Manu szappan

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: manuszappan, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Szappanok

Szappan francia levendulával,egyiptomi pézsmával, mirhával, vaníliával és körömvirág főzettel.

nyulamacskakovon

2018. február 16.

Többször próbálkoztam már átállni a hagyományos szappanokra, de végül mindig visszatértem a halom műanyagba csomagolt folyékony termékekhez, mert egyszerűen nem váltak be. Viszont a manu olyan hatalmas kellemes meglepetés volt számomra! Nem csak lenyűgözően gyönyörűek a szappanok, de az illatuk is csodálatos és valóban nem szárítják ki az érzékeny bőrömet sem. Hatalmas köszönet ezekért a bájos pálmaolaj mentes szappanokért<3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Széncinke

2017. november 12.

Kellemes, fűszeres-meleg-levendulás illat jellemzi, krémes habbal. Gyengéden tisztít, egyáltalán nem szárít. A szappan sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

nreka

2016. október 26.

Pár hónapja rendeltem, es az illata még most is érezhető és nagyon finom. Jól habzik, és legnagyobb meglepetésemre a barátom aki nem szereti a levendulát, megjegyezte hogy kellemes az illata a szappannak. Lehet hogy így a vaníliával már neki is elfogadható. :) Nem szárítja a bőröm és nem húzódik tusolás után. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.