Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Testápolás

A gyümölcs magja tartalmazza ezt az egzotikus, gazdag vajat, mely olyan jó hatással van a bőrödre; használhatod bőrproblémákra, gyógyításra és hidratálásra is. Ez az egzotikus, trópusi vaj viszonylag ritka, de egyre többen használják különleges tulajdonságai miatt.

A mangóvaj fehér vagy elefántcsontszínű, szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú vaj, lágy, de most az eddiginél erősebb, valódi mangóillattal. Összetétele és tulajdonságai a kakaóvajhoz teszik hasonlatossá, bár sokkal puhább, könnyebben kenhető, és kevésbé zsíros, mint pl. a shea vaj, könnyebben beszívódik a bőrbe.

Fiatalon tartja a bőrödet, ránctalanít, erősíti az immunrendszeredet. Értékes zsírsavakban, ásványi anyagokban, vitaminokban gazdag.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lifeforce

2019. november 13.

Pár évvel ezelőtt rendeltem én is, de pár hónapja a szappanalapanyagshop-tól rendeltem, ahol akkor 500 Ft-ért jutottam hozzá (most 600 Ft) 100 g termékhez. A Manna rettenetesen drága, több, mint 6-szoros áron értékesít.
A minőség és a megrendelés egyszerűsége, a házhozszállítási idő azonos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

A minőség és a megrendelés egyszerűsége, a házhozszállítási idő azonos volt.

Juccimo

2019. október 19.

Főleg szemkörnyékre használtam el (már nem tudom, kinél és hol olvastam, hogy úgy bevált), így nagyon sokáig elég volt. Ma már mást használok, mannákat egy ideje nem rendelek, de nem volt rossz tapasztalatom vele, bár arra emlékszem, hogy nagyon nehezen volt kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

jane79

2019. május 10.

Esti ajakápolóként használom. Nagyon tömény az állaga de a kézmelegétől teljesen szépen felvihetővé válik. Jól hidratálja az ajkakat és nagyon sokáig elég lesz úgy látom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Lillababa

2017. január 31.

Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, nagy kedvenc volt, hamar beszívódó és nagyon jó hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

rammy717

2016. október 26.

Akkor szoktam használni, amikor nagyon száraz a bőröm. Jól hidratál, segít, amikor már a sima testápolók semmit nem érnek.
Zsíros érzetet hagy a bőrön, szóval érdemes este használni. Nekem arcra is bevált.
Az illata nem tetszett, én illatosítottam levendulás illóolajjal, így egy fokkal jobb lett.
Tipp: érdemes ezeket a vajakat enyhén nedves kézben felolvasztani, és szintén enyhén nedves testrészre kenni, mert így könnyebb dolgozni vele! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

missus

2016. június 16.

Arckrémnek használom, nagyon szeretem. Hamar beszívódik és egyáltalán nem lesz tőle fényes a bőröm. Mióta áttértem erre és a szappanos arcmosásra, sokat javult a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

hessviky666

2016. június 8.

Semennyire nem jött be, nagyon furcsa érzést hagyott a bőrömön. Az arcomat meg pattanásokkal telítette. Az illata rendben volt, ajándékba kaptam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

boruspetra

2016. május 26.

Nehezen kenhető, nagyon zsíros, ehhez képest nem hidratál jól, és legalább drága... Max a számra kenem éjszakára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

FKlaudia

2016. február 24.

Az illata elmegy, de hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, mert nekem túl macerás volt a használata. Sokkal nehezebben kenhető, mint a szokásos krémek. Amit hozzám eljutott, az ráadásul ikrás is volt, nem volt egészen egynemű az állaga.

Elég zsíros utóérzetet hagy, emiatt el tudom képzelni, hogy télen jól jöhet éjszakai krémként. De a tégely sem az igazi, így félretettem pár használat után.

Szerintem túl van árazva, bár gondolom valamiből fizetni kell a cég marketingjét, ami elég jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Nem lett a kedvencem,mert zsiros utoerzetet hagy a boron. Egesz jol hidratal,de nekem valami konnyebb,vizesebb gel kremre van szuksegem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.