Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. március 3.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A szőlőmagolaj kiemelkedően gazdag antioxidánsokban, telítetlen, esszenciális zsírsavakban, linolsavban, és többféle vitamint is tartalmaz.  E- és F- vitamin tartalma kifejezetten magas, remekül hidratál, ráadásul könnyű textúrájú olaj, így gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után zsíros érzetet. Illata enyhe, a friss mustra emlékeztető, finom aroma.

Próbáld ki bátran, ha száraz bőrrel küzdesz, ha érett bőröd van. Pattanások, aknék ellen is bevetheted, vagy ha szeretnéd csökkenteni a fáradtság jeleit a szem környékén, esetleg ha egy ápoló, gyorsan beszívódó, 100%-ban tiszta masszázsolajra vagy test-, láb-, esetleg ajakápolóra vágysz, sőt még a hajadra is kenheted!

A szőlőmagolajat kifejezetten ajánlott hajtövekre pakolásként, hajmosás előtt vagy után. Hajadat puhábbá, selymesebbé varázsolja, fejbőrödre is jótékonyan hat.

Mary93

2019. május 29.

Én is az esti arctisztítás után használom, imádom. Neked nagyon szereti a bőröm, pedig kombinált így kicsit féltem tőle. Puha, bársonyos lesz reggelre a bőröm, segített a pattanások csökkentésében is. Az illatát picit szokni kell de én egy hét után megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

stioneva

2019. március 25.

Az esti arctisztítás után ezt használom. Vizes kézzel kell egy picit felkenni a bőrre. Nagyon sokáig elég egy adag. Hidratáltabb a bőröm mióta ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

kissagnes

2019. február 9.

Évek óta használom az arcomra krém helyett, sokáig egyedüli ápolóként. Tökéletes állapotban tartja a száraz és érzékeny arcbőröm, simít, táplál, és külön bónusz, hogy 100% természetes. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

moniiiii

2018. január 2.

Az összes szőlőmagolaj közül ez volt a legerősebb szagú,kifejezetten kellemetlen számomra,ahogy előttem is írták,avas borszag. Pedig használtam neem olajat is,szóval ismerem a dörgést 😁 Pont feleennyiért kapok drogériákban kevésbé büdöset,szóval bocs manna,bírlak,de ilyet többet nálad nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Nikolaj

2017. december 31.

A körmeimre, körömágyamra használtam. Puhította a bőrt és hidratálta. Arcra is próbáltam, ott nem szívódott be olyan gyorsan, de érezhetően hidratált. Kellemes mustot, ám kissé kesernyés illata van. Nem venném újra, de jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

tinyblackpaw

2017. december 5.

Az illata valóban nem egy élmény de nem olyan vészes mint például a neem olajé. Bizonyos hidegen préselt olajok általában erős szagúak így nem érdemes elvárni tőlük, hogy illatmentesek vagy kellemes illatúak legyenek. Az olaj könnyed, gyorsan felszívódó. Amit a beszívódás után tapasztaltam az egyfajta kissé feszítő érzés ugyanis nagyon szépen feszesíti a bőrt már az első használat után. A kisebb ráncokat kisimítja és az arcbőr ragyog tőle. Érdemes szemránckrémek mellé egy kis csepp szőlőmagolajat tenni hogy fokozza a ránctalanító, feszesítő hatást. Ami még pozitívum, hogy zsíros, pattanásra hajlamos arcra is haszálható hiszen nem tömíti el a pórusokat és még a sebgyógyulást is gyorsítja. Keveset használok belőle és nem minden nap de így is elég látványos a feszesítő hatása. Meg vagyok elégedve ezzel az olajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Vicamici

2017. december 3.

Kicsit csalódtam ebben az olajban. A leírás szerint illatos olaj, de az enyém megpimpósodott borszagú és nekem kellemetlen. Szerencsére egy idő után már nem érzem ezt az alkoholista szagot magamon, de nem öröm felkenni az arcomra. Érdemes meleg vizes kézzel felvinni, akkor jól beszívódik. Elég olajos érzetet hagyott maga után, viszont ebben a hideg időben ez kifejezett előny számomra. Összességében nem rossz, csak ez a szag elviselhetetlen nekem, de nyilván ez egyedi ízlés dolga. Az illata és ára miatt pontoztam le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

agnes29

2017. november 30.

Nagyon kellemetlen az illata egyszer kipróbáltam és nem bírtam elviselni az illatát. Már arra is gondoltam, hogy lehet az ennyim romlott volt?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

zita.herkovics

2017. július 27.

Erős kissé az illata. Keverni szoktam sheavajjal, a tenyeremben, és úgy viszem fel, ha nagyon extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Hajra nem vált be, pici mennyiségben is zsírosított. Sokáig elég lesz, tényleg tömény téma, nagyon kevés kell belőle. Manna csomagban vettem meg, nem drogériában. Úgy jobban megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Regina2222222

2017. június 7.

Arcra próbáltam, de nekem túl nehéz volt, mitesszereket okozott. Testre teljesen bevált, valamint DIY fürdőgolyókba :) . Az illata hasonlít a mustra :D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil