódó érzés.
Eredetileg a kisfiamnak szántam szokásos tisztálkodásra, de végül együtt használjuk, ami meglepő, hogy egész sokáig bírja. Más természetes szappanok szinte szétolvadnak a víztől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

rb09

2013. augusztus 26.

Én arcra használom, és kézmosásra, mivel ekcémás a kezem. Nekem bevált, nincs illata, és tényleg nem habzik. Lehozza a sminket is :) Zuhanyzáskor más Manna szappant használok, olyat ami habzik, de arcra, kézre ez teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

enci89

2013. augusztus 26.

Nagyon szárította a bőröm. A szépen lebarnult bőröm fehér volt, annyira kiszáradt. Úgy voltam vele, hogy biztos most hámlasztja le az elhalt rétegeket, és utána fog hidratálni. Erős túlzás lenne azt állítani, hogy hidratált, és pihe-puha selymes lett volna a bőröm tőle, de az tény, hogy a végére már nem szárított annyira mint az elején. Ilyet többet biztos nem vennék. A Mézes-zabpelyhes kecsketejes viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Fricska

2013. augusztus 6.

A hirdetett csoda hatás nem ért el hozzám, ugyan már nem rinocérosz szintű a bőröm, mint a korábbi tusfürdővel volt, de azért egy jobb minőségű tusfürdővel is ugyanerre az eredményre jutottam volna, ezért az árért többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate