Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. június 14.

Kategória:   Egyéb

Hunyd be a szemed, és képzeld magad elé a virágszirmok friss és tiszta színeit, pirosat, pinket, rószaszínt együtt, aztán pedig a hamisíthatatlan rózsaillatot, amitől úgy érzed, valósággal újjászületsz! A Manna Rózsa Virágviz 100%-ban tiszta növényi alapú, természetes illatosító, mely kíméletes a bőrödhöz és lágyan frissíti azt.

Ár: 1200 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Katalin17

2018. január 15.

Kitűnő tonikként és parfüm helyett is. Imádom az illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Kitűnő tonikként és parfüm helyett is. Imádom az illatát!

Sziszilady

2017. december 16.

Az illata valami fenséges, legjobb rózsa illat. Sokadik üveggel rendelek már tőlük, arctoniknak használom. Próbálkoztam más natúr rózsavizekkel, mert valljuk be az ára kicsit borsos, de mindnek eddig poshadt rózsacsokor illata volt, így mindig visszatértem a mannáshoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

nekoSX

2017. november 11.

Vmelyik rendelésemhez adták ajándékba, egyébként eszembe nem jutott volna megrendelni. Ez volt kb 2 éve és azóta mindig újraveszem, 1 flakon kitart simán egy évig, pont amikorra jön az új szezon, merthogy nem lehet mindig kapni. Illata nagyon diszkrét és egyáltalán nem tartós, ruhán tovább érezni, mint bőrön, de ott is csak diszkréten, de épp ezt szeretem benne, hogy felfújás után fél órával szinte csak én érzem. Nem is arra lett kitalálva, hogy parfümként használják, csak felfrissíteni a bőrt. Én sportolás előtt fújom be magam, amikor egy parfüm túl sok lenne. Arcra biztosan nem használnám, mivel nem tartom egyértelműnek azt az összetevőlistát, hogy rózsa virágvíz... Ha megnézzük a bioboltok polcain kapható (élelmiszerként is használható) rózsavizeket, azokon becsülettel feltüntetik a virágvizen kívül a tartósítószert is, mert ugyan mitől állna el a "víz" egyébként. Ezért vonok le csak egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Jó az illata és sokáig megmarad a bőrön vagy a ruhán az illata. Habár az összes többi natúr kozmetikum egy nagy csalódás, ez hozta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Regina2222222

2017. június 7.

Nekem az illata nem igazán jött be, de hajra bevált:), már fél éve van meg és kissé olyan illata lett mint a virágpornak :DDD, de így jobban tetszik:3

Többször újravettük, anya nagy kedvence, én nem igazán használom. Szerinte kissé dezodorál is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Naturmeo

2016. április 19.

Nagyon finom illatú, és pár óráig meg is marad a bőrömön. Az eddig használt Manna virágvizek közül ez a legtartósabb.. A kamilláshoz hasonlóan ezt is szoktam használni arcra és hajra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Kicsikini

2016. február 12.

Ajándékba kaptam, döbbenet büdös. Kipróbáltam a karomra, nagyon sokáig tartja az illatát, de azt nem tudom, h ki bírja elviselni ezt az illatot. Szóval nem az én illatom, de tartós, az biztos. Ezért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

AmberGrace

2015. november 24.

Az arcomra szoktam fújni hidratáló krém felkenése, vagy sminkelés előtt. Nagyon szeretem, kellemes az illata, frissít és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

fennecfox

2015. október 21.

EGY NAGY NEM!! Èn bio rózsavizet ès nem bio rózsavizet is használok az arcomra, mert imàdom az illatàt ès ismerem a jótékony hatásàt. Kolléganőmtől kaptam ezt a Mannàs rózsavizet, ès èn nem tudom honnan szerzik be vagy mi került bele, de 3 nap után majdnem sírva fakadtam. A bőrömet IRRITÀLTA (?), kiszárította...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

rafi

2015. október 1.

Parfümnek nem jó, mert nagyon hamar elillan az illata, de nagyon kellemes. Frissítő hatású, leginkább csak emiatt használom, de már a tonkomat is helyettesítettem vele, arra is bevált, finom puha lett tőle az arcom. Kicsit drága, de sokáig elég, így szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.