Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Florence12, az összetevőket feltöltötte: Bambii, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Extra szűz olívaolajból, kókuszolajból, szezám- és ricinusolajból, valamint sheavajból készült, aktívszén-porral gazdagított, hidegen sajtolt natúr szappan tradicionális recept alapján.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

atiratir

2021. november 14.

1hete haszmálom, rengeteg pattanás jött ki rajtam. Főleg arcmosás után😢 Egy csomagba vettem amit zsíros bőrre ajánlanak 3manna szappan, shea vaj, szőlőmagolaj 6000ft volt. A helyzet egyre rosszabb, a szappan kiszárít, húzódik a bőr, az olajtól kipattogok.
Nagy pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Nagy pénzkidobás volt!

angy1027

2021. március 1.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez. Csak a pattanásos területen használom, mert nagyon szárít. Összességében jó termék, azonban a szememet nagyon csípte.. .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Viktoria_fks

2021. január 7.

Én kifejezetten imádom, hogy szárít, hiszen zsíros, olajos, fénylő arcbőröm van.
Pattanásaim láthatóan csökkentek.
Ajánlani tudom csak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Pattanásaim láthatóan csökkentek.
Ajánlani tudom csak! :)

vercsa01

2020. december 15.

Alig van 1-2 pattanásom, amióta használom. Nagyon szépen mattít, soha nem fénylek. Kissé feszül utána a bőröm, úgyhogy muszáj krémet használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

tesztelo7

2020. július 2.

2-3 hete használom, semmit nem változtatott a pattanásos arcomon, és nagyon szárít is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate