Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2016. július 18.

Kategória:   Tusfürdők

"A vadiúj, gyönyörű opálos fényű, 100% tisztaságú rozmaring és borsmenta illóolajjal készülttusfürdő természetesen teljes mértékben vegyszer-és pálmaolaj-mentes. Háromféle bársonyos, bőrbarát olajból: tápláló szezámolajból, ápoló napraforgóolajból, tiszta kókuszolajból készült. Kiválóan habzik, csodás illatával pedig szenzációsan frissít és hűsít. A Manna tusfürdő a flakonban koncentráltan van jelen, illata vízzel és a bőröddel érintkezve tud igazán kibontakozni!"

beauté

2019. február 4.

Ajándékba kaptam. Nagyon ritktán adok 1-es értékelést, de ez a tusfürdő valami borzalom. Irtó büdös, tiszta folyós, ezáltal a kiszerelés sem a legjobb. Inkább férfi tusfürdőnek készült, de annak is valami nagyon rossznak. Nem ajánlom senkinek, kuka. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Lills

2018. május 4.

Nagyon jól felfrissít, pl edzés után nagyon szeretem használni, kellemesen hűsít. Én felváltva használom egy másik tusfürdővel (Biobaza) és ezt csak ritkábban, de nem szárít, tetszik a bőrömnek.
Egyedül az állaga nem a legjobb, nagyon folyós és így nem könnyű adagolni, sem használni. Az illata nekem néha kicsit sok, nagyon erős, nekem kifejezetten férfias, de azért szeretem, nagy rozmaring rajongó vagyok... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Edinaena

2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasók ! :)
Ez a termék hűsít és frissít ! Nyáron tökéletes darab !!:D
Géles állagú.
Nagy bánatomra,iszonyatosan hamar fogy és eléggé drága termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasók ! :)
Ez a termék hűsít és frissít ! Nyáron tökéletes darab !!:D
Géles állagú.
Nagy bánatomra,iszonyatosan hamar fogy és eléggé drága termék.

Tisztítószerek: Potassium Sunflowerseedate
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene