Manu szappan

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: manuszappan, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Szappanok

Fahéjas pötyi szappan fahéjjal és mákkal

xbarbarella

2019. január 31.

Habár nem régóta használom, máris lenyűgözött. Még novemberben vettem a Zöldülők Vásárán, az illata egyből magával ragadott, és alig vártam, hogy az előző tusfürdőm elfogyjon. Csupa természetes összetevőből áll, ennek ellenére kitűnően habzik, imádok vele zuhanyozni, és a shea- kakaó- és egyéb jótékony vajaknak köszönhetően olyan puhává varázsolja a bőrömet, mint még soha semmi. A mák darabok pedig enyhén radírozzák a bőrömet. Nagyon klassz, biztos, hogy több szappanukat is ki fogom próbálni, pláne, hogy ők is támogatják a hulladékmentes életmódot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.