Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. március 26.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Megvéd a hidegtől, széltől, túlzott melegtől, és mindenféle időjárási viszontagságtól, aminek a bőr ki van téve. A shea vaj ezen felül stimulálja és aktivizálja a bőrsejteket, gyorsítja a regenerálódást, és fiatalítja is a bőrt.

• Értékes zsírsavak: ezeknek köszönheti a shea vaj gyógyító tulajdonságait,
  • A-vitamin: tisztán tartja a bőrt, és garantáltan egészséges lesz tőle,
  • F-vitamin: védi a bőrt, valamint fiatalító hatással is bír,
  • E-vitamin: regenerálja, rendbehozza a sérült bőrfelületeket. Az A-vitaminnal együtt felel azért, hogy a bőr rugalmas és fiatalos maradjon

Ár: 3490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

knetssz

2020. március 15.

Ajakáplásra és szemkörnyék melletti ekcémára vettem, nálam télen mind kettő maximális odafigyelést igényel.
Alapvetően nagyon szeretem, mert illatmentes, nincs benne semmi plusz és mert tényleg segít mind két problémával. Nekem az ára is rendben van, hiszen nem fogy el olyan hamar. Viszont örülnék, ha egy kicsit puhább lenne az állaga. És sajnos nem tudom napközben bármikor használni, mert koszos kézzel ugyebár nem fogok belenyúlni a kis tégelybe, tehát van, hogy mást kell az ajkaimra kenni, amit bánok, mert örülnék, ha csak ezt használhatnám, ha már ez volt a cél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

babolka

2020. március 6.

Kb a feléig sem jutottam el és már megromlott alig pár hét alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Kb a feléig sem jutottam el és már megromlott alig pár hét alatt.

nyuszika39

2020. január 3.

Sajnos vissza kellet küldjem, mert olyan szinten kő kemény volt, hogy nem tudtam felkenni a bőrömre úgy morzsolódott. Nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

esszter01

2019. december 30.

Nagyon szeretem a shea vajakat, de ez nagyon hirtelen romlott meg, és szörnyű avas szúrós szaga lett... alig a felét használtam el, és annyira iszonyatosan drága ez a tégely, hogy nagyon bosszant ez a megromlás...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

dsstr1

2019. november 23.

A tetoválásaim ápolására kerestem valamit. Ez pedig szuperül bevált erre a célra. Jól hidratál, szép élénkek lesznek tőle a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

vivalaeri

2019. november 23.

Nagyon szeretem. Az ajkaimmal csodát tesz, én hajlamos vagyok rágni, ez hamar helyre hozza. Mostanában a teljes arcomra is szoktam tenni, érdekes, hogy nem hoz elő patikat, pedig az én arcom hajlamos erre, ha zsíros/olajos dolgokat teszek rá.
Szoktam csak a szemem alá is tenni éjszakára, szépen halványítja a karikákat.
Rengeteg szépségápolási szert használtam már, valószínűleg több száz féle sampont, krémet, arctisztítót, maszkokat, stb-t, de talán eddig ez az, ami legjobban szerepelt.

Sajnos nagyon hamar olvad, nyáron csak óvatosan vele! Én megjártam az első beszerzett tégellyel, kb a második héten kifolyt minden belőle. Az ára miatt azért ez nem túl kellemes tapasztalat volt. De szerencsére újravettem, és nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Szoktam csak a szemem alá is tenni éjszakára, szépen halványítja a karikákat.

Lifeforce

2019. november 13.

Kb. 5 éve én is rendeltem tőlük, aztán rendeltem más cégektől is ugyanilyen minőségű sheavajat. A szappanalapanyagshop-tól rendeltem legutóbb. 100 ml ott 350 Ft-ba került, itt 3170 Ft-ba. 9-szeres ár.
Soha többet nem veszek a Mannától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

Soha többet nem veszek a Mannától.

Dzsulsz

2019. november 13.

Nagyon szeretem! Pár hete használom arckrém helyett, reggel és este. Nincs illata, hamar beszívja az arcbőröm, s öröm tudni, hogy nincs mindenféle kemikáliával megfűszerezve. Az ár picit borsos, de 3 hete használom és mintha nem is fogyott volna semmi belőle. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Juccimo

2019. október 19.

Mannás rendeléshez kaptam anno ajándékba, télen használtam kvázi testápoló helyett, és úgy bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

AngelaAnna

Korcsoport: < 18
2019. október 5.

Talán mondhatom, hogy életem legjobb ajakápolója.Kellemes, de nem sok illata van, nekem nagyon tetszik.Igen extrém módon hidratálja az ajkakat, anélkül, hogy elnehezítené.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 5.