Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100% tisztaságú hígítatlan teafa illóolaj.

Antibakteriális, antifunginális és antivirális. Büszke tulajdonosa a legerősebb antibakteriális, antifunginális és antivirális címeknek. A levendula mellett az egyetlen olyan illóolaj, amely – óvatosan, mértékkel, kis felületekre – hígítás nélkül is közvetlenül a bőrre kenhető.

zsolyomi.dora

2017. november 2.

Ez tényleg egy csodaszer. Itt-ott tág pórusokkal, miteszerekkel, pattikkal megáldott bőrömet néhány nap alatt rendbetette, a problémák 80%-át megoldotta.
Elsőre 2 cseppet tettem vattakorongra és azzal töröltem át az arcom, így a leghatékonyabb, de csúnyán szárít. Másnap a maradék micellás vizembe tettem annyit, hogy az illatán csak az olajat érezni, pontos mennyiséget nem tudok írni, na így az igazi minimálisan így is szárít, de ezt lehet korrigálni. Borotválkozás után megjelenő piros pöttyökre higítás nélkül használom, órákon belül megszűnteti az ezzel járó kellemetlen tüneteket, pirosságot. Csak ajánlani tudom, nagy kár, hogy nem hívtam fel korábban a Manna ügyfélszolgálatát, mert nagyon sok segítséget kaptam a választásban, és amiket ajánlott a hölgy az be is vált.

🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

🌟🌟🌟🌟🌟

Dhewilgirl

2017. október 9.

Egy kis csoda. Én két dologra alkalmazom: nagyon durva pattanásra illetve kezdetleges, még nem hólyagos herpeszre. Utóbbira sajnos elég hajlamos vagyok, de ha érzem, hogy kezd puklisodni, gyorsan lekenem, kb 2-3 óránként 1-2 cseppel, és nem fog gennyesedni és sebesedni - 1-2 nap alatt kész így a folyamat, ronda tünetek nélkül. Csak nagyon szárít, így figyelni kell rá, hogy ajakápoló is menjen mellé, különben utána lehet 1 hétig is ápolgatni, mire visszahidratáljuk az ajkakat. De nekem ez abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

crazy cat lady

2014. július 1.

sajnos nagyon nem vált be. többször is kísérleteztem vele, de szerintem az én bőröm nem bírja. nagyon szárít, vörös tőle az arcom és még több patti jött ki rajtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

tavikacsa

2014. április 4.

Nagyon sokféleképpen lehet alkalmazni, én önmagában pattanásokra, shea vajba keverve arckrémként illetve samponba csepegtetve zsíros haj ápolására használom. Minden területen bevált:) Nemrég átértem a természetes kozmetikumokra és nem bántam meg:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

eisenhauer_virginia

2014. március 15.

Nagyon tiszta termék. A pattanásokat tökéletesen eltünteti. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

marinababa92

2013. december 1.

márkától függetlenül nagyon jó a 100%-osan tiszta teafa illóolaj, fürdősóhoz, pattanásra, fertőtlenítésre, gőzfürdőhöz! eddig csak svéd cseppel fertőtlenítettem, de mivel az alkohol miatt nagyon szárít áttértem erre, és maximálisan elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

andrej

2013. június 17.

Legújabb csodaszerem!! :)
Pedikűrözés előtt áztattam a lábam egy kis tengeri sós-teafa illóolajos meleg vízben, elképesztő volt a hatása: kellemetlen illata ellenére hatékonynak éreztem, együtt remek párost alkottak. Szépen felpuhította az elhalt részeket, könnyen le tudtam reszelni, végre természetesen tudom ápolni a lábacskáimat is! :)
Emellett a samponomba is tettem egy pár cseppet, az illatát is csak mosás közben lehetett érezni, szárítás után már nem, egyelőre a zsíros hajam kezelésében is segít. :)
Pattanásokra is szuper, ahogy hallottam (de csak kis mennyiségben), bár én még nem próbáltam (mióta Mannákkal ápolom a bőröm, egyszerűen nincsenek pattanásaim....), és állítólag a körömgombát is hatényokan kezeli, ha teafa illóolajos meleg vízben áztatják a lábakat.
Szóval sokrétűen alkalmazható, ezért számomra csodaszer, az illata a legkevesebb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Legújabb csodaszerem!! :)

bridget

2012. november 22.

Pattanásokra szuper, de a zsíros fejbőrt is hatékonyan kezeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 22.

Pattanásokra szuper, de a zsíros fejbőrt is hatékonyan kezeli.