Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Ajakápolók

A balzsamban lévő jojobaolaj kiváló hidratáló, könnyen felszívódik, így táplálja érzékeny ajkaidat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timcso

2016. január 4.

Ajándékba kaptam, de egyszerűen alig tudom felapplikálni az ajkaimra, ha pedig egy kis mennyiséget viszek fel, nem hidratál. Többen vannak oda a frissesség élrzetért, amit a mentol kölcsönöz, viszont a carmex ezt sokkal jobban csinálja, és praktikusabb is a kiszerelése, ha az ember a tekerős változatára adja a fejét.
Pozitív, hogy nagyon szépek az összetevői. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Pozitív, hogy nagyon szépek az összetevői. (:

Mandolin

2015. október 20.

Nem vált be. Az EOS mentolos ajakírja kenterbe veri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Nem vált be. Az EOS mentolos ajakírja kenterbe veri!

Reniii

2015. március 26.

Én nagyon szeretem. Isteni fini mentolos illata van, a szád kifejezetten felfrissül tőle. Finom olajos állaga van, de picit nehéz a tégelyről kivenni egy adagot, mert elég kemény. Ez volt az első ajakbalzsam, amit a Mannánál kipróbáltam és vettem még hármat, szóval ez bizonyítja, hogy nekem bevált.
Én egyáltalán nem éreztem szárító hatást, ahogy az előttem szólók mondták. Hidratál, szépen beszívódik és tényleg nagyon jó érzés a szájnak. Picit olyan hűvös, zsibbasztó érzés, ugye a mentoltól.
Csak ajánlani tudom.

Az ára tényleg borsos, viszont nagyon sokáig használható. Én napi szinten használom, akár többször is és még mindig nagyon sok van benne. Szóval ha megnézed, hogy meddig tart ki, szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Csak ajánlani tudom.

Regina2222222

2015. január 30.

Nekem csak akkor válik be ha miden másnap használom, ha többször használnám nagyon szárítana :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Lunann

2014. december 5.

Én nagyon szeretem. 15 ml, de nagyon kiadós. Finom az illata, jó az állaga, táplál, sokáig a számon marad (nem kell óránként újra kenni). Egyetlen negatívuma, hogy tégelyes, így nem lehet alármikor használni, én legalábbis nem fogok beletúrni a BKV-n koszos kézzel, amivel a számat kenegetem... Jobb lenne valami higiénikusabb megoldás a használatára. Ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot. Hónapok óta használom és csak pozitív hatása volt eddig.
Ja, a szájnagyobbító hatás fizikailag lehet, hogy tényleg működik, de egyáltalán nem látszik.
Külön tetzsik benne, hogy matt, így rúzs alá is simán kenhető, ami nagyon jó, mert így az ajkam sokkal egyenletesebb, és a rúzs is tartósabb rajta. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

biolumi

2014. szeptember 19.

Azért lányok.., ne essetek túlzásba. Az összetevők között csupa értékes dolgok vannak. Szóval nem értem miért húzzátok ennyire le. :(

Alapból nem durva a szám, úgyhogy intenzív hidratálásra nincs szükségem. Amit ez nyújt,pont elég.
Tényleg egy balzsam, felkenve egy hidratált ajak-külsőt kölcsönöz. ;) Minél többet tesz fel az ember,annál hűsebb érzést hagy maga után.
Én szeretem,kellemes az illata ; és bár hidratáltsága nem ér fel pl. egy Neutrogena intenzív regeneráló ajakírrel, kellően végzi a dolgát.

Az egyetlen negatívum a csomagolás, az ujjaimat kell köröztetni,hogy kissé felolvadjon.

Ha elfogy,újra megvásárolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Ha elfogy,újra megvásárolom. :)

haluci

2013. december 27.

cserepes ajkaknak tényleg nem gyógyír, az illata jó, az állaga is, és fénylő ajkakat produkál, jó érzés a szájon, az íze is jó, megduzzadtak tőle az ajkaim, de nem hiszem, hogy újra veszem. drága 1300ft-ért. Nem jó ez a tégelyes kiszerelés, ráadásul az egészben ezt a tégelyt kell kb. megfizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 27.

enci89

2013. december 10.

,, Még az erősen cserepes szájnak is gyógyír." Hm.. a legkevésbé se mondanám.

Inkább egy szájfény, aminek jó illata van. :( De, ha valaki esetleg azért venné meg, mert azt írják, hogy a borsmentától megduzzad az ajak, és teltebb lesz, azt is el kell keserítenem, mert egyáltalán nem. (akkor inkább vegyen Artdeco-s chilis szájfényt, attól biztos megduzzad.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

,, Még az erősen cserepes szájnak is gyógyír." Hm.. a legkevésbé se mondanám.

agocsfelicia

2013. április 26.

Ez az ajakbalzsam azon kívül, hogy teljesen természetes, óriási nagy pénz kidobás, én nem vagyok vele megelégedve, számomra ugyanolyan, vagy rosszabb mint a 400Ft- os Balea, ugyanúgy kiszáradt tőle a szám..... Én az ajakbalzsam helyett inkább Shea Vajat ajánlok több, mint 6x-os kiszerelés dupla áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol