Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő a vanília, olivaolaj, és a kukoricacsíra segítségével tökéletes védelmet biztosít a bőrnek, selymesen tartja, és alaposan tisztítja. A vanília kivonat és az olivaolaj puhítja, táplálja és védi a bőrt. A kukoricacsíra mélyen hidratál, míg a panthenol nyugtat és regenerál. A tusfürdő arany színét az ásványi anygokban gazdag natúr tőzeg tartalmának köszönheti. A lenyűgöző vanília illat enyhíti a stresszt, elősegíti az ellazulást, és a pihentető, egészségesebb alvást.

Kiszerelés: 215 ml