Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: imeli25, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Egyéb

Ha hiszed, ha nem, amikor először megéreztük a legújabb Manna Szantál Virágvíz csodálatos illatát, nem győztünk betelni vele. Leírhatatlanul finom, egymás kezéből vettük ki az üvegcsét, és sosem volt elég belőle. Újra és újra érezni akartuk ezt a különleges, egyedi és megismételhetetlen aromát, amitől minden ember boldog lenne a Földön. A Manna Szantál Virágvíz 100%-ban tiszta növényi alapú, természetes illatosító, mely kíméletes a bőrödhöz és lágyan frissíti azt.

TheGirl

2020. március 31.

Szerintem elég férfias illata van, nekem annyira nem tetszik. Viszont az igazán kiábrándító, hogy egyáltalán nem tartós az illata. Addig érződik, amíg kifújom, utána egyből el is illan. Szerintem egyáltalán nem éri meg az árát, sőt számomra még 200 Ft-ot sem érne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Mandulaszem

2018. június 6.

Fantasztikus illat! Igazi élmény számomra, amikor használom.🙂 Valóban nem túl tartós, mint a legtöbb természetes illat, de TERMÉSZETES.❤ Felfrissít, hűsít, arcomra és hajamra is szoktam belőle fújni, leginkább nyáron. Egy Mennyei Manna.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Ancsulitisz

2018. január 11.

Kellemes, fás illata van, szinte uniszex illatnak is elmenne. Sajnos nagyon hamar elillan, ezért nem mondhatom, hogy megéri az árát. Arctisztításhoz is próbáltam, de semmi hatást nem tapasztaltam. Leginkább elalvás előtt a párnámra fújva van értelme, de akkor már egy üveg tiszta illóolaj sokoldalúbb felhasználhatóságát választanám. Nem veszem újra, és a többi virágvízben sincs bizodalmam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

dettusbettus

2017. október 14.

Alig ment el a futár, már fújtam is a csuklómra, annyira kíváncsi voltam rá. Olyan illata volt, mint az edzőruhámnak torna után. Valószínűleg csak rajtam volt ennyire kellemetlen szaga, de mellette szóljon, hogy olyan tartós volt, hogy szappannal sem tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

rafi

2015. október 1.

Mint a többi virágvizet, ezt is azért használom, hogy felfrissítsen, hiszen nem marad meg sokáig az illata. De nagyon kellemes. A kamilla a kedvencem, de ennek is finom illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Tulajdonkeppen azert a par pillanatnyi "oromert" hasznalom amit akkor erzek mikor befujom vele a borom. Husit es kellemes az illata,de egyik hatas se tart tul soka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. augusztus 19.

Kellemes szantál illata van. A nagy melegben nagyon jól esett, mert hűsített. Sajnos a bőrőn nem marad meg tartósan az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

franyoh

2015. május 5.

Megvettem, gondoltam egy próbát megér. Hát nekem nem jött be. Igazából haszontalan terméknek gondolom. Sajnos az illat nem tart sokáig, frissíteni addig frissít amíg meg nem szárad az arcodon, utána semmi. Kukucskált a polcomon, majd kitaláltam a helyét :)
A Manna fehér agyagos és más por alapú pakolásához használom el, víz helyett ezzel higítom. Ehhez teljesen megfelel, bár semmi pozitív hatását nem észlelem. Talán annyi, hogy a pakolásnak ad egy pici illatot, ezért viszont nem érdemes ennyi pénzt kifizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

anyyyca

2014. június 11.

Nekem nagyon tetszik az illata, a kamilla virágvíz mellett ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Nekem nagyon tetszik az illata, a kamilla virágvíz mellett ez lett a kedvencem.

ronavolgyifanni

2014. május 17.

Hát nem is tudom, nekem valahogy ez nem lett az igazi. Mind a hat virágvíz a birtokomban van, és talán ez az, amiből eddig csak pár fújást használtam, szóval az üvegcséje szinte még tele van. Annyira még merek nyilatkozni róla, bár azt kimerem jelenteni, hogy amit elvárunk egy virágvíztől biztos, hogy teljesíti, mert hát mégis csak Manna... :) Nekem túl egzotikus(?) ez illata, eddig nem nagyon éreztem ilyesfélét, szóval egy kicsit még meg kell szoknom, valamint barátkoznom vele, de semmiképp sem mondanám "büdösnek", inkább csak számomra furcsának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 17.