Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Tündérálmok halántékbalzsam 100%-os tisztaságú illóolajaknak köszönhetően segíti a babát megnyugodni és pihentető alvásba szenderülni. A tündéri álmokat a körömvirágolajnak, levendula illóolajnak köszönhetjük. A levendula illóolaj nyugtat, oldja a feszültséget, mondhatni megveti az ágyat egy pihentető, mély alváshoz. A körömvirág illóolaj a bőrt is nyugtatja, így együtt a két olaj mesésen segít megszüntetni a nyugtalan gondolatokat, a fejfájást, és testi, lelki szinten megfelelő állapotba hoz a kellemes alváshoz. Már újszülött kortól használhatod.

zoeyshy

2017. június 5.

Hogy ez mire jó? Leginkább semmire...Legalább nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Hogy ez mire jó? Leginkább semmire...Legalább nem büdös.

GalambSz

2017. május 25.

Sajnos egyáltalán nem vált be! Kisbabám halántékára kentem és ott ki is pirosodott a bőre tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

eszteram

2017. május 25.

Szuper nyugi-relax illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Szuper nyugi-relax illat. :)

Erina

2016. augusztus 13.

Végső elkeseredésemben vettem meg. Babócám nagyon rosszul alszik hónapok óta. Már minden létező terméket,praktikát kipróbáltam de semmi. Sajnos ez sem. Egy hete használjuk de nincs változás :'( nem adom fel, hátha egyszer beüt :) aranyos kiszerelés, úgy tűnhet,hogy hamar el fog fogyni de nem. Alig hiányzik belőle pedig de du és esti elalváshoz is használom. Fejfájásra is kifogom próbálni. Az összetevők és a csomagolás miatt 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Naturmeo

2016. április 19.

Tényleg segít abban, hogy könnyebben el tudjunk aludni, nem csak babáknak jó, hanem felnőtteknek is. Többször vettem ajándékba is, a visszajelzések alapján jól tettem. Kellemes az illata, fejfájásra is jó, szóval nekünk tényleg bevált.

Tetszik, hogy utazáshoz is alkalmas a tégely, így bárhol élvezheti az ember a levendula előnyös hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Ashmatiii

2016. február 20.

Nyilvan a kronikusan nem alvo babakon nem fog segiteni tul sokat,de amugy alapvetoen jo kis termek. Kellemes az illata,kimondottan jo erzest hagy maga utan borre kenve.
Kislanyom imad a tegellyel jatszani,mig oltoztetem.😊
Nekunk bevalt,nagyon szeretjuk ezt a lagy balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Kislanyom imad a tegellyel jatszani,mig oltoztetem.😊
Nekunk bevalt,nagyon szeretjuk ezt a lagy balzsamot.

bolognia

2016. január 19.

Ez egy csodaszer. Kisbabámnál is bevált, hamar álomba merül tőle és fejfájásra is szuper. Kevés elég belőle, lehet hogy borsos az ára, de sokáig elég így belefér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 19.

Izabel

2015. december 16.

Régóta küzdök fejfájással és mivel nem szeretek gyógyszert szedni, gondoltam, kipróbálom. Nagyon finom, nem tolakodó az illata. Segít az ellazulásban. Olyannyira megszerettem, hogy azóta az esti rutin elengedhetetlen részévé vált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Ivett0502

2015. július 30.

Itteni vélemények alapjàn rendeltem.Imàdom!!!!:) Mivel kismama vagyok és nem vehetek be gyógyszert,így kipróbàltam fejfájàsra is.Elmúlt tőlle teljesen.Csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

wiicktoria

2015. július 6.

napi rendszerességgel használom, bármennyire is éber vagyok ez a kis csoda segít 20 percen belül álomba merülni.:) imádlak tündérálmok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

További info az összetevőről a KM-blogon >>