Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"Az ellenállhatatlan narancsos csokira emlékeztető illatú Fénylő mosoly ajakbalzsam most kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Fénylő mosoly ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Colormonkey

2022. december 1.

Nekem ez olyan semmilyen. Kellemes az illata, az állaga kicsit túl folyékony, és fél óra után felszívódik, újra kell kenni. A télikabátom zsebében elvan, arra jó, hogy útközben felkenjem, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 1.

Zsofk

2022. július 12.

Ez nekem csak olyan "ha más nincs kéznél jó lesz ez is" ajakápoló. Nagyon folyós, fényleni ideig óráig tényleg fénylik, ha valaki nagyon natúr kozmetikumos szájfényt keres, annak talán jó. Nagy hatása nincs, valami átmenet a szájfény és az ajakbalzsam között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

Virág-os

2021. május 27.

Reméltem, hogy ilyen összetevőkkel majd szépen rendbehozza az ajkaimat. Az olajos hatása miatt és azért, mert nekem nehezen és lassan szívódott be nem lett kedvenc.
A kiszerelés meg a csomagolás viszont nagyon aranyos és csajos. Többször a táskámban vittem magammal, hogy majd jó lesz szükség esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

gendur.berni

2021. február 25.

Nekem jobban tetszett először ez a kiszerelés, kényelmesebb és higiénikusabb a használata, mint a tégelyesnek. Az állaga nagyon folyós, olajos lett, de ez annyira nem zavar. Sokáig is elég, ez is pozitívum. Már a sokadik tubussal veszem és mindegyiknél az volt a gond, hogy az oldala szétrepedt egy idő után a nyomkodástól. Így ott is folyik ki belőle az ajakbalzsam, ami miatt nem tudom sehova se vinni. Itthon elhasználom, de így gyanítom, hogy romlandóbb is. Egyszerű, de szép összetevői vannak, szeretem, de lehet keresnem kell másikat helyette, ha a mostani tubus is szétmegy, mert így nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

MNNiko

2020. június 8.

Nekem egyáltalán nem vált be, sőt!! Nagyon szeretem a Manna termékeit, de ebben csalódtam. Konkrétan szárította a számat... egyre többet kentem és egyre rosszabb volt.
Próbáltam vizes bőrre felvinni, hogy hátha az olajos állaga miatt szárazon szárít, de nem lett jobb a hatás. Első termék ami a Mannától nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Szepis

2020. május 12.

Szeretem a Mannát is, de attól még vannak termékek,amik nem jönnek be, de ez nem a márka hibája. Világhíres ajakbalzsam használó vagyok, szinte már kényszeresen. Végülis jó mert csodás a fénye az illata, íze 🙃 de nem olyan szamomra, mint az EOS pl. Kicsit tartósabb "zsírósabb". De szeretem van ilyen is a táskámban 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

TheGirl

2020. március 31.

Szerintem a tégelyesnek egy picit kellemesebb illata volt. Nekem annyira a textúrája nem tetszik az ajkamon, igazából nem is nagyon viselem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

JuliannArt

2020. február 14.

Tetszik az illata, a fényessége, az állaga, Puhák lesznek tőle a kicserepesedett ajkaim. Nagyon szeretem, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

carmenxo

2019. december 17.

Nem tudom hogy én vettem hibás/megromlott terméket de balzsamhoz nem sok köze van, nekem egy teljesen folyós olaj jön ki a tubusból. A hatása viszont nagyon jó, nem kellett újrakenegetni, egész nap hidratált maradtam az ajkam. Az egyetlen negatívum az illata/íze, tényleg olyan mint a 2000-es évek elején kapható gagyi golyós szájfény, nem a legjobb, de nem annyira zavaró
**Közben rájöttem hogy a fűtés miatt felolvadt, azóta átkerült hidegebb helyre és megdermedt, így az állaga is teljesen rendben van. Az ízén viszont nem tudom magam túl tenni úgyhogy marad a 4:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

hgabriella97

2019. november 21.

Nagyon tetszik az illata, meg a fényessége. Egyedül a feje nem tetszik, hogy homorú, ezért nem lehet olyan szépen, egyszerűen elkenni az terméket az ajkamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.