Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Lelyana, Módosítva: 2015. október 14.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fedezd fel a tengeri só és a tiszta citrom illóolaj méregtelenítő hatását most egy fürdőgolyóba sűrítve! Az ápoló esszenciák és az ásványi anyagok olyan tisztává és ragyogóvá varázsolják a bőrödet, mint amilyet megérdemel.

Összetevők: Szódabikarbóna,  Citromsav,  Szőlőmagolaj,  100%-Os Tisztaságú Higítatlan Citrom Illóolaj,  Tengeri Só,  Citromhéj,  Víz

Oraculum

2014. május 12.

Az illata mennyei, de 1 fürdésre ez elég drága luxus ez, kicsit szárította a bőrömet és csípte a só:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

szappan

2014. január 31.

Nagyon szeretem a mannás termékeket de ez a fürdőgolyó borzalmas volt. Az illata nagyon finom, kellemes de a vízben csak 5 percig tudtunk bent lenni. A só annyira elkezdte csípni a bőrünket hogy még tusolás után is viszketett mindenünk. Megbeszéltük hogy többet ilyet nem rendelünk, nekünk pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

szusmus

2014. január 26.

Több Manna fürdőgolyó után talán visszatér a hitem beléjük. Az eddigiek közül ez volt talán a legjobb, kellemes illatú (ami lehetett volna erősebb...), fürdés közben selymes hatást keltő golyócska, oldódása után pedig semmilyen gusztustalannak tűnő összetevő nem maradt, csupán citromhéjra emlékeztető apró, egyáltalán nem zavaró darabok. A selymesítő hatás viszont csak a fürdés erejéig tartott, utána bizony vágytam a testápolóra. Összességében nem egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Minnie92

2013. szeptember 28.

Nekem is nagyon bejött!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Nekem is nagyon bejött!:)

fancsa

2013. szeptember 3.

Jaaj, hát ez a kis csöppség remek! ^^ A bőröm iszonyú selymes lett! Az illata nyugtató, olvasgattam fürdés közben és igazán nagyon kellemes volt, csak a gyertyák hiányoztak :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.