Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1999 Ft, 2490 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2023. május 10.

Ár:   1999 Ft, 2490 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Megvéd a hidegtől, széltől, túlzott melegtől, és mindenféle időjárási viszontagságtól, aminek a bőr ki van téve. A shea vaj ezen felül stimulálja és aktivizálja a bőrsejteket, gyorsítja a regenerálódást, és fiatalítja is a bőrt.

• Értékes zsírsavak: ezeknek köszönheti a shea vaj gyógyító tulajdonságait,
  • A-vitamin: tisztán tartja a bőrt, és garantáltan egészséges lesz tőle,
  • F-vitamin: védi a bőrt, valamint fiatalító hatással is bír,
  • E-vitamin: regenerálja, rendbehozza a sérült bőrfelületeket. Az A-vitaminnal együtt felel azért, hogy a bőr rugalmas és fiatalos maradjon

NoMakeupGirl

2024. április 1.

Illata: számomra kellemetlen, leginkább a zsírhoz tudnám hasonlítani.
Kenhetősége: nagyon tömény, érdemes felvitel előtt a kézben összedörzsölni és felmelegíteni, különben húzza az arcbőrt a szétkenéskor, és morzsolódik/pereg, de ha egyszer sikerült egyenletesen eloszlatni, akkor gyorsan ráolvad a bőrre.
Zsírossága: nappalra, illetve nyáron éjszakára nem kenném fel, még száraz/vízhiányos bőrre sem, viszont éjszakai krémként késő ősztől kora tavaszig jól táplálja a bőrt (az más kérdés, hogy az ennyire nehéz vajak nem számítanak túl kellemes viseletnek).
Hatása: nekem nem okoz pattanásokat, bár nem is vagyok rá hajlamos, és bár szépen feltölti másnap reggelre a bőrt, nekem még reggelre sem igazán szívódik fel (félek a maradék is a párnán landol), de lehet, hogy csak nem sikerült még kitapasztalnom az optimális mennyiséget.
Összességében: elhasználom, ha már megvettem, de nem fogom újravenni, mert nem szeretem az érzetét az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

Illata: számomra kellemetlen, leginkább a zsírhoz tudnám hasonlítani.

Rita0126

2024. február 3.

A sok orrfújástól kisebesedett égő orromra kerestem kétségbeesetten valamit. Erre esett a választásom és egyáltalán nem bántam meg. Konkrétan életmentő ilyen esetben. Nem csíp mint bármi más, egy nap után is már látványos volt a javulás. Ajakápolóként is kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 3.

Liberta

2023. december 15.

Ahogy a nagy hideg jött, úgy jött ki életemben először a szemem körül az ekcéma… előtte soha, sehol. Borzalmas piros száraz bőr. Ez a csodakrém eltüntette azt, amit a gyógyszertári ekcémás krémek nem tudtak. Egy csodakrém!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 15.

ivanatheodor

2023. április 3.

Ápolni alig ápol, de nem mondom, hogy semennyire. A szaga, az állaga nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

p_leedy

2023. január 10.

Nagyon szeretem a shea vajat, mert nagyon jól táplálja a bőrömet, és természetes. A manna shea vaj pedig egy nagyon jó minőségű termék, teljesen meg voltam vele elégedve. Sokáig elég, és minden adalékanyagtól mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 10.

Ashmatiii

2022. október 20.

Ajandekba kaptam a rendeles melle,de nem tudok jot mondani rola.
Tomeny, nehezen kenheto es a kiszaradt,viszketo borrel semmit nem csinal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 20.

Ajandekba kaptam a rendeles melle,de nem tudok jot mondani rola.
Tomeny, nehezen kenheto es a kiszaradt,viszketo borrel semmit nem csinal.

rozsaszin

2021. szeptember 24.

A csomagolás nagyon jól zár, hozza, amit egy 100% shea-tól elvár az ember

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

A csomagolás nagyon jól zár, hozza, amit egy 100% shea-tól elvár az ember

Virág-os

2021. május 27.

Ajándékba kaptam egy kis tégellyel csomag részeként. Nekem nem vált be, kb. a feléig sikerült elkenegetni.
Az illatával nincsen bajom, bár kicsit tömény. A zsírossága és nehezen beszívófó jellemzők miatt arcon nem is mertem használni. Ahova kentem ott elment.
Picit többet vártam az egész csomagnál a Mannától

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Picit többet vártam az egész csomagnál a Mannától

nbd

2021. május 14.

Az állaga miatt nehezen kenhető. Jól hidratál. Jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Az állaga miatt nehezen kenhető. Jól hidratál. Jó az illata.

Bibi0097

2021. január 5.

Szappanokhoz kaptam ajándékba, de ritkán használom. Zsíros, tömény krém. Az arcomra még emiatt nem is mertem kenni, hajlamos vagyok kipattogni a zsíros krémekről.
A kézfertőtlenítés és gyakori kézmosás miatt száraz foltok jelentek meg a kezemen, azokat szoktam vele kenegetni, illetve az ajkaimat amikor kiszáradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)