Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A halántékbalzsamban található illóolajok közül a körömvirágolajnak, az aromaterápiás hatáson túl, bőrnyugtató tulajdonsága is van. Míg a levendula illóolaj segít az álmatlanság elűzésében, nyugtató hatása a belső feszültség oldására is alkalmas.

A levendula migrénnél, fejfájásnál is kiváló segítőtárs. Erősíti az idegrendszert, lecsillapítja az elmét, visszaállítva ezzel a lelki egyensúlyt.

Kiszerelés: 15 ml

Naturmeo

2016. április 19.

Tényleg segít abban, hogy könnyebben el tudjunk aludni, nem csak babáknak jó, hanem felnőtteknek is. Többször vettem ajándékba is, a visszajelzések alapján jól tettem. Kellemes az illata, fejfájásra is jó, szóval nekünk tényleg bevált.

Tetszik, hogy utazáshoz is alkalmas a tégely, így bárhol élvezheti az ember a levendula előnyös hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Ashmatiii

2016. február 20.

Nyilvan a kronikusan nem alvo babakon nem fog segiteni tul sokat,de amugy alapvetoen jo kis termek. Kellemes az illata,kimondottan jo erzest hagy maga utan borre kenve.
Kislanyom imad a tegellyel jatszani,mig oltoztetem.😊
Nekunk bevalt,nagyon szeretjuk ezt a lagy balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Kislanyom imad a tegellyel jatszani,mig oltoztetem.😊
Nekunk bevalt,nagyon szeretjuk ezt a lagy balzsamot.

Enca

2014. július 28.

Az illatát valaki szereti, valaki nem... A kisebbik gyerekem nagyon élvezi, ha este ezzel simitom meg a halántékát, bár más krémmel is ugyanez van :-)
Nem vettem észre, hogy emiatt jobban aludna...
Az ötlet jó, ezt díjazom ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

Nem vettem észre, hogy emiatt jobban aludna...
Az ötlet jó, ezt díjazom ;-)

anyyyca

2014. január 15.

Kellemes az illata, jól eső a használata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Kellemes az illata, jól eső a használata!

timity

2013. július 2.

Nagyon tetszik az illata! Az állaga sem tér el más halántékbalzsamoktól, szépek az összetevői és nem drága! Mivel a fejfájásomat elmulasztotta, megéri az árát! A doboza nem túl praktikus, lehetne masszívabb, és inkább csavarós, mint pattintós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Kellemes az illata, abból ítélve, ami benne van ártani nem árt, hidratálni hidratál, de én abszolút nem lettem tőle se nyugodt, se álmos. Mondjuk nem is vagyok csecsemő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

További info az összetevőről a KM-blogon >>