Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Testápolás

Ghánai shea vaj fantasztikus illattal.

theriniel

2016. június 24.

Ajándékba kaptam, nagyon-nagyon örültem neki, mert a narancsos ylang-ylangos verziót imádom. Ezt is szintúgy, ezek az illatok eléggé nekem valók. :) Az arcomra használom, máshova sajnálnám elpazarolni, így sokáig érzem az illatát és reggelre puha a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Maddie

2014. június 19.

Update: Hosszú távú használat mellett azt vettem észre, hogy az arcom felülete bizony elég száraznak látszik. Ugyanígy jártam sima shea vajjal a talpamon: fürdés után bekentem, zoknit húztam, reggel pihe-puha és szép lábak, de estére szárazabb mint sima talpápoló krém mellett. Tudom, sokaknak bejön ez a csak shea vajjal kencézős dolog, de a télen a saját bőrömön tanultam meg, hogy a vízhiányos bőrnek kell a víz. Szóval visszajöttem lepontozni.

2013. dec. 11.: Elsősorban az arcomra használom. Nagyon puhává teszi a bőröm, és segít gyorsan begyógyítani a pattanások után maradt kis sebeket. Az illata is kellemes (tégelyből annyira nem, felkenéskor viszont igen). Következőre a teafás-levendulás shea vajukat fogom kipróbálni. :)
A múlt héten egyébként kipróbáltam intim területen szőrtelenítés után, nagyon puha lett a bőröm, és életemben először nem pattogott ki... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

andrej

2014. február 20.

Fantasztikus illata van, nem tudok betelni vele! :)
Kiválóan hidratál, a száraz részekkel nagyon jól elbánik! Hatásában, mint a többi shea vaj, egyszerűen imádnivaló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Fantasztikus illata van, nem tudok betelni vele! :)

Krisz93

2014. január 20.

Én is ajándékba kaptam az egyik rendelésem mellé :) Kicsit furcsa az illata, de egyáltalán nem zavaró, általában a halántékomra kenem, és olyankor igen nyugodt éjszakáim vannak.
Nem nehéz elkenni, hamar megolvad, könnyen el lehet oszlatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Nem nehéz elkenni, hamar megolvad, könnyen el lehet oszlatni :)

mariannakowacs

2013. december 14.

Ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez és elsősorban az állaga fogott meg. Könnyebb az illatmentes társánál, amin gondolom az illóolajak javítanak. Az illata néha kellemetlen, néha meg kifejezetten kívánom. Ez az ilang-ilang hatása. Szeretem és még hajvégápolónak is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

kittyleo

2013. szeptember 9.

Imádom, mint minden manna terméket. Az illata először nem tetszett mikor magamra kentem, de nem kell megijedni, kb félóra és teljesen más, sokkal lágyabb, finomabb illata lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

saethara

2013. szeptember 8.

Eleinte megőrültem tőle, mert nehezen kenhető volt és az arcbőröm se nagyon akarta beszívni. Ugyan este kentem magamra, de attól még idegesített, hogy 1 óra múlva is fénylett tőle az arcom. Aztán rájöttem, hogy ha meleg vízbe rakom a tégelyt 5 percre, akkor olvad annyit, hogy sokkal könnyebb elkenni : D /alapjáraton hűvös helyen tartom, még a nyári melegbe se nagyon puhul meg nekem/

Pár nap után már gyorsan beszívta a bőröm, nem maradt utána idegesítő, zsíros érzés. Az illata szuper, imádom szagolgatni, a hatása pedig... nos, eddig akármilyen arckrémet kentem a kombinált arcbőrömre, a szám körül mindig ronda szárazfoltok voltak, a T vonalban pedig mitesszerek. Egyes krémek még csípték is az arcom... Ettől a shea vajtól csodálatos, puha és hidratált az arcbőröm, pattanásokat nem okoz.
Nem mondom, más shea vajakhoz képest a manna vajak drágák, de úgy gondolom nem véletlenül. Nem mindegy, hogy honnan jön az alapanyag... Meg az sem mindegy, hogy mennyi kell valamiből. Egy borsónyi bőven elég az egész arcomra, hónapokig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Nagyon intenzív illata van, de kellemes. Éjszaka arcra és dekoltázsra, nappal nyakra és kézre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

granatalmafa

2013. augusztus 13.

A másik kedvencem a narancsos ylang-ylang mellett!! Kellemes illatú, puhává teszi a bőrt, nagyon pici elég belőle. És ez is olyan, mintha parfüm illat lengene körül használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

FaerieQueene

2013. május 12.

Anno 15 ml-s kiszerelésben nyertem egyet. Jó az illata. Ezt nem olyan könnyű kenni, mint a natúr shea vajat. Télen nem is nagyon használtam emiatt. Viszont, most tavasszal teljesen jól lehet ezt is kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil