Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Büszke tulajdonosa a legerősebb antibakteriális, antifungális és antivirális címeknek. A levendula mellett az egyetlen olyan illóolaj, amely – óvatosan, mértékkel, kis felületekre – hígítás nélkül is közvetlenül a bőrre kenhető.

jotimko

2019. március 31.

Fertőtlenítésre használom. Bárhová. Tudja a dolgát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Fertőtlenítésre használom. Bárhová. Tudja a dolgát!

TheGirl

2019. január 9.

Régen szagoltam már teafaolajat (ezen kívül) de úgy rémlik, hogy azok büdösebbek. Ennek se vagyok oda kifejezetten az illatáért, viszont erről nem a márka tehet, hanem hogy nem kedvelem a teafa illatát. Házi készítésű dezodorba szoktam belőle cseppenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

MNNiko

2018. december 11.

Sajnos az utóbbi fél évben nagyon kipattogtam, pedig korábban nem volt problémás a bőröm. Viszont ez a kis olaj sokat segített!

Használom önmagában kifejezetten a gyulladt pöttyökre, illetve valamilyen bázis olajba keverve (pl. argánolaj) akár az egész arcomra, vagy mellkasomra kenve (kicsit nedves bőrbe dolgozva szépen beszívódik).
Felmosáshoz is használom a fertőtlenítő hatása miatt. Párologtatni nem szoktunk vele, mert nagyon erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Solya92

2018. november 19.

Ezzel kenegetem a pattanásaimat lefekvés előtt. A párom szereti az illatát is rajtam. Már megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Zsofesz91

2018. július 21.

Imádom ezt az olajat, nekem nagyon bevált a gyulladt pattanásaim ellen. Mindig ezt az olajat vetem be, ha már látom hogy növekvő félben van egy pati. Hihetetlenül gyorsan hat, este felkenem(napközben nem használom, mert túl intenzív illata van), és reggelre teljesen visszahúzodik a pattanás. Nem kell sokat használni, mert ha túl sok kerül a bőrre, kipirosodik és ki is szárítja, szóval csak óvatosan vele!:)Nekem nagyjábol 4-5 hónapig elég egy üvegcse. Néha a felmosó vízbe is teszek pár cseppet, friss, üde illat lesz tőle a lakásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Bebe188

2018. július 3.

Nagy kedvenc, nagyon szeretem a sokoldalúságát és a hatékonyságát! :)
Az illatát önmagában is imádom, néha a fürdőszobában csak azért tekerem le a kupakját, hogy megszagolgassam. Nekem a fejfájást is elviselhetőbbé teszi.
Pattanásokra is szuper, a pattanástalanító gélek elbújhatnak mögötte. Egy barátomnak pedig korpásodás ellen ajándékoztam egy üvegcsével, miután olvastam hogy arra is jó ( szerencsére én ezzel nem küzdök), és már az első alkalmak után azt tapasztaltuk, hogy szinte teljesen eltűntette a korpát is, sőt nagyon szép fényessé és jó tapintásúvá tette a barátom haját. A sok méregdrága csodát ígérő, de nem nyújtó sampon után. Nála is újravevős lett, és nálam is alap a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Nagy kedvenc, nagyon szeretem a sokoldalúságát és a hatékonyságát! :)

Yushika

2018. április 10.

Nagyon intenzív illat. Párologtatóba használom levendulával levegő frissítésére. Kellemes, üde aroma terjeng a levegőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Hildy8888

2017. november 2.

Amikor megjelenik egy-egy nagyobb gyulladt pattanás a bőrömön, akkor egy kis finomítatlan természetes vajjal kikeverve vaaaagy mézzel szoktam felkenni. Láss csodát reggelre szinte teljesen visszahúzódik a pati 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

SophieHarmon

2017. október 11.

Én a többfunkciós használhatósága miatt vettem meg. Sminklemosó ecsetemet mosom ki vele úgy, hogy kis edénybe vizet engedek, csepegtetek belőle ezt meg kis sampont, és így kimosom. Szoktam párologtatóba, hogy a levegőbe jutva megölje a mikroorganizmusokat. Ezekről úgy olvastam a neten. Néha pattanásra teszek belőle én is, megbízom ebben a kis csodaszerben, pattanásokra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

dettusbettus

2017. szeptember 6.

Egyik reggel egy hatalmas, gyulladt pattanással az arcom közepén ébredtem. Nem volt jobb ötletem, mint ezzel bekenni, és aztàn el is vittem magammal a munkahelyemre, ahol napközben többször is bekentem. Másnapra gyönyörűen visszahúzódott a pattanás, csak egy kis bőrpír volt a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.