Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2013. június 20.

Kategória:   Testápolás

Ghánai shea vaj fantasztikus illattal.

Damayanti

2019. június 2.

Kis kiszerelésben anyukám egy nek elhasználja, ez is ajándék volt. Kicsit öreglányos levendulás molyirtós illata van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

czhajni

2019. május 14.

Csodás illat, állag és minőség. Csak ékszakára tudom használni, mert nehezen szívódik fel, de nem bánom mert ezáltal nincs szükségem nappali ápolásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Saretin

2019. május 1.

Ezt nagyon imádom! Igaz csak egy kb. 15 milis adagom volt belőle, de arcra kézre mindenhova használtam. Könnyebben kezelhető volt mint a sima sheavaj, finomabb az állaga illata, de mivel allergiás lett a bőröm, már nem használhatom el, mert csípi a bőröm. Gondolom a teafa miatt, amit szintén szeretek. Úgyhogy most szomorú vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Fehereszti

2019. március 7.

Nagyon szeretem! Szerintem az illata szuper, imádom a teafát is, a levendula illatot meg különösen. Kenem az orrom vele ha megfázok és kidörzsöli a zsepi, nagyon gyorsan felpuhítja és meggyógyítja, a számat mintha ajakír lenne (isteni oda is), ha télen nagyon száraz a kezem, vagy igazából bárhova, ami nagyon nagyon kiszáradt valamiért, cserepes, stb. Nyilván nem arckrémként kell használni, ez egy pici koncentrált tiszta vajas balzsam, ami egy álom, ha úgy van használva, ami a funkciója. 😊 Én imádom, már újra is vettem! Az én bőröm kicsit sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Ticsinky

2018. március 26.

Szerintem kicsit túl vannak dicsérve ezek a shea vajas dolgok...
Nem mondom, hogy rossz, de nem nyújtott számomra semmi olyan extrát vagy pluszt, amiért szívesen újra vásárolnám. Ami azért elég szomorú, mivel nem egy olcsó termékről beszélünk. Hidratálása közepes, a termék nagyon nehezen szívódik a bőrbe. Az illata nekem tetszik, bár tényleg kicsit túl intenzív. Leginkább csak kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Szerintem kicsit túl vannak dicsérve ezek a shea vajas dolgok...

Dorkyi

2018. március 22.

Ajándékba kaptam egy kolléganőmtől. Szerettem, de lecseréltem a sima, natúr Manna shea vajra. Ennek nagyon finom illata volt, de az én bőrömet (szerintem a teafaolaj miatt) kicsit bántotta. Akinek viszont pattis a bőre jó megoldás lehet, hisz egyszerre hidratál és segít a pattikon is. Ha csinálnának olyan változatot, amiben csak levendula van tuti megvenném :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Dephiinia

2018. március 6.

Az illata tetszik. Korábban 3*ot adtam volna rá, mert nehezen szívódik be még akkor is, ha nedves arcra kenem fel. 1-2 óra és kifényesedik tőle a bőröm. A száraz részek este is ugyanúgy látszanak, csak addig fedi el a krém amíg le nem mosom. Javítani nem javít hosszú távon. Pattanásaim sem múltak el tőle. Végig nehéz, eltömített érzésem volt. Plusz ez a tégelyből kihalászós csomagolás rettenetes...főleg hosszú/műkörömmel.
De! Egy allergiás kipattogzást (kamilla allergia arclemosóban) kb. fél nap alatt rendbe tett. Úgyhogy emiatt adok 4*ot. Akkor egyszer megmentette az arcom. De azóta se használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

rekus27

2017. december 3.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez ezt és a narancs, ylang-ylang illatút is. Azt inkabb a kezemre használtam, ezt viszont kipróbáltam pattanásokra. Nem az egész arcomra kentem fel, csak a bajos részekre és szépen visszahúzta a pattanásokat. Illetve a szem alá is egészen jó. Az illata elég furcsa volt, de szerintem meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Dhewilgirl

2017. október 9.

Rendeléshez kaptam ajándékba - de őszintén szólva annyira borzasztó volt az illata, hogy inkább elajándékoztam, ilyen mértékű levendula+teafaolaj "szagot" már nem tudtam feldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

dettusbettus

2017. szeptember 6.

Rendeléshez ajándékba kaptam. Arcra nem kenem, mert úgy eltömíti a pórusaimat, hogy utána napokig tart kitisztítani. Azonban kézre nagyon jól bevált, sokáig puha marad a bőröm és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)