Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Az első, kakaóvaj alapú Manna szappan, hozzáadott valódi, szárított bodzabogyókkal. Ideális természetes testradírozó, de emellett tartalmazza a természetes kakaóvaj és a tiszta kókuszolaj minden áldásos hatását. A bodzabogyó magas C- és A-vitamin tartalmával népszerű gyógynövény. A vitaminok mellett gyümölcssavat, cukrot, cseranyagot, nyomelemeket is tartalmaz, és aszalt formájában kitűnő természetes bőrradírozó hatása van.

Kiszerelés: 90 g

munoom

2015. augusztus 19.

Fürdéshez használtam, viszonylag sokáig elég is volt, kb. 1-1,5 hónapig volt elég. Állagra, illatra jobbra számítottam, mivel nagyon szeretem a kakaóvajat, reméltem, hogy a téli hónapokban még inkább fogja hidratálni a bőröm, de sajnos nem adott semmi pluszt. A bodzabogyókat rossz ötletnek gondolom, ha nem pöcköltem volna ki úton-útfélen a szappanból, össze-vissza karistolta volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kovacskata

2015. február 12.

Fürdéshez használom, az illata, állaga nem rossz, viszont ahogy fogy a szappan, a bodzabogyók nem radírozzák, hanem iszonyatosan karistolják a bőrt. Bogyók nélkül jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Kisbuksi

2015. január 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá - Manna szappanként- de nagyobb a füstje, mint a lángja. Az én kombinált arcbőrömre nem jött be. A zsírosodó területeket: homlok- orr-áll szépen mattítja, de az " almácskáimat" nagyon szárította. Gondoltam, elhasználom tusfürdő helyett. Itt sem volt sikeres a dolog viszketett a karom és ezt is látványosan szárította. Egy csillagot kap, mert az illatát szeretem, de a pozitív dolgok sorolása itt véget is ért... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoa Butterate, Sodium Cocoate