Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"Az ellenállhatatlan narancsos csokira emlékeztető illatú Fénylő mosoly ajakbalzsam most kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Fénylő mosoly ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

Ár: 1000 , Eladó: vikic
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Győr, fizetés: --

Virág-os

2021. május 27.

Reméltem, hogy ilyen összetevőkkel majd szépen rendbehozza az ajkaimat. Az olajos hatása miatt és azért, mert nekem nehezen és lassan szívódott be nem lett kedvenc.
A kiszerelés meg a csomagolás viszont nagyon aranyos és csajos. Többször a táskámban vittem magammal, hogy majd jó lesz szükség esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

gendur.berni

2021. február 25.

Nekem jobban tetszett először ez a kiszerelés, kényelmesebb és higiénikusabb a használata, mint a tégelyesnek. Az állaga nagyon folyós, olajos lett, de ez annyira nem zavar. Sokáig is elég, ez is pozitívum. Már a sokadik tubussal veszem és mindegyiknél az volt a gond, hogy az oldala szétrepedt egy idő után a nyomkodástól. Így ott is folyik ki belőle az ajakbalzsam, ami miatt nem tudom sehova se vinni. Itthon elhasználom, de így gyanítom, hogy romlandóbb is. Egyszerű, de szép összetevői vannak, szeretem, de lehet keresnem kell másikat helyette, ha a mostani tubus is szétmegy, mert így nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

MNNiko

2020. június 8.

Nekem egyáltalán nem vált be, sőt!! Nagyon szeretem a Manna termékeit, de ebben csalódtam. Konkrétan szárította a számat... egyre többet kentem és egyre rosszabb volt.
Próbáltam vizes bőrre felvinni, hogy hátha az olajos állaga miatt szárazon szárít, de nem lett jobb a hatás. Első termék ami a Mannától nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Szepis

2020. május 12.

Szeretem a Mannát is, de attól még vannak termékek,amik nem jönnek be, de ez nem a márka hibája. Világhíres ajakbalzsam használó vagyok, szinte már kényszeresen. Végülis jó mert csodás a fénye az illata, íze 🙃 de nem olyan szamomra, mint az EOS pl. Kicsit tartósabb "zsírósabb". De szeretem van ilyen is a táskámban 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

TheGirl

2020. március 31.

Szerintem a tégelyesnek egy picit kellemesebb illata volt. Nekem annyira a textúrája nem tetszik az ajkamon, igazából nem is nagyon viselem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

JuliannArt

2020. február 14.

Tetszik az illata, a fényessége, az állaga, Puhák lesznek tőle a kicserepesedett ajkaim. Nagyon szeretem, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

carmenxo

2019. december 17.

Nem tudom hogy én vettem hibás/megromlott terméket de balzsamhoz nem sok köze van, nekem egy teljesen folyós olaj jön ki a tubusból. A hatása viszont nagyon jó, nem kellett újrakenegetni, egész nap hidratált maradtam az ajkam. Az egyetlen negatívum az illata/íze, tényleg olyan mint a 2000-es évek elején kapható gagyi golyós szájfény, nem a legjobb, de nem annyira zavaró
**Közben rájöttem hogy a fűtés miatt felolvadt, azóta átkerült hidegebb helyre és megdermedt, így az állaga is teljesen rendben van. Az ízén viszont nem tudom magam túl tenni úgyhogy marad a 4:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

hgabriella97

2019. november 21.

Nagyon tetszik az illata, meg a fényessége. Egyedül a feje nem tetszik, hogy homorú, ezért nem lehet olyan szépen, egyszerűen elkenni az terméket az ajkamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

ponilopopolopo

2019. augusztus 10.

Nagyon jó fényes valóban, az illata és az íze is jó, órákon át hidratál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nagyon jó fényes valóban, az illata és az íze is jó, órákon át hidratál..

zsuffika

2019. május 23.

Nekem minden mannás ajakbalzsamról a régi, tini koromban használt olcsó szájfény jutott eszembe :D igazából nincs vele nagy gond, de nekem nem nagyon szívja fel az ajkam, balzsamhoz képes túl fényes és csillogó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.