Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. május 18.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Használható:

• aknés, pattanásos bőrre: a szűz kókuszolaj közepes láncú zsírsavakat tartalmaz, melyek felgyorsítják a szervezet anyagcsere-folyamatait, támogatja a sejtek és hormonok helyes működését.
  • hajápolásra: hajmosás előtt pakolásként jól masszírozd a fejbőrödbe és a hajadba, tekerj rá egy törölközőt, és minél tovább hagyd rajta.
  • száraz bőrre gyógyír: A szűz kókuszvaj igazán tápláló hatású, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá teszi a bőröd, mindezt zsíros érzet nélkül, hiszen gyorsan beszívódik. Használhatod arc-, és kézkrémként, a körömágy bőrébe masszírozva, lábápolóként.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Edina92

2020. január 22.

Szerintem egy szuper jó kis termék. Akik az árára panaszkodnak azokat nem értem, hiszen ha jó arra amire használni szeretnénk, akkor egy csomó más terméket kiválthatunk vele. Én pl a hajamra használom és nem veszek mellé más balzsamot meg pakolást. Amit ott megspórolok azt ebbe az egy termékbe feketetem be ami persze azt jelenti, hogy ugyan ott vagyok árban, de a sok mesterséges anyag helyett egy természetes olajat használok. És azért az nem mindegy.. Illata isteni finom, mint egy kókuszos-vajas keksz, nekem bejött. Szekrényben tartom többi pipere között, és amikor használni szeretném kicsit megengedem a flakonra a forró vizet. Csak annyit olvasztok meg belőle amennyit kb felhasználnok, nem szoktam addig hagyni, míg az egész folyékonnyá nem válik, mert annak nincs értelme és lehet többeknek így avasodik hamarabb. (Mint a hús.. amit egyszer már felolvasztottál nem lehet visszafagyasztani)
Akinek a haja zsíros maradt tőle azok nem tudom hogyan használták, de száraz hajra és fejbőrre kell masszírozni, hagyni kb 15-30 percet majd simán megmosni ahogyan szoktuk. Vizes hajra tenni csak pazarlás mert nem szívódik be. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

tothliv

2019. október 30.

Az illatát nagyon szeretem, természetesen kókuszos. Én a száraz hajvégeimre használom, szépen helyre rakta. Azt nem tudom, hogy más kókuszolajnak nem lenne-e ugyanez a hatása? Fürdőszobában tartom, mégis előfordult, hogy 'megdermedt' az üvegben és nem tudtam kinyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

acccia

2019. október 9.

Bődületesen drága. Organikus VCO kókuszolajat (ami pontosan ugyan ez, csak nem Manna csomagolásban - 2.500,- ért lehet venni bármelyik bioboltban. Hatása pont ugyan az a kettőnek....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

pankalino

2019. június 24.

Bőrre, hajra már csak ezt használom, és semmi másra nincs is szükség, annyira jó. A kicsi pumpásat vettem meg, így táskában mindig nálam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Katinka83

2019. május 30.

Semmi extra, jobbra számítottam. Nekem az illata nem tetszik, szavatossági időn belül már avas hatású. Nem veszek még egyszer:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Harapnivaló illat, érdemes olyan helyen tárolni ahol nincs túl meleg (avasodik) viszont folyós marad. Kézre használtam és hajvégre, mindkettőn egész jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szissz2

2019. május 28.

Nagyon szeretnem, kisfiammal rendszeresen használjuk, hajpakolásként is nagyon bevált. Egyetlen hibája szerintem, hogy kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Edina07

2019. március 19.

Ha az árát nem veszem figyelembe, egy sima hidegen sajtolt kókuszolaj. DE, kb aranyáron mérik, túl nagy a hype, egy sma VCO hidegen sajtolt kókuszolaj UGYANOLYAN JÓ, töredék áron!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

kittimakeuptest

2019. március 17.

Még akciósan vettem DM üzletben, eredeti áron meg sem vettem volna. Tényleg nagyon picike és drága. Én arcra használtam és semmi gondom nem volt vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Luna1024

2019. január 17.

Sajnos működött nálam is a marketing, és a DM-ben járva a kosaramban landolt egy 10 ml-s... :D :/
Én alapvetően nem vagyok nagy kókuszolaj-használó: ezerféle módon kipróbáltam már, de sajnos rá kellett jöjjek, hogy se a bőröm, se a hajam nem igazán szereti, csak egy-két olyan felhasználási módot találtam, amire bevált, és ami miatt mégis érdemes tartanom belőle a háztartásban.

Maga a kókuszolaj nekem össz-vissz két dologra vált be: kétlépéses arctisztítás első lépéseként és szemkörnyékápolóként. :) Olajos lemosóként egyszerűen szuper: imádom a különböző olajokat, sokat ki is próbáltam, de olyan maradéktalanul semelyik nem szedte le a sminket, mint a kókuszolaj... Minden nap használom, akkor is, ha semmi smink nem volt rajtam, mivel fényvédőt akkor is minden nap viselek. Ha ezzel mosom első lépésben az arcomat, az utána következő géles lemosónak már könnyű dolga van, és a kettő együtt nagyon jól működik: az extrém hisztis, néha nagyon zsíros, néha nagyon száraz, vízhiányos bőröm kb. átfordult "normál" kategóriába (magamhoz képest). :D A szemsminket is gyönyörűen leszedni, viszont nagy szívfájdalmam, hogy akármilyen alaposan mosom le, nekem irritálja a szememet, ráadásul vagy két órán keresztül homályosan látok tőle, amit más olajoknál nem tapasztaltam... Ha viszont a szempilláimra nem kerül belőle, hanem keveset csak a szem körüli bőrbe masszírozok, akkor nagyon finom puha, hidratált és selymes lesz reggelre az eredmény, ezért írtam, hogy szemkörnyékápolónak szuper. :)

Sajnos nekem a kókuszolaj (nemcsak ez a mannás!) semmi másra nem vált be, pedig nagyon próbáltam szeretni, így sokszor, sokféleképpen kipróbáltam (pedig néha jobb lett volna nem erőltetni azt, ami nem megy)... :D Hidratálóként arcon, testen és hajon is csak "ült", nem szívódott be egyáltalán, ellenben szépen zsírosított mindenhol, különösen az arcomon. Diszkomfort-érzésem volt, ha használtam, mivel minden olajos lett körülöttem, annyira nem akart beszívódni. A hajam különösen utálta, pedig ha nem próbáltam ki tucatszor, akkor egyszer sem... Az arcom reggelre tocsogott tőle a "zsírban", ráadásul huzamos használattal lett néhány pattim és mitesszerem is, mivel a kókuszolaj - a közvélekedéssel ellentétben - az egyik leginkább komedogén növényi olaj, a fenti leírás ellenére egyáltalán nem ajánlott aknéra hajlamos bőrre! Persze ez nem kőbe vésett szabály: ha Nektek bevált, használjátok, lebeszélni senkit nem szeretnék, de ha pattikat, mitesszereket okoz, kár erőltetni, valószínűleg a bőrötök nem szereti...

Volt még egy érdekes tapasztalatom a kókuszolajjal (ezzel a mannás verzióval is): mivel finomítatlan, nagyon kellemes, édeskés, természetes kókuszillata van, legszívesebben megenném, de sajnos a jó illat csak addig tart, amíg nem érintkezik túl sokáig a bőrömmel... :( Amikor hidratálóként próbáltam ki az arcomon, fél-egy óra után vettem észre, hogy eltűnt az addigi kellemes illat, és lett belőle valami "avas", kifejezetten kellemetlen szagú borzalom, ami rendesen elvette a kedvem a használatától... Hogy ez általános tulajdonsága-e, vagy csak az én bőröm alapillatával nem működik jól, azt nem tudom, de eddig minden kókuszolajnál ezt tapasztaltam, pedig mind finomítatlan volt, tökéletes szavatossági idővel... A hajamnak, ruháimnak is kellemetlen szaga van reggel, ha éjszaka mondjuk pakolásként fent hagytam, vagy testápolóként a bőrömre kenve beszívta a ruha...

A pumpás megoldás sem a legszerencsésebb: mivel a kókuszolaj szobahőmérsékleten általában szilárd állapotú, melegíteni meg nem szeretném, ráadásul lusta is vagyok (:D), a pumpának nem sok hasznát veszem, általában lecsavarom a kis kupakot, és úgy kenem a bőrömre.

Az ára szerintem nevetséges, a 10 ml (ami kisebb, mint a nagyujjam kinyújtva... :D) 1600 Ft! Az általam eddig használt Nature Cookta 250 ml-s verziója olcsóbb, ráadásul baromi sokáig elég, ugyanígy finomítatlan, és legalább ennyire hatásos... Ragozzam? :/
Maga a termék egyébként rendben van, de az ára erős negatívum a számomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Maga a termék egyébként rendben van, de az ára erős negatívum a számomra...

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil