Manshili

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 22.

Vízálló, göndörítő, dúsító szempillaspirál, hosszan tartó, mélyfekete színben.

Saranhuone

2021. január 14.

Nagyon szerettem, szép fekete és hosszú pillákat csinált de 2-3 hét alatt be is száradt, pedig többször újravettem mert azt hittem csak az első darabba nyúltam így bele. Kár, mert amúgy jó és a formája is cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Csutak

2018. augusztus 15.

Wishről rendeltem ezt a kis szépséget és meg is lepődtem alaposan, hogy már első használattal szép pillákat csinál. Csodát nem kell tőle várni, de szerintem hétköznapra nagyon jó, a táskába bedobni pl. :) Nagyon cuki, cicás a doboza és a külseje is, itthon ilyesmikről szó nem lehet... :D Egyébként a büdisége miatt adok csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

zolabori

2018. július 20.

Nagyon megörültem neki amikor megláttam, macskarajongó vagyok.... de sajnos csalódtam benne. Tulajdonképpen csak beszínezte a pilláimat, azt sem valami intenzíven... és ha reggel 8-kor felkentem, kb 15 óra magasságában mindig elkezdte csípni a szemeimet (ha egy jóízűt nevettem valamin, akkor hamarabb).... Egyik nap a strandon kaptam az arcomba egy adag vizet, a szemem majdnem kiesett, úgy elkezdte csípni... senkinek nem kívánom azt az 5 percet amíg vakon, égő szemekkel elbotorkáltam a mosdóig hogy végre lemoshassam... tudom, nem vízálló, de nekem alapból semelyik spirállal nem volt ilyen panaszom, ha pandamaciként is láttam viszont magam a tükörben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Dinadino

2018. április 6.

Ésszel kell használni.
Számomra egy nagyon szeretett szempillaspirál volt. De azt vettem észre, hogy napi használat mellett töri le a szempilláimat. Tudniillik, nagyon tartós, én nehezen szedtem le sminklemosóval, micellás vízzel, bármivel.
Váltottam, még van egy bontatlan darabom. Extra SOS esetben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Ésszel kell használni.
Váltottam, még van egy bontatlan darabom. Extra SOS esetben.

vador

2018. április 2.

Nagyon szerettem, mert pont azokat a dolgokat tudja, amikre szükségem van: hosszít, picit megemel, nem tapaszt és rendkívül tartós. A festék kb. 4 hónap alatt sűrűsödött be annyira, hogy kényelmetlen legyen kezelni és hiába fél év a szavatossága, inkább váltottam. Ez mondjuk ~300 Ft-os ár mellett nem nagy érvágás.
Most győzött a kíváncsiság és mást vettem, de simán elképzelhető, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

p.cseresznye

2017. december 17.

Internetről beszerezhető potom 600 ft körüli áron. Az egyik legjobb szempillaspirál amivel találkoztam. Helyes, kicsi cicaformájú a tokja, kis helyen elfér, egy női táskába ideális :) Szépen formázza a pillákat, és hosszabbítja is őket. A vízállóságáról nem vagyok annyira meggyőződve, de ettől függetlenül az egyik favorit nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 17.

fokid1

2016. január 4.

Kb 1 dollárért rendeltem, érdekelt milyen lehet ugyanis külföldi oldalakon dicsérték. Nagyon tetszik a keféje könnyű vele dolgozni, és valóban vízálló. Szépen befedi a pillákat szóval meg vagyok elé elégedve vele. Az egyetlen probléma hogy pár pillanatot várni kell, mert lassabban szárad, én első használatnál erre nem gondoltam szóval lepislogtam a szemem alá, de utána meg már tényleg vízálló, szóval nem volt szép látvány :D Még ami aggaszt, hogy nem találtam meg sehol az összetevőket, de egyáltalán nem irritálja a szemem, és a pilláim sem töredeztek le, de ha vki esetleg megtalálja, hogy miből is áll az töltse fel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.