Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különösen alkalmas a száraz, vízhiányos, érett, és az érzékeny, irritált bőrre. Lágyítja és fiatalítja a bőrt. Használható hajápolásra is. Illatmentes vaj (sárgabarackmag olaj finomított shea vajba keverve).

arizona07

2020. november 27.

Ajándékba vettem, de végül megtartottam. Nem is tudom miért, arra számítottam hogy lesz egy kis barackos illata (nagyon kedveltem volna), de igazából semmit nem érezni, olyan mint egy shea vajnak. Akkor használom ha nagyon ki van száradva a kezem, és épp nem kell sehova se nyúlkálnom, mert baromi zsíros hatású és nagyon lassan szívódik be. Hosszabb távú javulást nem tapasztaltam, de kedvelem a natúr termékeket így hiszem hogy segít. De azért újra nem venném, bár huh, mire ez elfogy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

KAndiiii

2020. január 9.

Ajándékba kaptam levendulás sheavaj kíséretében. Nem használom rég óta de de eddig nem győzött meg. A másiknál mindenesetre jobban kedvelem de pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

SugarB

2019. október 17.

Őt és a makadámiás testvérét kaptam ajándékba egy rendeléshez tavasszal, ez a barackos tetszett kevésbé. Nagyon gyorsan olvad és fura állaga lesz. A extrém száraz kezemre kenegetem néha, de szerintem sosem fogy el és nem látok tőle kifejezett javulást. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

stioneva

2019. március 25.

A száraz bőrfelületeken szoktam ezt a krémet használni, pár alkalom után helyre is hozza. Jó az illata, könnyen felkenhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

rebus1986

2019. március 7.

Kellemes volt az illata, és az állaga is, a bőröm is szerette. Ez jó választás volt tőlük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

MNNiko

2018. december 11.

Egy kicsit csalódás a termék olyan szempontból, hogy egy sokkal barackosabb illatra számítottam. Ennek a vajnak viszont semmi illata sincsen...
A hatása természetesen nagyon szuper, könnyen kenhető, nedves bőrre kenve szépen beszívódik. A 100 ml-es kiszerelés sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle, főleg nekem, aki csak arcra használja és lábra szőrtelenítés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

angesz90

2015. november 10.

Évek óta vannak Manna termékeim, amiket alkalomadtán amíg tartott a lelkesedésem használtam is, de sosem vettem észre hatalmas változásokat. Persze attól még kedveltem őket, hiszen mégis csak természetes összetevőkből van. Ezt csak azért írtam le, mert szerintem sokan egy cipőben járnak velem és nincs türelmük kivárni a termékek végleges hatását. Egy ideje kivontam az összes bolti arckrémet a napi kozmetikai rutinomból és csak manna vajakat kenek éjszakára az arcomra. Szépen meg is hálálta a bőröm, a kezdeti ,,méregtelenítő" időszak óta magamhoz képest nagyon szép egyenletes és hidratált lett. Felváltva használom a levendulás teafaolajos shea vajat és a sárgabarack vajat. Nyilván nem mindenkinél ugyanolyan hatást eredményez, mert rengeteg bőrtípus létezik, de mindenképpen megéri türelmesnek lenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

neita

2015. szeptember 25.

Ó, nagyon szeretem! Az ajkaimra, szemem köré használom és más érzékeny területekre, szerintem nagyon jól táplálja a bőrt. Külön plusz pont, hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

munoom

2015. augusztus 19.

Még anno kaptam belőle egy kisebb tégelybe termékminta gyanánt, de nem győzött meg afelől, hogy vegyek belőle nagyobb kiszerelésűt. Nem tetszett az illata, az állaga sem volt az igazi, és sem az arcomra gyakorolt hatása, sem kézkrémként/ ajakápolóként sem tudtam elhasználni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

juditunk

2015. július 23.

Azt írták róla, h. nyárra kiváló, mert könnyebben beszívódik, mint a shea vaj és akár arcra is használható. Hát nem. Lehet, h. könnyebb állagú, mint a shea vaj, deee a hatása is messze van tőle, plusz arcra egyáltalán nem való. Télen testápolásra megfelel, de kizárt h. még egyszer vegyek ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil