Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"Az ellenállhatatlan narancsos csokira emlékeztető illatú Fénylő mosoly ajakbalzsam most kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Fénylő mosoly ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

JuliannArt

2020. február 14.

Tetszik az illata, a fényessége, az állaga, Puhák lesznek tőle a kicserepesedett ajkaim. Nagyon szeretem, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

carmenxo

2019. december 17.

Nem tudom hogy én vettem hibás/megromlott terméket de balzsamhoz nem sok köze van, nekem egy teljesen folyós olaj jön ki a tubusból. A hatása viszont nagyon jó, nem kellett újrakenegetni, egész nap hidratált maradtam az ajkam. Az egyetlen negatívum az illata/íze, tényleg olyan mint a 2000-es évek elején kapható gagyi golyós szájfény, nem a legjobb, de nem annyira zavaró
**Közben rájöttem hogy a fűtés miatt felolvadt, azóta átkerült hidegebb helyre és megdermedt, így az állaga is teljesen rendben van. Az ízén viszont nem tudom magam túl tenni úgyhogy marad a 4:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

hgabriella97

2019. november 21.

Nagyon tetszik az illata, meg a fényessége. Egyedül a feje nem tetszik, hogy homorú, ezért nem lehet olyan szépen, egyszerűen elkenni az terméket az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

ponilopopolopo

2019. augusztus 10.

Nagyon jó fényes valóban, az illata és az íze is jó, órákon át hidratál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nagyon jó fényes valóban, az illata és az íze is jó, órákon át hidratál..

zsuffika

2019. május 23.

Nekem minden mannás ajakbalzsamról a régi, tini koromban használt olcsó szájfény jutott eszembe :D igazából nincs vele nagy gond, de nekem nem nagyon szívja fel az ajkam, balzsamhoz képes túl fényes és csillogó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

luckygirl77

2019. január 17.

Az illata nekem a zselés szaloncukorra hasonlít. hidratal, fenyes, összesegeben jó termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

alliumangulosum

2019. január 14.

Nekem bevált, fényes, puha és hidratált lesz tőle a szám, de az illata az, ami a legjobban tetszik, tényleg olyan, mint a narancsos csoki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.