Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Egyéb

24 grammos zsák, ami intenzív levendula illatú:

• megnyugtat, jókedvre derít,
  • álmatlanság ellen kiváló,
  • migrénes fejgörcsökre is remek,
  • lecsillapítja elménket, és segít visszaállítani lelki egyensúlyt,
  • praktikus, épp elfér a kézben,
  • egyedi kézműves darab,
  • tiszta, friss illata elvarázsol

100%-ban hazai virágból, a tihanyi levendulamezők legjavából töltötték meg a zsákot.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

scisneros

2014. június 25.

Nekem nagyon tetszik, eszméletlen jól néz ki. Remélem sokáig lehet érezni az isteni leventula-illatot :-)

Update: mivel itt a levendulaszezon és a zsákocskám illata a nullával lett egyenlő, elhatároztam, hogy szedek a kertben levendulát, megszárítom és beleteszem a zsákba. Ez fogadott, amikor galád módon kibontottam: http://www.kephost.com/image/aQP
mostmár nem csodálkozom, hogy 2 héten belül elment az illata...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

mostmár nem csodálkozom, hogy 2 héten belül elment az illata...

mariannakowacs

2013. december 14.

Ez a legintenzívebb illatú levendula zsákocska, amivel eddig találkoztam. Néha éjszakánként magam mellé rakom, máskor napközben kerül a kezembe egy-két szippantásra. Rendelésem mellé kaptam féláron az illóolaj változatával. Ajánlás nélkül nem biztos, hogy megvettem volna, mert itthon is meg tudom csinálni. Minőségi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

melanie500

2013. október 25.

Imádom a levendula illatát! Legszívesebben az orromba műttetnék egy levendula kapszulát, hogy mindig érezhessem. Alig vártam, hogy megérkezzen a rendelésem mellé csapott kis zsákocska, hogy naakkormajdmost nekem milyen istentelenül fantasztikus levendula illat lesz a ruhás szekrényemben és talán talán még a ruháim is átveszik a levendulamező illatot. De ez a "termék" teljes pénzkidobás. Az égvilágon semmiféle illata nincs. Morzsolgathatom én ezt akár évekig, akkor se fognak szerencsétlen szárított levendula darabkák semmiféle illatot kipréselni magukból. Teljesen használhatatlan, viszont jó kedvemben találnak a mannások, a csomagolását nagyon cukinak találom, ezért kap egy helyett két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Hópihe2011

2013. június 4.

Örültem amikor megláttam,s rögtön meg is rendeltem,de sajnos számomra hatalmas csalódás :( Az autómba akartam egy természetes illatosítót,de sajnos semmit sem ér.Ha rácsepegtetek a levendula illóolajból,akkor egy rövid ideig érzem a kocsiban,de aztán semmi.Felesleges pénzkidobás volt,pedig sokat vártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.