Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. március 26.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Megvéd a hidegtől, széltől, túlzott melegtől, és mindenféle időjárási viszontagságtól, aminek a bőr ki van téve. A shea vaj ezen felül stimulálja és aktivizálja a bőrsejteket, gyorsítja a regenerálódást, és fiatalítja is a bőrt.

• Értékes zsírsavak: ezeknek köszönheti a shea vaj gyógyító tulajdonságait,
  • A-vitamin: tisztán tartja a bőrt, és garantáltan egészséges lesz tőle,
  • F-vitamin: védi a bőrt, valamint fiatalító hatással is bír,
  • E-vitamin: regenerálja, rendbehozza a sérült bőrfelületeket. Az A-vitaminnal együtt felel azért, hogy a bőr rugalmas és fiatalos maradjon

Ár: 3490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 2.000,- Ft , Eladó: Nikszii
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Ferenciek terénél vagy a Blaha Lujza téren lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rozsaszin

2021. szeptember 24.

A csomagolás nagyon jól zár, hozza, amit egy 100% shea-tól elvár az ember

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

A csomagolás nagyon jól zár, hozza, amit egy 100% shea-tól elvár az ember

Virág-os

2021. május 27.

Ajándékba kaptam egy kis tégellyel csomag részeként. Nekem nem vált be, kb. a feléig sikerült elkenegetni.
Az illatával nincsen bajom, bár kicsit tömény. A zsírossága és nehezen beszívófó jellemzők miatt arcon nem is mertem használni. Ahova kentem ott elment.
Picit többet vártam az egész csomagnál a Mannától

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Picit többet vártam az egész csomagnál a Mannától

nbd

2021. május 14.

Az állaga miatt nehezen kenhető. Jól hidratál. Jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Az állaga miatt nehezen kenhető. Jól hidratál. Jó az illata.

Bibi0097

2021. január 5.

Szappanokhoz kaptam ajándékba, de ritkán használom. Zsíros, tömény krém. Az arcomra még emiatt nem is mertem kenni, hajlamos vagyok kipattogni a zsíros krémekről.
A kézfertőtlenítés és gyakori kézmosás miatt száraz foltok jelentek meg a kezemen, azokat szoktam vele kenegetni, illetve az ajkaimat amikor kiszáradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

vivalaeri

2020. október 31.

Nagyon szeretem. Az ajkaimmal csodát tesz, én hajlamos vagyok rágni, ez hamar helyre hozza. Mostanában a teljes arcomra is szoktam tenni, érdekes, hogy nem hoz elő patikat, pedig az én arcom hajlamos erre, ha zsíros/olajos dolgokat teszek rá.
Szoktam csak a szemem alá is tenni éjszakára, szépen halványítja a karikákat.
Rengeteg szépségápolási szert használtam már, valószínűleg több száz féle sampont, krémet, arctisztítót, maszkokat, stb-t, de talán eddig ez az, ami legjobban szerepelt.

Sajnos nagyon hamar olvad, nyáron csak óvatosan vele! Én megjártam az első beszerzett tégellyel, kb a második héten kifolyt minden belőle. Az ára miatt azért ez nem túl kellemes tapasztalat volt. De szerencsére újravettem, és nem bántam meg.

Update: sajnos az arcomon mégiscsak előhozza a patikat, de ajakápolásra és szem alatti rész hidratálására tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Szoktam csak a szemem alá is tenni éjszakára, szépen halványítja a karikákat.

vaneessa

2020. október 10.

Amennyire jókat hallottam róla, gondoltam, kipróbálom a 15 ml-es verzióját. Az illata számomra kellemes, azonban nekem sajnos nagyon semleges marad a termék, ugyanis semmilyen változást nem észleltem tőle, bárhol használtam. Sem jobb, sem rosszabb nem lett tőle a bőröm állapota. Elhasználom ugyan a szemem környékére éjszakánként, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

EvandEra

2020. június 27.

Sajnos nekem a bőröm kipirosodik és kiütéses lett tőle, borzalmasan viszkettem de igazából nem tudom hogy ez a shea vaj vagy csak ez a fajta shea vaj hibája. Ragacsos és kellemetlen érzés. Másra el tudom itthon használni, de biztosan nem veszek többet se ilyet se hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

tti

2020. június 15.

15 ml-es verziót kaptam ajándékba, jó kis termék, ajkak, sarok ápolásara használom. Teljes áron azonban nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

szofka77

2020. május 22.

Hidratalja amit kell, ara kicsit borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Hidratalja amit kell, ara kicsit borsos.

Sisszy

2020. április 16.

Csak egy kis 15 ml-es kiszerelést kaptam, de nem győzött meg, hogy megvegyem a nagy méretet. Jó-jó, de ugyanezt a hatékonyságot tudja más fele ennyibe kerülő termék is. Túl nagy a hype a márka körül, de szerintem közepes minőségűek a termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.