Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Alapja a különleges kék agyag. Túl azon, hogy nagyszerűen tisztít, más agyagokhoz hasonlóan rengeteg ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz.

A spirulina (édesvizi alga) remek segítség a bőrnek. Erős méregtelenítő, bőrtisztító, segít az öregedés tüneteinek visszaszorításában, sőt, még gyulladáscsökkentő hatása is van.

Csepegtettek bele az egyik leghatékonyabb hígítás nélkül is a bőrre kenhető, 100%-ban tiszta illóolajunból, a Manna teafa illóolajból. Ez az illóolaj kifejezetten alkalmas zsíros bőr és pattanások kezelésére.

1998

2019. szeptember 16.

Pattanasaimat csokkemtette, mattit.
Szepen tisztitja a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Pattanasaimat csokkemtette, mattit.
Szepen tisztitja a borom

morningflower

2019. június 8.

Hát... de nekem a zsíros t-zónában csak minimálisan segített heti 1-2 használattal. Cserébe máshol húzta a bőröm. Most már csak T-re kenem, de szerintem ennyiért ez nem lesz újravevős - van a Baleának egy agyagosa, az sokkal jobban tetszett. Csak a zacsi szemettermelése miatt kerültem volna. De Mannáék megint túláraztak valamit, ami nem rossz, de nem is csodaszer. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Még nem győzött meg teljesen, lehet később még update-elem a véleményem. A zöld teás testvérével együtt vettem (ott elmondtam arról a termékről a véleményem).

Elsőre kicsit nehezen találtam el a mennyiséget, hogy a megfelelő állagot elérjem, de aztán belejöttem. Itt is nagyon figyelnem kell, hogy mennyi ideig van rajtam, mert nekem a 15 perc általában sok és ettől is picit be tud vörösödni a bőröm (főleg a szem és száj környékén). Hidratálni mindenképpen fontos utána, mert nagyon húzódik utána a bőröm (pedig a T vonalam nagyon zsíros), arról nem is beszélve, hogy a pirosságot is le kell húzni.

Nem merem túl sűrűn használni, mert elég erősnek érzem. Egyelőre sem a tág pórusokon nem segített, sem a pattanások számán nem csökkentett, de még kísérletezek.

Szerintem, akinek érzékeny a bőre, annak nagyon vigyáznia kell és lehet még a 10 perc is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Flo

2019. április 19.

Megbízható arcpakolás, régóta használom. Kombinált bőrre remek, hetente 1x,de 2-nél nem többször teszem fel, mert úgy már szárítana. Utána mindig hidratálom, de ez alap.
Akik pattanásokra használják, csak szólok, hogy azért nyomkodás után nehogy... Úgy persze, hogy még jobban begyullad... Ha nem nyomkodtad, akkor bajt nem csinál, talán még használ is. De csodát tenni a pattikkal ez se fog. Arra nekem az ichtiol használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.

dsstr1

2019. április 9.

Ilyen büdös termékkel se találkoztam még. Egyszerűen rosszul vagyok a szagától, pedig nem vagyok finnyás. Ennek ellenére is használtam már jó párszor, hátha csodát tesz a bőrömmel, de sajnos semmit nem csinált. Sőt, a használata után pár napig még több pattanásom volt, mint normál esetben. A zöld verziót is próbáltam, az sem vált be. Szintén büdös de közel sem annyira mint ez a kék. A bőrömmel nem csinált az sem semmit, azon kívül, hogy leégette minden alkalommal. Amire persze azt írják, hogy "normális" reakció. Egyiket se fogom újra venni, pedig annyira reménykedtem a sok pozitív vélemény után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Daniella07

2019. április 9.

Az igaz, hogy sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle, szeretem a színét, az illatát kevésbé 😀 az is igaz, hogy nagyon szépen mattít, de mostanában a homlokom kesz katasztrófa, mittesszerek és pattanások mindenhol... 2x próbáltam katasztrófa idején, de csak még jobban kipirosította a már meglévő pattikat... elgondolkoztam rajta, hogy menjen e a kukába... csak azért 2 csillag, mert sokáig elég, és a nem problémás részeket szépen mattítja, egy-két napig biztosan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Virgi

2019. március 29.

Most használtam el az első tégellyel, mindenképp újra vevos! Néha vízzel, néha joghurttal keverem, az arcomtol függ hogy kell-e még mellé egy kis hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Elnori0808M

2019. február 14.

Eddig ez a legjobb arcpakolás amit használtam. Sokkal kevesebb pattanásom van és nem szárítja ki a bőröm. Bár nem a legolcsóbb de szerintem megéri a pénzét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

JuditSara

2019. február 1.

Már használom egy ideje, de semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön, se jobb, se rosszabb. Változás esetén update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

kisviktoria

2018. december 14.

Nem kifejezetten zsíros a bőröm, de néha kijön egy-egy nagy gyulladt patti, illetve elég sok mitesszerem van. Amikor kicsit bedurranok, akkor jut eszembe használni, szépen kitisztít, de tényleg, a mitesszereim is eltűnnek, vagy nem tudom, nagyon jól összehúzza a pórusaim. Egy víz hatására puhuló szivaccsal szoktam leszedni, kicsit dörzsizni kell, de nem gyalulom le az arcom, lehet ez is hozzájárul a szép végeredményhez. Utána mindig igényli a bőröm,hogy tegyek rá egy tartalmas hidratálót, húzódna nélküle nagyon. Imádom a színét is, és tetszik a természetes szaga. Kicsit talán túlságosan leszed mindent, nem tudnám rendszeresen használni, csak ha épp problémásabb időszakban vagyok. Összességében jó cucc, kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Illatanyagok: Limonene

Bentonite 0 0