Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

A hidratáló testápoló a megfelelő arányú mandula- és szőlőolajnak, a lágyító vaníliának, a glicerinnek és a panthenolnak köszönhetően segíti elő a napi bőrápolást. A mandulaolaj ápoló hatása miatt egyike a legértékesebb növényi olajoknak. A szőlőolaj regeneráló, hidratáló, és bőrfeszesítő hatású. A vanília kivonat és a panthenol gyógyítja, nyugtatja és védi a bőrt. Rendszeres használatával a bőr lágyabb, puhább és rugalmasabb lesz, ellenállva a hideg téli időknek is. A magával ragadó, édes vanília aroma kellemesen illatossá varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 215 ml

Nory08

2013. április 27.

Nekem ez a limitált kiadása van meg, azaz a vaníliás. Prágában vette a párom. Nagyon finom édes igazi vaníliás -nem mű- illata van. Jól hidratál, hamar beszívódik, nem váltott ki allergiás reakciót nálam, és most már tudom mire gondolnak mások, mikor azt mondják, hogy 24h át tartó illata van vminek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.