Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft és 3470 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 28.

Ár:   2390 Ft és 3470 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• ellenállhatatlanul illatos
  • könnyen beszívódik, egyszerre kis mennyiség is elég belőle, így gazdaságos is
  • sokoldalúan használható, tetőtől-talpig: arc- és testápolóként, kézkrémként, lábápolóként
  • az antioxidánsokban gazdag kakaóvaj és a bársonyos kókuszolaj táplálja, selymessé és bársonyossá varázsolja a bőrt
  • a hozzáadott E-vitamin extra gondoskodást nyújt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nusmanna

2020. május 28.

Mikor először szagoltam nem tudtam betelni vele olyan finom illata van, pedig a manna termékek nem erről híresek. hihetetlen ez az illat mesterséges anyagok nélkül. Puha és illatos a bőröm tőle. Az álaga nagyon tetszik, hogy habos. Egyértelműen kedvenc testápolóm ever. Ad egy szép finom fényességet a bőrnek. Sajnálom, hogy csak időszakosan lehet kapni. NYáron, hogy ne olvadjon fel ajénlom, hogy hűtőben legyen vagy hűvösebb helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

MormiOrsi

2020. március 12.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, nagyon kellemes az illata, jól hidratál és imádom, hogy nincsen benne semmi vegyszer!
A felkenése kicsit macerás, de már van rá egy trükköm, bele kell "huhogni" a tégelybe és kenhetőre felmelegszik. A mi lakásunk télen is 21-23 fokon van, nem szeretjük a nagyon meleget, így nem olvad fel magától. Akinek hasonló gondja van, ezt tudom ajánlani. Ami még negatívum, hogy reggelre picit furán átalakul az illata rajtam, ezt egyelőre nem tudom hová tenni. Emiatt meg a praktikussága miatt 4 pont, de ezeket leszámítva örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

Buklika

2020. február 19.

Még tavaly tavasszal rendeltem. A bőröm lassan szívta be, ezért csak minimális mennyiség fogyott belőle. Aztán az történt, hogy a nyár miatt eszem ágában nem volt használni, csak ott figyelt az éjjeliszekrényemen. Totál elfelejtettem, hogy hűtőbe kéne tenni, így nyilvánvaló oknál fogva - az egész krém így összezuttyant. Nem is akárhogy, kb a tégely feléig besüppedt, és vajjà állt össze. Szóval a 200 ml-ből a valós, levegőmentes "szárazanyag" kb 100 ml. Az állagváltozás egyébként nem viselte meg, mert az illata ugyanolyan fincsi, mint volt. Már csak sminklemosásra használom, szuperül működik. Közepesnél jobbat nem érdemel meg - már csakazértse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Banszky

2019. február 19.

Nekem is kemény habként érkezett és bár azt írja,hogy száraz,hűvös helyen tartandó én egy picit (de tényleg csak kicsit) feltettem a radiátorra amitől lágyabb lett,mint egy igazi mousse. Így már könnyen kenhető felhőcske,szinte simogatja a bőrömet. Nagyon édes,nagyon tömény de brutál jól ápolja a bőröm. Nem rohanós napokra való;este fürdés után amikor már az ember nem csinál semmit ezzel bekeni magát és legszívesebben megenné mindenét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Pagica

2018. július 12.

Több Mannás habkrémet próbáltam, ez a kedvenc. Szeretem az illatát, szeretem az állagát,jól hidratál.Gyorsabban beszívja a bőröm mint a shea vajas krémet. Testápolóként nekem nagyon bevált. Tavasszal volt egy akció betáraztam belőle.Én is inkább esti használatra javaslom. Még egyszer az illat.... csokis-kókuszos...nagyon finom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

Boriszka

2018. május 23.

Pozitívuma az illata. Az mennyei csokis-kókuszos 🍫🥥. De nekem ez a habkrém elnevezés olyan csalóka. Se nem hab, se nem krém. Egy kőkemény vaj, amit úgy kell kikapargatni a tégelyből, és úgy is pereg össze-vissza. Még van egy kevés a tégelyben, így gondoltam elhasználom a lábamra. Melegebb időben kenhető, de nem igazán nyerte el a tetszésem a sarkamra sem. Bőrre kenve természetesen tömény zsíros, olajos érzés. Képtelenség kivárni, hogy felszívódjon, nagy részét a ruha törli le, így csak olyat vegyen fel az ember amit nem sajnál... Ezelőtt a Pompom kókuszos habkrémet használtam. Hasonló tapasztalataim voltak azzal is, csak attól viszkettem is. Ezért ez egyel több ⭐️ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Igaz szerelem, imádat, rajongás. Legjobb testápoló, amit valaha próbáltam! Az ekcémás foltjaimon is segített, a telet együtt vészeltük át, most pedig a márciusban elkészült tetoválásom utóápolására (is) használom. Imádom az illatát, az állagát (bár picit összetöpörödött a 200 ml-es tégely utolsó harmadában a krém), de most fogyasztom a harmadik adagomat, a tavaszi akcióban pedig betáraztam belőle, mert azt hiszem, nyáron is használni fogom - hiába, függő lettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Kobold

2018. április 8.

Tavaly télen használtam, elkentem az egész dobozzal, nagyon jól hidratált. Egyetlen bajom az volt vele, hogy szobában nem tudtam tárolni, mert olvadt, ez miatt macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

eeraa

2018. március 29.

Kis mennyiségben vittem fel a bőrömre de egyáltalán nem szívódott be. Sem az arcmon sem a testemen nem éreztem pozitív hatást. Ha este használtam másnap moshattam az ágyneműt mert mindenen nyomot hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Edinaena

2018. március 24.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Manna Kakaóvajas Habkrémnek a Bounty csokira emlékeztető illata van !!!!!!! :)
Viszont , mivel olajos ezért nehezen szívódik be a bőrbe .
Kézkrémnek használom leginkább így nagyon sokáig elég lesz .
Éjszakai használatra ajánlanám nagyon minimális mennyiségben,nappalra semmi képen !
Természetes összetevői miatt is nagyon jó !
Ezért nálam megkapja az 5 pontot !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Manna Kakaóvajas Habkrémnek a Bounty csokira emlékeztető illata van !!!!!!! :)
Viszont , mivel olajos ezért nehezen szívódik be a bőrbe .
Kézkrémnek használom leginkább így nagyon sokáig elég lesz .
Természetes összetevői miatt is nagyon jó !
Ezért nálam megkapja az 5 pontot !

Antioxidánsok: Tocopherol