Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. május 18.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Használható:

• aknés, pattanásos bőrre: a szűz kókuszolaj közepes láncú zsírsavakat tartalmaz, melyek felgyorsítják a szervezet anyagcsere-folyamatait, támogatja a sejtek és hormonok helyes működését.
  • hajápolásra: hajmosás előtt pakolásként jól masszírozd a fejbőrödbe és a hajadba, tekerj rá egy törölközőt, és minél tovább hagyd rajta.
  • száraz bőrre gyógyír: A szűz kókuszvaj igazán tápláló hatású, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá teszi a bőröd, mindezt zsíros érzet nélkül, hiszen gyorsan beszívódik. Használhatod arc-, és kézkrémként, a körömágy bőrébe masszírozva, lábápolóként.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 1000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

EvandEra

2020. július 7.

Igazából semmire nem tudom elhasználni. A bőröm viszketett tőle és kipirosodott, a hajamat szárította és elnehezítette, testápolónak kevés. Lényegében véve ötletem sincs mire tudnám elhasználni, mielőtt megavasodna. Talán fabútor és bőr ápolására jó lesz. Kár érte, elég drága volt, és nem váltotta be a hozzá főzött reményeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

nusmanna

2020. május 28.

Nagyon jó illata van és ár értékben nem drága mert ez valóban mínőségi olaj. Lehet persze olcsóbban venni, de olcsó húsnak híg a leve és nem mindegy, hogy mit kensz magadra. Aki igazi kókuszolajat szeretne annak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Edina92

2020. január 22.

Szerintem egy szuper jó kis termék. Akik az árára panaszkodnak azokat nem értem, hiszen ha jó arra amire használni szeretnénk, akkor egy csomó más terméket kiválthatunk vele. Én pl a hajamra használom és nem veszek mellé más balzsamot meg pakolást. Amit ott megspórolok azt ebbe az egy termékbe feketetem be ami persze azt jelenti, hogy ugyan ott vagyok árban, de a sok mesterséges anyag helyett egy természetes olajat használok. És azért az nem mindegy.. Illata isteni finom, mint egy kókuszos-vajas keksz, nekem bejött. Szekrényben tartom többi pipere között, és amikor használni szeretném kicsit megengedem a flakonra a forró vizet. Csak annyit olvasztok meg belőle amennyit kb felhasználnok, nem szoktam addig hagyni, míg az egész folyékonnyá nem válik, mert annak nincs értelme és lehet többeknek így avasodik hamarabb. (Mint a hús.. amit egyszer már felolvasztottál nem lehet visszafagyasztani)
Akinek a haja zsíros maradt tőle azok nem tudom hogyan használták, de száraz hajra és fejbőrre kell masszírozni, hagyni kb 15-30 percet majd simán megmosni ahogyan szoktuk. Vizes hajra tenni csak pazarlás mert nem szívódik be. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

tothliv

2019. október 30.

Az illatát nagyon szeretem, természetesen kókuszos. Én a száraz hajvégeimre használom, szépen helyre rakta. Azt nem tudom, hogy más kókuszolajnak nem lenne-e ugyanez a hatása? Fürdőszobában tartom, mégis előfordult, hogy 'megdermedt' az üvegben és nem tudtam kinyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

acccia

2019. október 9.

Bődületesen drága. Organikus VCO kókuszolajat (ami pontosan ugyan ez, csak nem Manna csomagolásban - 2.500,- ért lehet venni bármelyik bioboltban. Hatása pont ugyan az a kettőnek....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

pankalino

2019. június 24.

Bőrre, hajra már csak ezt használom, és semmi másra nincs is szükség, annyira jó. A kicsi pumpásat vettem meg, így táskában mindig nálam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Katinka83

2019. május 30.

Semmi extra, jobbra számítottam. Nekem az illata nem tetszik, szavatossági időn belül már avas hatású. Nem veszek még egyszer:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Harapnivaló illat, érdemes olyan helyen tárolni ahol nincs túl meleg (avasodik) viszont folyós marad. Kézre használtam és hajvégre, mindkettőn egész jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szissz2

2019. május 28.

Nagyon szeretnem, kisfiammal rendszeresen használjuk, hajpakolásként is nagyon bevált. Egyetlen hibája szerintem, hogy kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Edina07

2019. március 19.

Ha az árát nem veszem figyelembe, egy sima hidegen sajtolt kókuszolaj. DE, kb aranyáron mérik, túl nagy a hype, egy sma VCO hidegen sajtolt kókuszolaj UGYANOLYAN JÓ, töredék áron!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil