Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. október 2.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

Ghánai shea vaj édes narancs és szegfűszeg illóolajjal illatosítva.

Kiszerelés: 100 ml

theriniel

2016. június 24.

Én is féláron jutottam hozzá, nagyon jó befektetés volt! :) Iszonyatosan jó az illata, viszont ez az egyik legzsírosabb shea vaj, úgyhogy tényleg csak éjszaka lehet használni. Sajnos már nincs sok belőle, nem csak télen használom. Kár, hogy nem gyártják már.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dalmicica

2016. március 24.

Féláron vettem és nagyon megérte! Imádom az illatát. Igazi téli karácsonyi illat. Az egész szoba tele van vele, ha bekenem vele magam :) Shea vaj függő vagyok tehát ez is szuperül bevált női gondjaimra ( amire csak a manna shea vaj hat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

rafi

2015. október 23.

Sajnos ezen is érezni a büdös shea vaj szagot. De még mindig sokkal jobban elnyomja a szegfűszeg illata (a narancsot nem nagyon érzem benne), mint a többi eddig próbált shea vajaimban az illóolajok. Bőrre kenve nem is vészes, olyan karácsony illat. A hatása, mint a többi shea vajnak, nagyon sokrétűen használható, tökéletesen hidratál. Picit lassan szárad be, de elnézem neki, mert kárpótol a hatása. Az illatával még barátkozom, de így sem vonok le pontot, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

judit86

2015. július 27.

Nagyon szeretem az illatát. Én nyáron kezdtem el használni és egyelőre nagyon jól beválik és szépen ápolja a napbarnított bőrt. Hátránya, hogy nagyon lassan szívódik fel, kicsit ragacsos érzés, de ettől még nálam marad 5ös. Kiszáradt számra is használtam, arra is nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

OCsilla

2015. július 1.

Bár kifejezetten karácsonyi illatú, én nyáron is szeretem ezt a vajat. Szerintem a Manna legjobb illatkombinációja lett. A hatása pedig teljesen megegyezik a többi shea vajéval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Reniii

2015. március 26.

Imádom a karácsonyt, ezért is rendeltem belőle jó gyorsan egy 15 milist. Nem tudom, hogy ez a kiszerelés hibája e vagy másé, de én egyáltalán nem érzek karácsonyi illatot. Szinte teljesen semleges illata van, így nem is ragadott meg nagyon. :( Szinte csak a shea vajat érezni benne.
Így viszont sajnos nem is nagyon használom, mert direkt az illata miatt akartam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Határozottan bevált, az illata nagyon karácsonyi, így még most is, karácsony után hamar ünnepi hangulatba kerülök. A hatása nagyon jó, nekem széppé tette a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

jkaba

2015. január 24.

Az illata fantasztikus, legszivesebben belenyalna az ember. Igazi kenyezteto testvaj, inkabb hideg, teli napokra, mivel nehezen szivodik be a borbe. Karacsony imadoknak kötelezõ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

tuzachat

2015. január 22.

A 15ml-esnek csodálatos, ennivaló illata van - emiatt felbátorodva rendeltem egy nagy kiszerelést, és valami rettentő büdös. Mintha 2 külön termék lenne. A hatását nagyon szeretem viszont, de mivel már csak a nagy van kínkeservesen fogom elhasználni a "bűze" miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

boglarka88849

2014. október 19.

Nagyon szeretem az illatát, már most karácsonyi hangulatom lesz tőle. Szerintem jól ápol, bár nem száraz a bőröm, szóval csak normál bőr esetén tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.