Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: DanselSophia, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Testápolás

A szezámolaj azért különösen alkalmas bőrápolásra, mert pórustágító tulajdonságának köszönhetően gyorsan és könnyen beszívódik a bőrödbe, így hatásait is sokszorosan fejti ki. A szezámolajat leginkább a száraz, fáradt, vízhiányos, ekcémás bőrtípusokra ajánljuk, de remek megoldás lehet a következő problémákra: pikkelysömör, aknés bőr.

Telis-tele vitaminokkal, többek közt gazdag az alábbiakban:

• E-vitamin
  • B1-vitamin
  • természetes antioxidánsok: emiatt sokáig megőrzi frissességét
  • aminosavak
  • kálcium
  • lecitin: ennek köszönhetően bőröd megőrzi rugalmasságát
  • mangán
  • nikkel
  • vas.

Gyulladáscsökkentő, antibakteriális, gombaölő hatású, fiatalító, ugyanis lassítja a sejtek öregedésének folyamatát, csökkenti a koleszterintedet, nyugtatja a bőrt, remek bőrlágyító, szuper hidratáló, méregtelenít, salaktalanít, halványítja a foltokat a bőrödön, természetes napvédő hatással bír: 1-2 faktoros védelmet nyújt Neked a szezámolaj.

Segít, ha álmatlanságban szenvedsz, cellulitra tökéletes megoldás, masszázsra is kiváló, a következő illóolajok illenek hozzá: rózsa, eukaliptusz, valamintmegszünteti a korpás fejbőrt.

gy1betti

2018. december 19.

Egyik legjobb termék. Főként este és reggel szoktam használni arc tisztítás után, s szuper puha lesz utána a bőröm, s a kisebb ráncokra is tökéletes. Hajpakoláshoz használtam még egyszer, s ott is jól működött. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

MNNiko

2018. december 11.

Nagyon szuper és mint szinte minden Manna termék ez is nagyon sok oldalúan használható! Nálam a leginkább sminklemosóként vált be (tisztán a tenyerembe teszek egy kis olajat és bemasszírozom az arcomba, majd Manna szappannal lemosom az arcom. Így a szappanok sem szárítanak és a smink is szépen lejön.)
Plusz hajvégápolóként és fürdővízbe téve is nagyon szeretem.

UPDATE:
Továbbra is sminklemosónak használom és azt kell mondjam árban is nagyon megéri, mert már 4 hónapja használom napi szinten és még mindig 1/3-ig van az üveg.
Most rendeltem egy argánolajat (az lesz a sminklemosóm) ez a szezám pedig megy hajvégápolónak. Nagyon szuper pakolást lehet belőle készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Plusz hajvégápolóként és fürdővízbe téve is nagyon szeretem.

UPDATE:

Bebe188

2018. április 29.

Nekem még jobban bevált, mint az argánolaj. Egyszerre vettem a kettőt, ezt eredetileg csak azért, mert feleannyiba került mint az argán. Először félre is tettem, mert az argánolajra voltam igazán kíváncsi. Nem volt rossz az sem, de utána jött ez a kis csodaszer :) Nagyon szépen puhítja az arcbőrömet, nem okoz pattanást, és a pigmentfoltokat is halványítja. Nagyon szép lesz tőle a bőr. Sajnálom hogy nem őt próbáltam ki elsőnek, mert azóta a Manna ki is vezette :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Ivyi

2017. december 11.

Én most olajos lemosóként használom és remekül szuperál🙂 A haj végeimre is szoktam tenni és ajak ápolóként is megállja a helyét szóval szuper multifunkciós kis olaj🙂 biztos újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

svekits

2015. február 22.

Esténként szérumkánt szoktam használni, vagy éjszakai krémhez adok 1-2 cseppet. Kevés is elég belőle, nagyon jól hidratál, másnap mindig puha tőle az arcom. Rendszeres használat mellett nekem halványított a pigmentfoltjaimon is egy kicsit. Egyetlen hátránya (az árán kívül), hogy nehéz megfelelő mennyiséget kiönteni belőle, túl széles az üveg szája. Én átöntöttem egy üres pipettás üvegcsébe, így könnyebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Lunann

2014. december 5.

UP: Azóta is ezt használom az arcomon, és még mindig tökéletes. És ami a legfontosabb: eddig még egy ujjnyi sem fogyott belőle! (4 hónap alatt). Szuper! Minden forintot megér :)

Érdekes, növény illata van. Nagyon jól hidratál, kiadós, mert tényleg egy-egy csepp kell belőle. Könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzést maga után. Messze felül múlja az összes méregdrága, márkás arckencét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

nop

2014. április 18.

Most kezdtem használni, az arcbőrömön lévő (pattanások utáni) sötét foltok halványítására. Jól hidratál, nagyon keveset kell belőle kenni, de a hosszú távú hatást még nem tudom, majd jövök frissteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil