Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3470 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

15 ml

Vancsa

2019. március 26.

Már többféle habkrémet kipróbáltam, gondoltam tőlük is beszerzek egyet. Nagyon jó állagú krém, puhítja a bőröm, mint a többi ilyen. Viszont borzasztóan erős citromfű illata van, használat után még órákig érezni lehet, elviselhetetlen.. Szerintem még a parfümöm illatát is elnyomja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

MNNiko

2018. szeptember 11.

Testápolóként nem annyira használtam, nem igényli a bőröm, csak nagyon ritkán. Viszont téli időszakban a fürdővízbe téve nagyon szuper volt! Remek illatot csinált és puhította a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lumen

2016. október 28.

Az illata számomra borzalom volt. Sajnos a Citromfű illatán kívül más illatot nem éreztem, amitől, olyan gyógyszertári illata volt az egész krémnek (és a bőrömnek). Az Ylang-Ylang illatát nem is érezni benne.
Sajnos a hatásától sem vagyok elragadtatva, viszket a bőröm a használata után, és elég macerás is felkenni, mert száraz bőrre kenve önmagában szárít (mint minden olajos testvaj). Csak nedves bőrön érdemes természetes testvajakat és olajokat használni.

Az összetevőivel nincs probléma, de nekem nagyon nem működött :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Az összetevőivel nincs probléma, de nekem nagyon nem működött :(

Ibo

2016. október 8.

Hat, ez nekem nem jo, vakartam a borom hasznalata utan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

Hat, ez nekem nem jo, vakartam a borom hasznalata utan

Vattacukor1990

2016. június 11.

Tavaly rendeltem meg, amikor ismét kaphatóak voltak a testápoló habkrémek. Jobbra számítottam. Puhává teszi a bőrömet és mivel natúrkozmetikum, szépek az összetevői, de nagyon intenzíven és hosszantartóan érezni a citromfű illatát, ami nekem már zavaró. Illetve még annyi problémám van vele, hogy nem szívódik be rendesen. Ha az esti zuhanyzás után bekenem magam, még másnap reggel is csúszós tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

reni24

2015. november 18.

Imádom az illatát és nagyon jól hidratál, talán annyi a negatívum ennél a terméknél hogy nagyon nehezen szívódik fel, legalábbis nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

munoom

2015. augusztus 19.

Jaj, nem volt jó. :( Engem kiszárított, az illata nagyon erős volt, egy idő után már kellemetlen is, sokáig zsíros állagot hagyott maga után, úgy éreztem, mintha egy folyékony burokba venne körül. Nem is fogyott el, talán meg is romlott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

JuditTTT

2015. július 25.

Szeretem ezeket a krémeket a mannától. Jó az állaguk, és viszonylag könnyen beszívódnak. Én zuhanyozás után kenem fel még nedves bőrre. Az illata nem a legszerencsésebb, de a hatása jó. És natúr. Mivel jól sikerült keverék és tudja is amit ígér, a nagy kiszerelés árával ki tudok egyezni. Így megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

ciemat

2015. május 17.

Az illatával tényleg barátkozni kell, de nagyon gyorsan meg lehet kedvelni. Engem akkor vett le a lábamról, amikor herpesz volt a szám szélén, nagyon gyorsan rendbe hozta, ezt használom arcápolásra. Este érdemes felkenni, mert fénylik tőle a bőr, sőt még a reggeli zuhanyzásnál is érződik egy kevés csúszós réteg belőle. A hab állaga miatt nagyon kis mennyiség nagyon gyorsan felkenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Aisa

2015. május 13.

Ma érkezett meg a Manna csomagom, amiben ez a habkrém is benne volt.
Először is, le a kalappal a gyártó esetében, mert olyan helyes kis csomagot kaptam, hogy csak na! Pici doboz, benne gusztusosan elhelyezve a szappanok, tégelyek (több mindent is berendeltem, hogy ingyenes legyen a szállítás), volt benne ajándék szappan, kis tájékoztató füzetecske stb. Komolyan mondom, még a számla is tetszik, halvány virágocskák és levelek vannak a papíron, amire nyomtatták! :-) Megadják a módját én most már egyáltalán nem sokallom a termékek árait.
De rátérve a habkrémre, most egy kicsit kentem az alkaromra próbaképpen. Érdekes az állaga így elsőre, de hamar beszívódik a bőrbe. A szaga elsőre engem is a szúnyogriasztóra emlékeztet, de ahogy telik-múlik az idő, egyre kellemesebb.
Próbálgatom még egy kicsit és meglátjuk, mi lesz a végső eredmény.

UPDATE: Bírom ezt a habkrémet továbbra is. Mondjuk ajánlatos inkább este zuhanyzás után használni, mint reggel, munkába menetel előtt, mert azért kissé nehéz az állaga, kell neki egy kis idő, amíg teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Ma érkezett meg a Manna csomagom, amiben ez a habkrém is benne volt.
Próbálgatom még egy kicsit és meglátjuk, mi lesz a végső eredmény.

Antioxidánsok: Tocopherol