Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Krémes, ápoló, illatmentes szappan gyerekeknek és extra érzékeny bőrre

Illatanyagoktól mentes, ellenben többféle ápoló olajat tartalmaz, hogy a lehető leggyengédebb gondoskodást és bőrvédelmet nyújthassa a kicsik számára: ez az első Manna szappan, amibe tiszta szőlőmagolajat is került. Maximálisan kíméletes összetevőinek köszönhetően a Tündérbogyó szappant nemcsak a gyerekek környezeti hatásoknak fokozottan kitett bőrére ajánlják mindennapi használatra, hanem azoknak a felnőtteknek is, akik extra érzékeny, száraz, problémás bőrrel küzdenek.

A 100%-ban természetes, illatmentes, natúr Tündérbogyó alapja tiszta, szűz olívaolaj, ami kivételesen lágy és gyengéd a bőrhöz, kiváló hidratáló, dúsgazdag antioxidánsokban. Kíméletes összetétele miatt ekcémás, pszoriázisos, és extra száraz bőrre is alkalmazható. Az olívaolajhoz vitaminokban bővelkedő, selymes kókuszolajat tettek, a szappan ápoló, nedvességpótló hatását pedig finomítatlan, krémes shea vajjal és egy újdonsággal, szőlőmagolajjal fokozták.

Ellise

2018. november 22.

Sok szappan szárít,még mannában is,de ez az egyik ami nem,és hajra is jó akárcsak az egészséges tincsek szappan,nem lett kedvenc,de szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Sminklemosásra vettem, érzékeny a bőröm. Nagyon jó! A szempillaspirált is nyom nélkül leszedi, és nem csípi a szemem sem. Nekem nem szárít, de nyiván mint minden arcmosás után, itt is kell utána krémezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

saretta

2017. február 8.

nagyon szeretem, a szuperérzékeny arcbőröm pedig főleg :) előtte az elefántcsont szappant használtam, de ez kíméletesebb és puha, tiszta arcot varászol (utána krémezek, igényli az arcom, főleg télen)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

KSB1985

2016. december 15.

Csalódás ez ès a Tündérvirág szappan is. :( Mindkettő kellemes illatú, jól habzó szappan, viszont nagyon szàrítjàk bőröm. Màs natúr szappannal nem volt ilyen problémám. Sajnálom, mert nagyon szerettem volna szeretni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

szevin007

2016. november 22.

Az egész család ezt használja. Az érzékny bőrünket nem bántja, sőt javít az állapotán. Finom krémes habja van. Kisfiam bőrét teljesen szétszedték az Állítólag érzékeny bőrre való babatermékek....de a Manna szappanok kezdik orvosolni a problémát, illetve a sheavaj. Az én seborreás dermatitisemre a legjobb megoldás, amit valaha találtam! Szóval csak bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Marianna23

2016. október 9.

Imádom ezt a szappant.A legjobb amit valaha használtam.Krémes,jól habzik,hidratál.Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

VirikeM

2015. december 19.

Èrdekes,mennyire mások vunk.Szerintem ez a legjobban sikerült gyerekszappanuk!Lassan három ève mannázok,amit nem önszántamból kezdtem(a bőröm beadta a kulcsot)egy èv volt mire biztosan kitapasztaltam mi is az igazan nekem jo.
Azota az egesz csalad mannat hasznal.Vèlemenyem szerint ez a legjobb gyerek szappan a 3kozul,pihe puha bőr,minimalis bőrszarazsag sincs☝,finom illat,ès ez kellokeppen habzik is,ami ugye natur vonalon nagy kincs!,😊Testre,arcra egyarant hasznaljuk.
Szoval csillagos5os!
Ezenkívul meg az elefantcsont arcra,a jojoba nekem,es a shea a paromnak borotvalkozas utan a nagy favoritok,elengedhetetlen kellèkei a furdoszobanknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Szoval csillagos5os!

PinkPetra

2015. június 10.

Én felnőttként használtam arcra és testre. Nem tudom elképzelni, hogy egy kisgyereket rá lehetne venni arra, hogy rendszeresen ezzel mosakodjon, max. kézmosásra. Az illata nem kellemes, viszont sminklemosónak eléggé jó volt, ezért 2 csillag. Gyerkőcöknek nem ajánlanám, bármennyire is finom... Olyan, mint a sima háziszappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate