Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1670 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boriszka, Módosítva: 2018. június 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mesés római kamilla napfényes illatát mostantól fürdés és zuhanyzás közben is a bőrödön érezheted. A dúsan habzó, mennyei illatú Kamillavirág szappan kiváló választás normál, illetve száraz, érzékeny bőrűek számára. 100% tisztaságú édesmandula-olaj is került bele, így ezzel a szappannal olyan érzés lehet számodra a fürdés, mintha közben testápoló szépségolajjal is kenegetnéd a nedves bőröd.

• Tiszta olívaolajból és egzotikus kókuszolajból készült
  • Lágyan, krémesen habzik
  • Simogató édesmandula-olajjal kényezteti a bőrt már fürdés közben
  • Lehengerlő római kamilla illata elvarázsolja az érzékeket

Vegyszer- és pálmaolajmentes, 100% vegán.

Zyra

2020. január 5.

Csodaszernek persze nem kell nevezni, de teszi a dolgát, tisztítja a bőrt. Viszont, ha zsíros vagy száraz, tehát mindegy milyen a bőröd, mindenképpen kell mellette vízalapú hidratálókrémet használni! Másképp teljesen kiszáradsz és csak egy ideig lesz tiszta bőröd! Hajra nem próbáltam, de szerintem nem is fogom. Amúgy is az arcomra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Timicy

2019. május 29.

Teljesen kiszárította a bőrömet, (pedig alapvetően zsíros a bőröm) húzódott, kipirosodott, a bőrhibáim pedig szinte égtek. 1 hét után újra kiprobáltam, de csak a kezemen, amit papírrá szárított. Alapvetően nem vagyok kamilla imádó, de össze sem hasonlítható a természetes/szárított/virágvizes kamilla illattal. Hatalmas csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Boriszka

2018. május 25.

Csak azért rendeltem, hogy meglegyen az összeg az ingyenes szállításhoz, de nagyon jó döntés volt. A legeslegjobb natúr szappan amit valaha próbáltam. Kiválóan habzik, nagyon kellemes illata van, pálmaolaj mentes, és egyáltalán nem szárít. Az ára elég borsos. Annyi a probléma még vele, hogy sajnos a dm-ben még nem láttam, a mannától pedig nem szoktam már rendelni. Ha ingyenes szállításos akció lesz, biztosan beszerzek egy párat. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate