Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Az első Manna gyerekszappan a Tündérvirág nevet kapta. Tettek bele egy nagy adag finomítatlan, krémes shea vajat, hogy a hidratálás és a bőr védelme maximális legyen. A Tündérvirág az első Manna szappan, amely körömvirágolajat tartalmaz. Ez a jótékony olaj a körömvirág olajos kivonata (nem illóolaj!), amely nyugtatja, ápolja és puhítja babád bőrét. Még ekcéma esetén is használhatod, annyira gyengéd. Hogy még szuperebb és még játékosabb lehessen a fürdés, tettünk bele körömvirág-szirmokat is.

A Tündérvirág szappan a kókuszolajtól habzik, ami nemcsak nagy élmény a gyerekeknek, hanem még ápolja is a bőrüket, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá varázsolja érzékeny bőrüket; és mindezt vegyszerek nélkül.

Kiszerelés: 90 g

feketeagnes

2020. május 22.

Szerintem nagyon rossz. Alig van illata, nem habzik, és amikor a hónaljamat tisztítottam vele, ugyanolyan izzadságszagú maradtam mint fürdés előtt... Arcra nem olyan gyatra, és lassan fogy/kopik, ezért egy gyenge két csillagot adok. Számomra csalódás, szerencse, hogy ajándékba kaptam és nem a saját pénzemet dobtam ki a kukába ezért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

anitakiara

2019. november 25.

Sajnos nagy csalódás volt számomra :( nagy reményekkel vettem meg, vonzott, hogy teljesen természetes és nagyon kevés összetevőből áll. Szerettem volna kiváltani a tusfürdőket teljesen, de akárhányszor elkezdtem ezt használni, olyan szinten kiszárította a bőrömet, hogy egész éjjel vakaróztam. Adtam neki több esélyt, több napig próbálkoztam egyhuzamban, hátha csak idő kell a bőrömnek hogy átálljon, de sajnos nem lett jobb a helyzet, így parkoló pályára került a Manna nálam. Amiért mégis 2 csillagot adok az az, hogy natúrszappan létére egész jól habzik, könnyű volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Timicy

2019. május 29.

Le kell szögeznem, hogy imádom a Mannát, de eddig még sosem tapasztaltam, hogy a szappanjuk illata ennyire ne adná vissza a virág eredeti illatát. (Havonta 2x forrázok körömvirágot és pakolást is szoktam készíteni belőle.) Nekem kissé penetráns, viszont jól habzik, a tisztító képessége közepes és eléggé szárít, pedig felvitel után azonnal leöblítettem. 3 csillagot csak azért adok, mert eddig nem voltak a márkácal ilyen problémáim és hátha ez csak egy kivételes szappan-darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Babalupe

2019. május 27.

Kisfiamnak rendeltem, mert száraz és ekcémára hajlamos a bőre, 2 hónapos korától használjuk, nagyon eléhedett vagyok vele. Mindenféle testápoló nélkül sem szárad ki a bőre. Rendeltem mellé Tündérkencét is, időnként azérr azzal bekenem. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni és az eredményért megéri. 2 hónapja használjuk és még bőven van belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lilluc

2018. december 4.

Mióta először megvettem, azóta csak Mannás termékeket használok legszívesebben.
Nekem nagyon tetszik, hogy az összetevők listája végtelenül rövid. Engem már itt megvettek :D
Az illata nagyon természetes. Kicsit szappanos, kicsit "mézes" szerintem az illata.
Sokkal kevesebb pattanásom van, amikor ezt használom. (Tesztidőszakban vagyok tusfürdőkkel, szappanokkal :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Mióta először megvettem, azóta csak Mannás termékeket használok legszívesebben.

Ellise

2018. november 22.

Nem lett a kedvenc,de jó kis szappan,kíméletes,nem szárít,de mintha gyorsabban fogyna mint a többi :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

csajreni

2018. május 25.

Imádom, ez az egyik kedvencem! Jó az illata. Egyébként nekem szárazságra hajlamos a bőröm, de mióta manna szappannal fürdök minden nap, azóta teljesen helyreállt, sosem száraz a bőröm, pedig nem szoktam sűrűn testápolózni :) Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nikolaj

2017. december 31.

Nagyon kíméletes, hidratáló szappanról van szó, kellemes illattal. Jó szappan, szerettem de a nagy kísérletezgetések miatt nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

tinyblackpaw

2017. december 5.

Mindennapos használattal viszonylag gyorsan fogy (kb. 4 hétig elegendő) viszont nagyon kíméletes a bőrhöz és még hidratál is. Testápoló az én száraz bőrőmnek azonban kell utána de nem viszket és húzódik utána mint a tusfürdők után. Borotválkozáshoz is alkalmas, a krémes állag kellően felpuhítja a bőrt és a szőrszálakat így kevésbé pattogzik utána ki a bőröm. Az illata kellemes natúr, enyhén körömvirágos. Jól tisztít és jó érzés használni. Nem kifejezetten drága de szerintem a Mannák kissé túl vannak árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Ayamechu

2017. május 3.

Nagyon jó a száraz bőrömre. Nem csíp meg viszket a bőröm fürdés után. Picit hidratál is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.