Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Alapja a különleges kék agyag. Túl azon, hogy nagyszerűen tisztít, más agyagokhoz hasonlóan rengeteg ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz.

A spirulina (édesvizi alga) remek segítség a bőrnek. Erős méregtelenítő, bőrtisztító, segít az öregedés tüneteinek visszaszorításában, sőt, még gyulladáscsökkentő hatása is van.

Csepegtettek bele az egyik leghatékonyabb hígítás nélkül is a bőrre kenhető, 100%-ban tiszta illóolajunból, a Manna teafa illóolajból. Ez az illóolaj kifejezetten alkalmas zsíros bőr és pattanások kezelésére.

Pannama

2020. március 1.

Nagyon imádom! Hihetetlen sokáig elég volt egy doboz, mondjuk ez azért is lehet, mert főleg SOS csodaszerként használom. Alapvetően nem túl pattanásos a börőm, de amikor makacs kis pattanások jönnek elő (általában homlok tájékán), illetve a bőröm indokolatlanul egyenletlenné válik, egy használat csodát művel. A gyulladt pattanások lesimulnak, a zsíros bőr eltűnik és helyette sima, táplált és puha lesz az arcom. A barátom meglátta, hogy milyen sokat segít, így ő is mindig kéri, hogy csináljak neki egy pakolást. Neki is nagyon sokat használt, így a szülinapjára kapott is tőlem egyet :)
Ha lehetne, hat csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Ha lehetne, hat csillagot kapna.

emmoshi

2020. január 3.

Igazán zsíros bőrre szerintem fantasztikus, plusz nekem a patikon és a miteszereken is látványosan segít. Este szoktam használni, mert ha picit jobban szárítana akkor reggelig tökéletesen kompenzálja bármilyen éjszakai arckrém és tádámm! Csodás bőr. 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

jozansara

Korcsoport: < 18
2019. december 30.

Szépen mattította a bőröm, a pattanásaimon is segített. Először nem tetszett a szaga, de meg lehet szokni. Sajnos ugyanúgy zsírosodott a bőröm utána

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 30.

vivalaeri

2019. december 7.

Nagyon jó, mint a zöld társa.
Az illata a régi házak belső szagára emlékeztet :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Nagyon jó, mint a zöld társa.
Az illata a régi házak belső szagára emlékeztet :D

bertasinanna

2019. december 4.

nekem szárította a bőrömet, lemosás után azonnal kellett rá hidratáló a feszítő érzés miatt. lemosás után 2-3 órával már ugyanúgy csillogott az arcom és úgy éreztem, hogy rosszabb mint előtte. hosszú távon nem éreztem, hogy bármilyen pozitív hatása lenne, így inkább nem is használtam tovább.
kicsit macerás a használata, el kell találni a megfelelő állagot, aztán lemosás után pedig jöhet a kék maradékok takarítása mindenhonnan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

1998

2019. szeptember 16.

Pattanasaimat csokkemtette, mattit.
Szepen tisztitja a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Pattanasaimat csokkemtette, mattit.
Szepen tisztitja a borom

morningflower

2019. június 8.

Hát... de nekem a zsíros t-zónában csak minimálisan segített heti 1-2 használattal. Cserébe máshol húzta a bőröm. Most már csak T-re kenem, de szerintem ennyiért ez nem lesz újravevős - van a Baleának egy agyagosa, az sokkal jobban tetszett. Csak a zacsi szemettermelése miatt kerültem volna. De Mannáék megint túláraztak valamit, ami nem rossz, de nem is csodaszer. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Még nem győzött meg teljesen, lehet később még update-elem a véleményem. A zöld teás testvérével együtt vettem (ott elmondtam arról a termékről a véleményem).

Elsőre kicsit nehezen találtam el a mennyiséget, hogy a megfelelő állagot elérjem, de aztán belejöttem. Itt is nagyon figyelnem kell, hogy mennyi ideig van rajtam, mert nekem a 15 perc általában sok és ettől is picit be tud vörösödni a bőröm (főleg a szem és száj környékén). Hidratálni mindenképpen fontos utána, mert nagyon húzódik utána a bőröm (pedig a T vonalam nagyon zsíros), arról nem is beszélve, hogy a pirosságot is le kell húzni.

Nem merem túl sűrűn használni, mert elég erősnek érzem. Egyelőre sem a tág pórusokon nem segített, sem a pattanások számán nem csökkentett, de még kísérletezek.

Szerintem, akinek érzékeny a bőre, annak nagyon vigyáznia kell és lehet még a 10 perc is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Flo

2019. április 19.

Megbízható arcpakolás, régóta használom. Kombinált bőrre remek, hetente 1x,de 2-nél nem többször teszem fel, mert úgy már szárítana. Utána mindig hidratálom, de ez alap.
Akik pattanásokra használják, csak szólok, hogy azért nyomkodás után nehogy... Úgy persze, hogy még jobban begyullad... Ha nem nyomkodtad, akkor bajt nem csinál, talán még használ is. De csodát tenni a pattikkal ez se fog. Arra nekem az ichtiol használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.

dsstr1

2019. április 9.

Ilyen büdös termékkel se találkoztam még. Egyszerűen rosszul vagyok a szagától, pedig nem vagyok finnyás. Ennek ellenére is használtam már jó párszor, hátha csodát tesz a bőrömmel, de sajnos semmit nem csinált. Sőt, a használata után pár napig még több pattanásom volt, mint normál esetben. A zöld verziót is próbáltam, az sem vált be. Szintén büdös de közel sem annyira mint ez a kék. A bőrömmel nem csinált az sem semmit, azon kívül, hogy leégette minden alkalommal. Amire persze azt írják, hogy "normális" reakció. Egyiket se fogom újra venni, pedig annyira reménykedtem a sok pozitív vélemény után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Illatanyagok: Limonene

Bentonite 0 0