Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A balzsamos makadámia vaj kitűnő bőrlágyító és bőrvédő hatású. Lágy, könnyű vaj, mely gyorsan beszívódik a bőrbe. Nemcsak a bőr nedvességtartalmának és szépségének megőrzésében segít, hanem az egészséges köröm és haj megtartásában is. A különféle bőrbetegségek tüneteinek enyhítésében is ajánlott (pl. ekcéma). Gyógyír a száraz, viszkető bőrre.

SugarB

2019. október 17.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé még tavasszal egy kis kiszerelést, de még mindig van benne, és nem azért mert nem használom:) Kellemes állagú, finom vaj, nagyon megszerettem. Főként estére használom néha az arcbőrömre, illetve ha a szám kicserepesedik. Valószínűnek tartom, hogy veszek majd még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Verus417

2016. november 4.

Nagyon jól hidratál,sokáig elég. Télen használatis termék nálam,mert nyáron ez túl olajos
Napközben a használata számomra lehetetlen,mert túl olajos,de éjszaka remekül hidratál. Anyunak extra száraz,repedezett a keze és neki nagyon jól ápolja.
Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Jó kis termék.

andrej

2013. szeptember 26.

2013.09.26.:
Update: továbbra is nagyon szeretem! Arcomra mostanság inkább shea vajat kenek estére, viszont ennél jobb ajak,- láb,- és kézápolót nem tudok mondani!! :)
Az utóbbi időben ezzel kenem be a lábam, zoknit rá, reggel pedig élvezem a pihe-puha bőrt! Pár napig nem is igényli a krémezést a talpam, annyira hatékony (pedig nekem könnyen kiszárad, berepedezik)! Esti kézápolás: vékonyan bekenem vele a kacsóimat, a körömágybőrre külön odafigyelek, hogy oda is jusson elég, másnap pedig nem kell agyonkenegetnem a kezem, és nem lesz ápolatlanul száraz a körmöm körüli bőr sem (többször mosok naponta kezet a munkahelyemen, a háztartási teendőket nem is említve)! Csodaszer!! :)

2013.05.23.:
Imádom! :)
Éjszakai krém helyett vettem, az sokszor nem bizonyult elégnek a vízhiányos bőrömnek, az orrom környéke sokszor száraz maradt, így alapozás előtt mindig bekentem a kék tégelyes Nivea krémmel, így orvosolható volt a probléma.

Eleget tájékozódtam erről a krémről, mielőtt megvásároltam volna, nagyon bevált!! :)
Este nedves bőrbe kenve nagyon hamar beszívódik és tökéletesen hidratált lesz a bőröm. Első alkalommal túl sokat kentem magamra, még reggel is vajban tocsogott az arcom, tehát a mennyiséget azért el kell találni. :) Nagyon kevés kell belőle, így a 100 ml-es tégely nagyon sokáig elég lesz.
Nappalra még nem ezt használom, reggel krémezés után már azonnal sminkelek, nincs sok időm.
Illatmentes, ami mondjuk annyira nem tetszik, inkább ilyen "zsírszagú", de felkenve már nem érezni. Nagyon szép utána a bőröm, sőt..... egyre szebb. :)
Ajakápolónak is remek, mikor bekenem az arcom, végigmegyek a számon is. Ezen kívül még nagyon sokrétűen alkalmazható, majd ki fogom próbálni hajpakolásként is és a körmöket is szebbé teszi.

Számomra tökéletes, az értékes összetevői, a benne található rengeteg vitamin és nyomelem gondoskodik arról, hogy bőrünk csodaszép legyen, természetesen!
Ajánlom mindenkinek, akit nem zavar az illatmentessége! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

2013.09.26.:

2013.05.23.:
Imádom! :)

Ajánlom mindenkinek, akit nem zavar az illatmentessége! :)

kattya

2013. augusztus 28.

A Mannás kencékkel alapvető bajom hogy bármennyire keveset is kenek, olajos érzés marad utána ami lassan múlik el gondolom a lassú szívódás miatt. Főleg a finomítatlan shea vaj ilyen. Ennél a vajnál viszont ezt egyáltalán nem tapasztalom!, hamar szívódik és puha hidratált lesz az arcom. Testre a kenhetősége miatt nem használom, arra ott az Alverde makadámiás testvaja a dió minden jóságával és sok más szupi natúr összetevővel. Aki viszont könnyen boldogul a tömörebb, keményebb vajakkal is, annak nem csak arcra ajánlom, de oda különösen jó! Nekem bizony 5ös. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

biondi

2013. július 4.

Én általában véve nagyon szeretem a Manna termékeit, de ez a vaj valahogy nem jött be..Túl zsíros, nehezen lehet kenni, felmelegítve is, nehezen szívódik be, és nagyon fényes utána a bőr. Anyukámnak vettem ajándékba az arcán lévő szárazfoltok ellen, de sajnos nem vált be..Testápolóként sem vált be a nehéz felszívódás ellen..Ráncok megelőzése miatt szemkörnyékre szoktuk kenni, hogy elfogyjon, (mivel adtunk neki néhány hét esélyt, így visszaváltani sem tudtuk), de én inkább a kókuszvajra szavazok, azzal teljes mértékig meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

melanie500

2013. március 24.

Nahát erre még nincs vélemény?
Érdekes, pedig ez is egy a jó fajta termékeikből.
Nagyon kellemes, könnyen kenhető, natúr, de leginkább semmilyen illatú krémes vaj. Nappalra tökéletes, mivel könnyen beszívódik, vagyis jóval könnyebben, mint a sima shea vaj. Makadámiadió olaj van benne, de nincs diós szaga egyáltalán. Azt hiszem tavaly júliusban rendeltem utoljára ilyet, és talán február elején fogyhatott el. Tehát ha úgy vesszük behozza az árát. Persze itt is elő lehet jönni azzal, hogy máshol olcsóbban be lehet szerezni az alapanyagokat, és magadnak elkészíteni, de akinek nincs kedve pepecselni, az rendelje meg.
Az alapanyag finomított shea vaj, tehát egy kicsit kevesebb az értékes anyag benne, mint a 100%-os natúrban, de ettől még nem veszít az értékéből, ebbe van belekeverve x mennyiségű makadámiadió olaj. Aki allergiás a diófélékre, nem ajánlatos megvennie.
Amúgy ajánlom. Megérdemli a maximumot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Nahát erre még nincs vélemény?
Érdekes, pedig ez is egy a jó fajta termékeikből.
Amúgy ajánlom. Megérdemli a maximumot.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)