Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Az első Manna gyerekszappan a Tündérvirág nevet kapta. Tettek bele egy nagy adag finomítatlan, krémes shea vajat, hogy a hidratálás és a bőr védelme maximális legyen. A Tündérvirág az első Manna szappan, amely körömvirágolajat tartalmaz. Ez a jótékony olaj a körömvirág olajos kivonata (nem illóolaj!), amely nyugtatja, ápolja és puhítja babád bőrét. Még ekcéma esetén is használhatod, annyira gyengéd. Hogy még szuperebb és még játékosabb lehessen a fürdés, tettünk bele körömvirág-szirmokat is.

A Tündérvirág szappan a kókuszolajtól habzik, ami nemcsak nagy élmény a gyerekeknek, hanem még ápolja is a bőrüket, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá varázsolja érzékeny bőrüket; és mindezt vegyszerek nélkül.

Kiszerelés: 90 g

ABCsilla

2020. július 22.

Kisbabám bőre érzékeny és kipirosodásra hajlamos.
Sok fürdetőt kipróbáltam rá, de ez ami bevált és javított a bőre állapotán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Kisbabám bőre érzékeny és kipirosodásra hajlamos.
Sok fürdetőt kipróbáltam rá, de ez ami bevált és javított a bőre állapotán!

lolkabolka

2020. július 2.

2020.07.02. Sajnos le kell pontoznom. Használgatom, de olyan kis semmiség. Erősen érződik benne a shea vaj erős szaga ami vagy megromlott ebben a pár hétben vagy eleve rosszabb minőségű /maradék/ avas alapanyagot használtak fel. Hatása nem rossz, de nem is kiemelkedő ráadásul ezzel a szagélménnyel inkább a rosszabb kategóriába sorolható.

2020.06.18. NAgyon natúr. Nem mondom, hogy rossz, sőt! Szeretem ha illatos valami, nagy natúr kozmetikum fogyasztó vagyok, nem fér bele semmilyen rossz összetevő nálam, ez alól egyedül az illatanyag ami a kivétel. (Hiába tudom, hogy ugyan olyan káros lehet, de hát nő vagyok, na...) Szóval jelenleg ezt használom arctisztításra, és jó-jó, de nem ez az igazi számomra. Nem pontozom le, mert érződik rajta, hogy van benne cucc, csak nem igazán az enyém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

bolgika

2020. június 17.

Nekem bevált egy hete használom és nagyon jót tesz a bőrömnek mivel nem szárítotja ki de nem is kelt zsíros érzetet. Az illata nem a legjobb de érthető mivel parfüm nélküli natúr kozmetikum, de ezt is meglehet szokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

feketeagnes

2020. május 22.

Szerintem nagyon rossz. Alig van illata, nem habzik, és amikor a hónaljamat tisztítottam vele, ugyanolyan izzadságszagú maradtam mint fürdés előtt... Arcra nem olyan gyatra, és lassan fogy/kopik, ezért egy gyenge két csillagot adok. Számomra csalódás, szerencse, hogy ajándékba kaptam és nem a saját pénzemet dobtam ki a kukába ezért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

anitakiara

2019. november 25.

Sajnos nagy csalódás volt számomra :( nagy reményekkel vettem meg, vonzott, hogy teljesen természetes és nagyon kevés összetevőből áll. Szerettem volna kiváltani a tusfürdőket teljesen, de akárhányszor elkezdtem ezt használni, olyan szinten kiszárította a bőrömet, hogy egész éjjel vakaróztam. Adtam neki több esélyt, több napig próbálkoztam egyhuzamban, hátha csak idő kell a bőrömnek hogy átálljon, de sajnos nem lett jobb a helyzet, így parkoló pályára került a Manna nálam. Amiért mégis 2 csillagot adok az az, hogy natúrszappan létére egész jól habzik, könnyű volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Timicy

2019. május 29.

Le kell szögeznem, hogy imádom a Mannát, de eddig még sosem tapasztaltam, hogy a szappanjuk illata ennyire ne adná vissza a virág eredeti illatát. (Havonta 2x forrázok körömvirágot és pakolást is szoktam készíteni belőle.) Nekem kissé penetráns, viszont jól habzik, a tisztító képessége közepes és eléggé szárít, pedig felvitel után azonnal leöblítettem. 3 csillagot csak azért adok, mert eddig nem voltak a márkácal ilyen problémáim és hátha ez csak egy kivételes szappan-darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Babalupe

2019. május 27.

Kisfiamnak rendeltem, mert száraz és ekcémára hajlamos a bőre, 2 hónapos korától használjuk, nagyon eléhedett vagyok vele. Mindenféle testápoló nélkül sem szárad ki a bőre. Rendeltem mellé Tündérkencét is, időnként azérr azzal bekenem. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni és az eredményért megéri. 2 hónapja használjuk és még bőven van belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lilluc

2018. december 4.

Mióta először megvettem, azóta csak Mannás termékeket használok legszívesebben.
Nekem nagyon tetszik, hogy az összetevők listája végtelenül rövid. Engem már itt megvettek :D
Az illata nagyon természetes. Kicsit szappanos, kicsit "mézes" szerintem az illata.
Sokkal kevesebb pattanásom van, amikor ezt használom. (Tesztidőszakban vagyok tusfürdőkkel, szappanokkal :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Mióta először megvettem, azóta csak Mannás termékeket használok legszívesebben.

Ellise

2018. november 22.

Nem lett a kedvenc,de jó kis szappan,kíméletes,nem szárít,de mintha gyorsabban fogyna mint a többi :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

csajreni

2018. május 25.

Imádom, ez az egyik kedvencem! Jó az illata. Egyébként nekem szárazságra hajlamos a bőröm, de mióta manna szappannal fürdök minden nap, azóta teljesen helyreállt, sosem száraz a bőröm, pedig nem szoktam sűrűn testápolózni :) Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.