Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1490 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. január 29.

Ár:   1490 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

A Tündérkencét kifejezetten a picik bőrének igényeire fejlesztettük ki. Az  Organikus ghánai shea vaj felülmúlhatatlan bőrtápláló, gyógyulást elősegítő és regeneráló hatású, a Tündérkencébe egy csipetnyi körömvirágolajat is kevertünk, így az ekcémás, problémás bőr nagy dózisban kapja a természetes segítséget, ennek köszönhetően hamar fellélegezik és megnyugszik.

ABCsilla

2020. július 22.

Kisfiam makacs koszmóján csak ez segített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Kisfiam makacs koszmóján csak ez segített!

Eszter8878

2020. június 20.

Kisfiam atòpiás bőrén szinte mindent kipròbáltam már, sajnos ez sem segìtett, de legalább nem is rontott a helyzeten. Popsikenőcsként használtuk el végül, bár rettenetesen kemény, ùgy kell kikapargatni a dobozbòl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

babolka

2020. március 6.

Alapvetően jó krém lenne, érzékeny bőrre, kipirosodott vagy sérült bőrre tök jó. Viszont hamar bebüdösödik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Qrafi

2019. december 31.

Az illatát nehezen tudom elviselni, viszont remekül hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Az illatát nehezen tudom elviselni, viszont remekül hidratál.

tillisilli

2019. december 9.

A terhes hasamra kitünö, mint zsír, terhességi csíkok ellen. Minden olajnál jobb. Ha reggel rákenem, még este is puha a bör es nem száraz. Persze a sima shea vaj is ugyanilyen jó lenne, ha tudnám, hol szerezzek. Ruganyosan tartja a bört, ami nem szárad ki és feszül. Kézre, és egyebekre én nem használom, túl zsíros, ill lemosás után semmi hatása nincs már. Jól túlárazott persze, de ez jött szembe.

(Anyukámnak is vettem egyszer ajándékba, ö mindig használ shea vajat az arcára, könyökére, de ezt hagyta megavasodni, ki is hajítottam végül).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

gmaresz

2018. december 29.

Kislányom ekcémás bőrére vettem. Szeretem, hogy vegyszermentes, de az ekcémán semmit nem segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Fairy0124

2018. szeptember 24.

Egy másik márkától vettem shea vajat körömvirág kivonattal. Ekcémásak az ujjaim, és arra ajánlják. Nos nagyon jól hidratálja, hamar be is szívja, szeretem ezeket a natúr illatokat is. De sajnos nem segitett az ekcémán :( . Míg bekenem jó, végülis utána sem érzem száraznak, csak el nem múlasztja :( . De 4 csillag,mert hidratál, és szuperül beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nena

2018. május 13.

Eléggé vert helyzetből indult nálam ez a termék, mert nem szeretem a márkát és nem is magamnak vettem eredetileg. :D Viszont mégis úgy alakult, hogy nálam kötött ki, kidobni meg nem akartam.
Az, hogy a shea vajnak ilyen az illata/szaga (kinek mi) nekem nem volt új és igazából nem is zavar - a felesleges parfüm jobban zavart volna. Éjjelre használom a kezeimre és kimondottan a körömágy bőrének ápolására. A tégely felső, 1/4 részét miután elhasználtam, előbújt egy sokkal krémesebb és kenhetőbb réteg, amit végre komfortos használni. Nem azonnal, de mondjuk 10 perc alatt teljesen beissza a bőröm és ez az egyetlen krém, ami a (kislányom ruháinak masszív foltjaira használt) Vanish-es kimart kezeimet rendbe tudja hozni.
3000 Ft nekem még mindig túlzás egy adag shea vajért, kislányomra nem kenem és a márka marketingje is zavar, de a beltartalom jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

labathante

2018. május 6.

Szeretem és nagyon jó barátom volt télen ,amikor előjött az ekcémán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Szeretem és nagyon jó barátom volt télen ,amikor előjött az ekcémán.

Lillababa

2017. január 31.

Egyik kedvenc vajam, ekcémás kézre és testápolóként is alkalmazom, nagyon jól visszazsírozza a bőrt, de főleg estére ajánlom, mert kicsit nehezebben szívódik be még a sima shea vajnál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.