Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Ghánai shea vaj fantasztikus illattal.

miyumiyu

2020. február 5.

Szépen gyógyítja a kisebb sebek (pattanás, gyulladt bőr, napégés), szépen hidratál és isteni az illata

Amire használom:
- hajvégek ápolása: hajmosás után a félig száraz hajvégembe masszírozok egy borsónyi mennyiséget: szuper puha és illatos lesz a hajam tőle
- napégés: extrém fehér a bőröm, már a tavaszi naptól is lepirulok, viszont ez a krém nagyon szépen helyreállítja a bőrömet
- epilálás / borotva használat után a piros pöttyöket szépen eltünteti pár óra után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Amire használom:

esszter01

2019. december 30.

Tényleg fantasztikus az illata! Ha már repedezik a kezem, ezzel kenem, és gyönyörűen helyrehozza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

noradrenalin

2019. december 25.

Nagyon jó kis gazdag krém. Szépen hidratál, jól szívódik. Illata nekem kicsit erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Juccimo

2019. október 19.

Mannás rendeléshez kaptam anno ajándékba. Azt tudom elmondani róla is, mint a többi manna shea vajról (kivéve a bergamottost, amit utáltam), télen nagy segítség volt a bőrömnek, és ennek még az illata is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Sisszy

2019. október 1.

Szuper illata van, egyszerre rendeltem meg a natúr shea vajjal, de ez jobban bejött, nem csak illatra, hanem állagra is, jobban lehetett kenni. Azonban szerintem a mannás termékek túl vannak árazva, hasonló minőséget más gyártónál is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

anyujobbantudja

2019. május 28.

A hatása szuper, az illata nekem túl sok. Lehet az ylang ylang miatt...Nem egyszerű tárolni mint a vajakat általában ha kenni is akarjuk :D Alapból tényleg jó kemény. Meglepően sokáig betart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Babalupe

2019. május 27.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé a kisebb kiszerelést, de elégedett vagyok vele. Nagyon finom illata van, extra száraz bőrre csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

LengyelEva84

2019. április 6.

Ajkaimra használom, nagyon hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Ajkaimra használom, nagyon hidratál, finom az illata.

Elinor95

2019. február 11.

Karácsony táján vettem, azóta használom. Nagyon szeretem! Nekem bejön az illata, és a hatása is tetszik. Egyáltalán nem kell sok belőle, és csodaszép, puha, selymes bőrt varázsol! Nagyon kiadós, nem is kell minden nap használnom. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Biztosan újra fogom venni, szóval jár az 5 csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

sailorluna

2019. január 29.

ajándékba kaptam. sokáig nem tetszett, főleg az az illata miatt, és mert nem igazán szívja fel a zsíros bőröm, de éjszakára egészen jó. ajakápolásra elmegy, de nem tart sokáig a puhító hatása. lehet, hogy veszek még egyszer shea vajat, de biztos, hogy illatmenteset, és biztos, hogy nem a mannától, mivel az erőszakos, butító marketing stratégiájuktól rosszul vagyok. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil