Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

Ápol, hidratál és még csillogóvá is teszi az ajkakat.

sumire0

2020. május 9.

Már legalább 3 éve vettem és még mindig csak a felénél tartok, pedig használom. Ez az egyetlen ajakbalzsam a világon, aminek tökéletes illata van, gyorsan felszívódik, nem hagy undi ragacsot a számon és csodával határos dolgokat művel a száraz ajkaimmal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Eperke17

2019. április 14.

Finom narancsos illata volt, kellemesen hidratált, puhává tette az ajkakat, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Régóta meg van már és még mindig nem fogyott el! Nah nem azért, mert nem jó. Hanem azért, mert nem kell utána nyúlni folyamatosan. Tényleg ápol, finom illata van. 4 csillagot kap, mert nagy melegben egy picit képes megfolyni, de a tégelyből azért nem szökik el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Zsanoka

2018. december 20.

Nem tudtam, hogy van új kiszerelése, még ezt a kiadást vettem le a polcról. Kár, mert az új praktikusabb. A lényeg, hogy nagyon szeretem, lefekvéskor és reggel használom, kitart a hidratáltság egész nap. Az illata fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Szabianyu

2018. december 2.

Az illata zselés szaloncukor... Bár ezt nem én írom először, ahogy láttam. Szinten tartani nagyon jó, helyrehozatalhoz nekem kicsit kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Solya92

2018. november 19.

Először a metolosat rendeltem meg kb. 3 évvel ezelőtt, majd ezt rendeltem meg a Mannától, miután kifutott a mentolos. Egyébként nagyon sokáig kitartott! Fogmosás után használom, és egész nap hidratálja a számat. Imádom! Ha kifogy, kíváncsi leszek az új kiszerelésre is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Panka86

2018. november 5.

Csalódott vagyok, ha igaz, hogy már nem gyártják. Tavaly karácsonyra kaptam, azóta használom esténként lefekvéshez, és még reggel is puhák az ajkaim. Illata szaloncukorra emlékeztet. Már lassan egy éves, de még mindig van benne, nagyon kevés kell belőle. Először bosszantott, hogy hosszabb körömmel nem tudok belenyúlni normálisan, de már erre is megvan a technikám, így ez sem probléma. A csomagolás tetszetős és strapabíró, elég sokszor ejtettem már le. Nekem ő a tökéletes és természetes ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

TheGirl

2018. október 5.

Nagyon finom illata van, tényleg olyan mint egy zselés szaloncukor. Az állaga is kellemes, annyira talán nem hidratál jól, ezért vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Dorina257

2018. szeptember 5.

nem szeretem a tégelyét, számomra egyszerűbbek a sima labellós adagolósok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

nem szeretem a tégelyét, számomra egyszerűbbek a sima labellós adagolósok

tditti1991

2018. szeptember 5.

Nem tudom egyedül vagyok-e vele, de nekem sajnos semmit sem használt az erősen kiszáradt számra, hiába jó az összetevőlistája.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.