Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikike78, Módosítva: 2015. március 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krém olvadási pontja 30-35C körül van, így könnyen használható. Kevés is elég belőle, mert gazdag a textúrája, de hamar beszívódik a bőrbe. Különösen alkalmas a száraz, hámló, repedezett bőrre – a test bármely részén -, csökkenti a korral járó foltok kialakulását.

imcsi

2017. augusztus 17.

Imádom! Lefekvés előtt vagy ezt, vagy argán olajat szoktam az arcomra kenni, másnap reggel mind a kettőtől szép sima lesz az arcom. Hajmosás előtt pár órával a hajvégeimre is nagyon jó mint pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Gumuska

2015. március 22.

A téli bőrszárasságomat nagyban enyhítette, két nap használat után már elmúlt a viszketés és a piros foltok. Könnyű, kellemes illatú gyorsan felszívódó, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

guffaw

2015. február 28.

Kipróbáltam arcra, kirügyeztem tőle, lehet, hogy nem volt jó ötlet. Viszont gondoltam, valamire csak elhasználom, mert elég drágák a manna-termékek, kidobni nem fogom :) Szőlőzsírként a számra használtam, na így már tuti volt :) Mindenesetre nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

OCsilla

2015. február 11.

Szeretem az illatát, de nekem a shea vaj jobban bevált hidratálásra. Kicsit nehezen szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

franyoh

2015. január 8.

Borzasztóan szeretem. Sokkal jobb mint a shea vaj vagy a mangó vaj. Könnyen kenhető, hamar beszívódik és nem hagy zsíros, olajos érzetet.
Könnyű textúrájú, könnyen olvad és kenhető. Illata nekem nem érzékelhető. Vegyes típusú arcomra kenem, eltűntette seborheámat is. Egész nap tartó puha bőr az eredmény. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

wasp

2014. december 8.

Az egyik kedvenc mannás termékem. A legjobb textúrájú vajuk, könnyen felszívódik, semleges az illata és nagyon hatékony. Kombinált bőröm van és tökéletesen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

kismazzs

2014. október 2.

Nagyon szeretem, az ekcémás kezemet szépen rendbehozta. Arcra is használom esténként. Nekem sokkal jobban bevált, mint a shea vaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

linda6

2014. július 14.

Nekem nagyon bevált. A kézfejemen szörnyen kiszáradt a bőr, már-már kisebesedett és direkt emiatt is választottam ezt a krémet. Gyönyörűen eltüntette a durva bőrfelületet és simává varázsolta a bőröm. Arcomra is használom és nincs nehéz, zsíros érzet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

nop

2014. április 18.

Szerintem nagyon finom, enyhén citrusos illata van. Könnyen fel tudom kenni, kézre és ajakápolónak használom. Azért csak 4*, mert nekem nem eléggé hidratáló, de azért kellemes. Inkább a premium shea vajat ajánlom, hiába nehezebb kenni, de az jobban ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

andrej

2014. február 20.

Könnyen kenhető, enyhe illatú, szuper vaj, gazdagon hidratál, ajakápolásra nálam különösen bevált, de esténként az arcomat is be szoktam vele kenni, mert könnyen beszívódik! Kevés kell belőle, kiadós, megéri az árát teljes mértékben!
Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Nagyon elégedett vagyok vele!

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil