Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. október 14.

Kategória:   Testápolók

Prémium minőségű bőrápoló összetevőket tartalmaz, elsősorban tápláló, bőrbarát, organikus Shea vajat, és többféle szépségolajat: selymes Édesmandulát és fantasztikus Jojobát, hogy ez a három kitűnő összetevő triplán gyönyörűvé varázsolja bőröd az őszi és a téli hónapokban is. Ezek a különlegességek magas vitamin és ásványi anyag tartalmuknak köszönhetően gondosan táplálják, ápolják és szépítik is bőrödet, enyhítve a hideg évszakokban gyakran megjelenő száraz, húzódó, kellemetlen érzést. Ehhez  került még ellenállhatatlanul illatos rózsakivonat és antioxidánsokban gazdag E-vitamin is.

Az új rózsakivonattal megbolondított, organikus shea vajas habkrém minden bőrtípusra ajánlott, de Édesmandula-olaj tartalma miatt különösen a száraz, érzékeny, irritált bőrnek ideális.

Kiszerelés: 200 ml

SzMona

2018. augusztus 8.

Nekem ez a termék duplán nem vált be. Ajándékba kaptam, mondjuk magamnak a rózsa illatot sosem választottam volna. Nagyon erős az illata, egyáltalán nem mondanám kellemesnek. Ha valaki szereti az erős virág illatot, talán annak bejön. Az állaga is problémás volt, a fürdőszobában tartottam, és egy idő után a hab állagból már a tégelyben olajos állag lett. Kevergettem, hűtőbe tettem, de nem jött vissza a hab állag. Nem sikerült kibékülnöm vele, kidobtam végül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Virvatuli

2017. március 1.

Nekem az illatával nincs bajom, de testápolónak túl zsíros, nehezen szívódik be, arcon sem kellemes érzés. Kézkrémnek használom, ha nagyon ki van száradva a kezem, lefekvés előtt pedig a lábamat kenem be vele, azt szépen puhítja, és így kiadós is. Próbáltam ajakápolónak is, de nem finom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Imádom a tömény rózsa illatát 😊 Ugyanolyan jó a hatása, mint a többi testvérének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

EvelinToth

2016. január 23.

Nekem is az a tapasztalatom, hogy egy idő után tényleg öreg nénis szaga lesz az embernek, nagyon rossz...és az illata nekem is nagyon erős. Nem tudtok valamit, amit belekeverve kicsit közömbösíti ezt az illatot?? Amúgy tényleg nagyon jól hidratál és nagyin jó az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

Vermilion69

2016. január 20.

Imááádom! Az illata tökéletes annak, aki imádja a rózsát, szóval nekem pont jó :) nagyon könnyű eloszlatni, jól hidratál és az illata isteni finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

zsuzsoka0925

2015. november 6.

Nekem nagyon erős az illata, de a hatás szuper. Felkenve a habból olaj állagúvá válik, így könnyen kenhető és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Gumuska

2015. november 3.

Tápláló, finom sheavaj krém, de az illata...ilyen erős már-már kellemetlen illatra nem számítottam. Nagyon óvatosan használom, mert jót tesz a bőrőmnek, de az orromnak nem annyira.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Almaspite

2015. november 3.

Az összetétele miatt vettem meg ezt a krémet,tetszett, hogy nem csak sheavajból áll,hanem más is van benne. A hatásával nem is lenne baj, sőt.... de a szaga..... én szeretem a rózsaillatot, de ez... A dobozában csak szimplán erősnek érződik, ezzel nincs is semmi baj, de miután bekenem magam vele, pár óra múlva szó szerint rámbüdösödik,pedig nem is izzadok. Nem nagyon tapasztaltam még ilyet, de valami ótvar bűze tud lenni. Jobb lenne, ha mindenféle illatosítás nélkül,natúron árulnák inkább, sokkal jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

eSophie

2015. július 27.

Kissé erős illata van, de a bőröm imádja. Hihetetlenül száraz bőröm van, de ez tényleg segít. Már csak az ára zavar borzalmasan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

ciemat

2015. május 17.

Szerintem a rózsának nem ilyen az illata. Nekem azok a régi tömény, émelygős bolgár rózsaolajak jutottak az eszembe róla. A hidratáló hatása a többi habkrémhez hasonlóan nagyon jó, de az illata engem nagyon nagyon zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil