Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

A vanília antioxidánsokat tartalmaz nagy mennyiségben, így segít megkötni a szabad gyököket, és regenerál - az ajkakat is, amelyek a bőrnél nagyobb mértékben képesek vizet veszíteni, valamint mámorító aromájával felszabadít - idegnyugtató, feszültségoldó. Az ajakbalzsamba az elbűvölő vanília kivonat mellé hidratáló, fiatalító, tiszta szezámolaj került, hogy hatékony gondoskodást és regenerációt nyújtson ajkaid számára, és a vanília kivonattal együtt luxus szinten kényeztessen. A szezámolaj rendkívül gazdag vitaminokban, és ásványi anyagokban, főleg E-vitaminban. Ráadásul, hogy tartósan a szádon maradjon, a balzsamba tápláló, tiszta, aranysárga méhviasz is került.

Guinevere97

2019. július 2.

A Mannától csak két terméket bírok elviselni, ez az egyik. Csodát művel az ajkaimmal, van, hogy néha már a bőrt húzom le róla, fáj, vörös, csípő érzés, este rákenem és reggelre nyoma sincs.
Kár, hogy már új változat van, azt még nem próbáltam, de szomorúan látom, hogy kevesebb lett a mennyiség, viszont drágult és a formula is megváltozott (nincs már benne méhviasz :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Dephiinia

2018. március 6.

Tetszik az illata. Rendkívül sokáig elég. Ad egy szép, de eléggé látható fényt az ajkaknak, úgyhogy színtelensége ellenére vigyázni kell meddig keni az ember. Szépen ápolta a számat a legdurvább kiszáradáskor is. Viszonylag tartósan fent marad. Ár/érték arányban szerintem kifejezetten nem éri meg, nem tud többet, mint bármelyik másik ajakbalzsam a piacon. A tégelyes kiszerelés pedig itt is tragikus. Hogy gondolták, hogy ebből a mütyürképől rendesen ki lehet bányászni? Főleg hosszú/műkörömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vicoka08

2018. március 3.

Szerettem. Jó az illata, kellemes az állaga, tetszett az a kis szolid egészséges fénye az ajkaimon, viszont nem tartom elég higiénikusnak ezt a csomagolást és szárította az ajkaimat. Illetve drágának is találom, bár tény, hogy tetemes mennyiség. Összességében jó kis termék, de nem venném újra.
Megfázásos időszakomban a hámló, kiszáradt orrom is ezzel kenegettem, és jó volt rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

deezsina

2018. február 27.

Ezt a tégelyes formátumot nem annyira kedvelem, maga a termék viszont egészen jó. Felvitel után sokáig fent marad, a fénye nagyon szolid, én ezt éppen szeretem, nem fényesít feltűnően, de pont látszik hogy valami van rajta.
A vanília leginkább az illatban jön ki, de ott sem durván erős. Még újdonság a használata, ezért gyakran kenem, de amúgy erre semmi szükség, nem az a fajta ami felkenés után azt eredményezi hogy az ember kényszeresen újra és újra kell, hogy kenje mert amúgy az utóhatása szárító.

Update: megfázás idején az orr környékére kenve is hasznos termék. Rettentően lassan fogy, a méhviasz egy relatíve kemény anyag, simán lehet hogy egy évig is ezt fogom használni. (bár nyáron nem lepődnék meg, ha picit megolvadna, illetve akkor nincs is rá túl nagy szükség)
A leghúzósabb hidegekben nem működik túl jól, nem képez erős védőréteget, elindul az újrakenegetős spirál (mivel kemény anyag ezért nem lehet belőle sokat kinyerni amikor felkenem). Sima shea olyankor jobb, tartósabban marad fenn és az irritáción is többet segít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Adaleide

Korcsoport: < 18
2017. április 19.

Imádom az illatát, szuperül hidratálja és puhítja az ajkaimat, nem mellesleg szép fényt is ad nekik.
Mivel elég kemény, és csak azért sem akar rendesen megolvadni az ujj melegétől, másrészt kicsit sem higiénikus, nem ujjal viszem fel, hanem közvetlenül a tégelyt nyomom rá a számra, és így nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 19.

MNNiko

2017. február 3.

Nagyon tetszik az állaga, szép fényt ad, jól hidratál. Nekem elég belőle reggel este 1x1 kenni és kész. Pedig alapvetően szinte egész nap kenni szoktam az ajkaimat...
Az összetevők miatt még egy plusz pont neki.
Egy dolgot nem tudok, hogy miért vaníliás? A színén kívül más vanília nincsen benne :D De egyébként bevált, szuper kis termék és nagyon sokáig elég lesz, szerintem hamarabb lejár, minthogy elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Az összetevők miatt még egy plusz pont neki.

Nymphea

2017. január 31.

Sokáig elég lesz, szép fényt ad az ajkaknak. Eddig ápoló hatása is tetszik. Higiénikusan úgy használom, hogy nem a tégelybe nyúlkálok az ujjaimmal, hanem a tégelybe ,,mártom az ajkaimat" . Ha hosszútávon is beválik, akkor megéri az árát. Illatra és állagra nekem kellemes, bár érződhetne picit jobban a vanília.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Lillababa

2017. január 31.

Lassan egy éve használom reggel és este, de a fele sem fogyott el. Nem csillog, így rúzs alá is szuper, nem csúszik el rajta a festék, persze pár percet várok, míg beszívódik. Ha egyszer elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Black Fairy

2016. november 26.

A vaníliát nem sikerült megtalálnom benne...
Az állagát nem szeretem - túl viaszos, nehezen kenhető.
Hidratálni nem hidratál egyáltalán, viszont ha hidratáltak az ajkaid, remek védőréteget képez, és segít megelőzni a kiszáradást, ezenkívül csodálatos fényt ad.

Nekem nem vált be, ajakápolóként csapnivaló - pedig nem extraszáraz az ajkam (mostanában kimondottan jó állapotban volt, minden napos sötét matt rúzsok mellett is képes vagyok hidratáltan tartani, amíg ezt használtam kizárólagos ajakápolóként az utóbbi napokban meg teljesen kiszáradt), de ajakfénynek nagyon szép...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

A vaníliát nem sikerült megtalálnom benne...
Az állagát nem szeretem - túl viaszos, nehezen kenhető.

Verus417

2016. november 4.

Imádom ezt a terméket!! Nagyon jól hidratálja az ajkakat és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Imádom ezt a terméket!! Nagyon jól hidratálja az ajkakat és sokáig elég.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax