Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. január 8.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan főbb hatóanyagai a bőrregeneráló shea vaj, kókuszolaj, kakaóvaj, a tisztító, méregtelenítő hatású fehér agyag, és még egy csodás összetevő, a kámfor illóolaj. A fehér agyag rendkívül gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Segít a zsíros, problémás bőr okozta kellemetlen tünetek enyhítésében, hasznos aknék, pattanások és mitesszerek ellen is, valamint kondicionálja a bőrt. Sikeresen veszi fel a harcot olyan bőrbetegségek ellen is, mint pl. az ekcéma. Tisztítja a pórusokat, így megelőzi a fertőzéseket. Bőrviszketés ellen is sokat tehetsz a használatával, hiszen gyulladáscsökkentő hatású.

Zsann

2019. december 29.

Erős illata van, csíp. Pattanásos bőrre nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Erős illata van, csíp. Pattanásos bőrre nem vált be

senskin

2019. október 23.

Eszméletlenül krémes, finom selymes szappan és nem szárít. Kombinált és problémás bőrre ideális. Én még a choco szappant is használom mellette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

SugarB

2019. október 17.

Mintám volt belőle és nagyon sajnáltam mikor elfogyott, nagyon szépen mattított és jót tett a pattanásoknak is. Az illata nem tetszett, de kárpótolt az eredmény, amit elértem vele. Újra akartam venni, de nálunk a DM-ben pont ez nem kapható sajnos, a postaköltséggel együtt meg soknak érzem az árát, illetve úgy tűnik rendbe is jön végre a bőröm. Szinten tartáshoz soknak érezném, mert nagyon erősen száríthat. Majd nyáron talán újraveszem.:) Mellékes megjegyzésnek mondom nem is gondoltam volna, hogy kedvelni fogom a szappanos arclemosást, de nagyon is bejött, lehet kipróbálok egy másik manna szappant, ami kevésbé "erős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

hellzsofi

2019. október 1.

A zsíros arcbőrömre vettem,háromszor mostam vele arcot eddig,teljesen kiszáritotta a bőröm és csíp.Az illata is büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Imádom a Manna szappanokat!
Minden este fürdésnél szoktam használni, ezt és az ébeneset szoktam váltogatni. Ez hatásosan küzd a gyulladt pattanások ellen alaposan tisztít és fertőtlenít, összehúzza a pórusokat és mattít. Mindenkinek nagyon ajánlom a Manna termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Imádom a Manna szappanokat!

Henszi

2019. július 4.

Igaz, még csak egy hete használom, de meg vagyok vele elégedve. A használata után, az arcom tiszta és nem fénylik. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Zood

2019. május 31.

Nem fogom újra venni. Remekül tisztít valóban DE: soha nem fordult még velem elő hogy egy kozmetikum csípje az arcom, nem vagyok allergiás semmire. Utána egyből zsíros krémes hidratálás kell. Lehet hogy ez a szappan csak annak használ akinek nagyon zsíros a bőre nem csak kicsit. Azt gondolom hogy drága, ahhoz képest is hogy természetes. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Raikiky

2019. január 12.

Én pattanásos kicsit zsíros bőrre vettem...vegyes érzéseim vannak vele szemben. Rendszeres (napi) használat melett nagyon szárít és ezért egy idő után még jobban zsírosodik a bőr DE 2-3 naponta használva és főleg inkább meleg napokon tökéletes mert rendesen leviszi a zsíros szennyeződést. Tehát nem rossz termék csak mértékekkel kell használni.

Update: Nyáron, nagy izzadások közepette rendszeresen is lehet használni, de a mézes-kecsketejes szappan sokkal jobban bevált, sajnos épp mikor elfogyott vettem észre, hogy azt már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

gy1betti

2018. december 19.

Vegyes érzéseim vannak a szappannal kapcsolatban. Eleinte csodaszerként működött, de aztán egyre több pattanás jelent meg az arcomon és abbahagytam a használatát. Amúgy jól tisztít, de nagyon szárít és egyeseknek zavaró lehet az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Ellise

2018. november 22.

Ahova teszed ott szárit,tény hogy nagyon sokáig kitart,az illata nagyon erős,de ha pattanás vagy akne amire kell,nekünk jobban bejött a sima 100% teafaolaj, kevésbé macera mert nem kell fennhagyni majd lemosni,aztán aggódni hogy belemegy a habból a szemedbe :D és gyorsabb hatása is van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate
Illatanyagok: Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Kaolin 0 0