Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Ghánai shea vaj fantasztikus illattal.

anyujobbantudja

2019. május 28.

A hatása szuper, az illata nekem túl sok. Lehet az ylang ylang miatt...Nem egyszerű tárolni mint a vajakat általában ha kenni is akarjuk :D Alapból tényleg jó kemény. Meglepően sokáig betart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Babalupe

2019. május 27.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé a kisebb kiszerelést, de elégedett vagyok vele. Nagyon finom illata van, extra száraz bőrre csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

LengyelEva84

2019. április 6.

Ajkaimra használom, nagyon hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Ajkaimra használom, nagyon hidratál, finom az illata.

Elinor95

2019. február 11.

Karácsony táján vettem, azóta használom. Nagyon szeretem! Nekem bejön az illata, és a hatása is tetszik. Egyáltalán nem kell sok belőle, és csodaszép, puha, selymes bőrt varázsol! Nagyon kiadós, nem is kell minden nap használnom. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Biztosan újra fogom venni, szóval jár az 5 csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

sailorluna

2019. január 29.

ajándékba kaptam. sokáig nem tetszett, főleg az az illata miatt, és mert nem igazán szívja fel a zsíros bőröm, de éjszakára egészen jó. ajakápolásra elmegy, de nem tart sokáig a puhító hatása. lehet, hogy veszek még egyszer shea vajat, de biztos, hogy illatmenteset, és biztos, hogy nem a mannától, mivel az erőszakos, butító marketing stratégiájuktól rosszul vagyok. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

sumire0

2019. január 17.

Hallelúja ennek a balzsamnak!
Szépen helyrehozza és folyamatos használat mellett gyógyítgatja is a cserepes, kiszáradt számat. Már több mint egy éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Ennyi idő alatt egy picikét kicsapódott benne valami, gondolom a sheavaj lehet, de annyira nem látszik és a hatása is ugyanolyan tökéletes mint egy évvel ezelőtt. Igen, még mindig ugyanazt az egy darabot használom amit először vettem! :D és nem spórolok vele mert oda vagyok az illatáért is!!!
Kicsit zavart hogy az ujjammal kell belemásznom a bilibe amiben van, sokkal higiénikusabb lenne ha az utcán mászkálva tömegközlekedésen meg ilyesmi szituációban nem kéne beletennem az ujjamat kézmosás nélkül és utána a számhoz érni vele... de ezt megoldottam eddig úgy hogy belecsücsörítettem :DD
Ez az ajakbalzsam igazi kincs!
Akinek vizualizációra van szüksége az illathoz: Képzeljétek el a narancsos zselés szaloncukor ízét. Pont ugyanolyan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Hallelúja ennek a balzsamnak!
Ez az ajakbalzsam igazi kincs!

Jul

2018. július 25.

Kellemes illatú termék. A szél által kifújt szájamra használtam, nagyon hatásos volt, megfelelően ápolta. Érdemesebb melegebb helyen tárolni, mert ha hidegbe tartod megkeményedik és nehezebb vele bánni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

bernadettu

2018. július 3.

Ajándékba kaptam rendeléshez. Sajna annyira nem jön be az illata, de az értékéből ez nem von le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

evatakacs

2018. március 20.

Nagyon finom illata van. A hideg miatt mindig nagyon száraz a kezem, én erre használom és tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

KovacsEszti

2018. március 17.

Nagyon sajnálom a lepontozást, mert szerettem volna, ha működik, de semmit sem használ a száraz bőrömön, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil