Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 28.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A sárga színén kívül elkészítési módjában is különbözik az eddig megismert shea vajaktól, hiszen ebbe belekerül a karité fa gyökerének színanyaga is, ez teszi különlegessé.

A finomítatlan shea vaj tulajdonságaival rendelkezik.

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Hatásra ugyanolyan jó, mint a többi shea vajuk

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Hatásra ugyanolyan jó, mint a többi shea vajuk

Krizanna

2015. április 22.

Én nagyon szeretem. A terhességem alatt kizárólag ezt használtam arckrémként. Azért nem 5 csillag, mert sajnos a sárga színe meglátszik a ruhán, ha beszívódás előtt a bőrhöz ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 22.

liliness

2015. április 12.

Maga a vaj nekem bevált. Tényleg nagyon zsíros, ahogy már írták, ezért csak este lehet használni, de nekem nagyon hatásos az ekcémámra. Így minden reggel puha bőrrel ébredek, és nem kelek fel éjjel vakarózni, úgyhogy nyugodtan állíthatom, hogy javította az általános életminőségemet.

Egy problémára felhívnám a figyelmet illetve kérdezném, hogy mással is előfordult-e. Nem ez az egyetlen típusú shea vaj, amit rendeltem, eddig 3-ból 2-nek hihetetlenül penetráns, avas szaga volt. Most már kb a 40%-át elhasználtam és elmúlt a szag és az állaga is jobb lett. De az a szag tényleg durva! A customer service-esek próbáltak meggyőzni róla, hogy ez normális, de 1) volt már olyan, amikor nem volt szaga a kezdetektől, csak az alap shea vaj-szag, 2) meg tudom különböztetni a shea vaj "erős illatát" az avasságtól.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

ggydora

2015. március 23.

Nekem csalódás volt a nagy reklám után. Arcomra használom éjszakára, nappalra nem tudnám, mert iszonyat lassan szívódik fel. Ében szappanhoz rendeltem, mert az eléggé kiszárítja a bőröm. Reggelre viszont az alapozó alá kell krémet kennem, így a dm alverdes krémjét használom. Talán megpróbálok egy másik sheát, hátha az jó lesz, jobban beszívódik és hidratál, de ezt biztos nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

redheadvrouw

2014. március 24.

Én a kicserepesedett számra szoktam használni, de olyankor mondjuk egy fél napig kenegetem, sokszor újra kell kenni, mert hamar eltűnik...Arcra nem merem kenni, maximum ha van apró száraz folt, azt rendbe teszi.Száraz könyökre kifejezetten jó, de a kezemre már előrébb vagyok bármilyen testápolóval vagy kézkrémmel, mert alig akarja beszívni és kényelmetlen zsíros, fényes tenyérrel mászkálni...Az illatával nem tudok megbarátkozni (ajándékba kaptam). Nem hiszem, hogy megvásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 13.

Gyönyörű a színe, nagyon találó az elnevezése. Könnyen kenhető, enyhe füstös illatú, kicsit zsíros, de miután beszívódott nagyon puha a bőröm tőle. Kiváló arcápoló /az enyhe füstös illat nem marad meg a bőrön/, kézápoló, ajakápoló, de testápolóként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 13.

kalmaniki

2014. február 14.

1200 Ft-ért vásároltam a kis kiszerelést belőle kipróbálás céljából. Az illata füstös, kicsit a dohány illatára emlékeztet, de nem erőteljes szerencsére, hamar elillan. Nehezen szívódik be, viszont egész jól hidratál. Arcomra, ajkaimra és kezeimre használom. Tetszik a csomagolása és a kis ajándék is, amit kaptam mellé. Eddig tetszik, de nem hiszem, hogy megvásárolom nagy kiszerelésben is, mert számomra kissé kevés a hidratálása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Nessy

2014. február 8.

Majdnem olyan mint a sima shea vagy a prémium. Picit talán gyorsabban beszívódik és nem olyan szagos. Egy 15 miliset rendeltem, út közben jó lesz.:) A hatása kiváló, akárcsak a többi sheának, de nem jobb, csak sárga.:) Ezért nem adok 5 csillagot, mert kicsit "átverős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)